TheThing čet 15.1.2015 20:56

Stručnjak za crowfunding: Ovo je pitanje vlasnika, kako se postaje stručnjak u crowfunding? Isto što sam ja stručnjak u pisanju postova na forumima?

Sajt:  Sajt na kojem je nekoliko linkova s indigegogo. Bolje da je otvorio temu na ovom forumu nego pravio stranicu o necemu gdje je najlakse pronaci informacije na npr indiegogo. (Kao da napraviš sajt o bug.hr forumu i pišeš koje su teme sve otvorene)

Tema sajta: Nulled tema skinuta sa mafiashare.

Footer sajt redizajn http://www.agmedia.hr/ :ako je redizajn promjena backgrounda i par boja ja sam avion.

 

 

Molio bih redakciju buga da dobro razmisle o čemu pišu je ovo spada u jedne veče gluposti.

ContoNick pet 16.1.2015 10:36
TheThing kaže...

Stručnjak za crowfunding: Ovo je pitanje vlasnika, kako se postaje stručnjak u crowfunding? Isto što sam ja stručnjak u pisanju postova na forumima?

Baš stručnjak, to je neki samo zvani stručnjak :D

Pa u ovoj RH samo neki stručnjaci, upali TV, ako nisi dnevno ćuo za 10 stručnjaka, ne znam, a takva kriza :D

Sinatra pet 16.1.2015 12:46

Crowdfunding stručnjak je jednako izmišljeno zanimanje kao i community manager. Samoprozvane titule za poslove koji to nisu.

Što uopće radi takav stručnjak? Napiše tekst za kampanju i onda po cijele dane gleda kako polako kapa lova?