frunc sri 10.2.2016 15:16

U mom slucaju od 304 kontakta njih 37 koristi telegram. Koristim ga vise nego whatsapp zbog desktop aplikacije i puno vise mogucnosti.

 

 

Pozivi su nepotrebni po meni. Za takve stvari mozes instalirat neku drugu aplikaciju ako ti treba nego prekrcat jednu s svakojakim glupostima koje se nekoriste. Whatsapp je doda pozive i jedino kad ih koristim je kad slucajno stisnem tipku za zvat. Da ima opcija odma bi to iskljucia. Bolje da je aplikacija fokusirana samo na dopisivanje nego na vise stvari. Ovako dopisivanje moze bit na vecoj razini. Upravo zbog toga znam ljude koji koriste Viber samo za pozive, a Whatsapp samo za poruke...

 


Signal nisam proba niti me je itko ikad pita da li imam signal. Tako da neznam kakav je. Jel postoji desktop i web verzija signala?

 

 

A najveca mana telegrama je šta nece da ubace prijevode za druge jezike. Tako da nemogu rec staroj koristi telegram kad nista nerazumi. Lakse je preko whatsappa. Valjda ce se opametit sta se toga tice...

BudalastoStvorenje sri 10.2.2016 16:14
frunc kaže...

U mom slucaju od 304 kontakta njih 37 koristi telegram. Koristim ga vise nego whatsapp zbog desktop aplikacije i puno vise mogucnosti.

 

 

 Imaju aplikaciju za iOS, Android, WP, imaju desktop varijantu, imaju Web varijantu... I sve super radi. Samo da ne naprave bloatware.