zOjA26 ned 31.10.2010 08:06

Svaka vam čast, ovo je predobro sam da mi smajlići prorade jer kad kliknem na smajlić i piše mi stranica nije pronađena.

Edit

evo sad mi rade smajlići, sam mogli ste napraviti još facepalm smajlić, taj često zatreba.

Domagoj ned 31.10.2010 08:11
mfrankovic kaže...

Jedna svakako dobrodošla nadogradnja bi bilo povežavanje prozora za pisanje privatnih poruka i micanje limita na broj znakova u istima.

Sve za tebe, šefe!

Imaš sreće što mi je Visual Studio još uvijek upaljen :-)

Weky ned 31.10.2010 08:19
Domagoj kaže...

Koji browser? Kome pokušavaš poslati?

  Ja sam se susreo s istim problemom (prijavio sam ti vec na PM) - Slanje radi kada odem direktno na profil, ali ne i kada odem u inbox i kliknem na "Odgovori".

 

Ej, i smajlovi nerade, kad kliknem izbaci mi eror u onom malom prozorcicu. Rade.

 

Batista ned 31.10.2010 08:21
Weky kaže...
Domagoj kaže...

Koji browser? Kome pokušavaš poslati?

  Ja sam se susreo s istim problemom (prijavio sam ti vec na PM) - Slanje radi kada odem direktno na profil, ali ne i kada odem u inbox i kliknem na "Odgovori".

 

Ej, i smajlovi nerade, kad kliknem izbaci mi eror u onom malom prozorcicu.

 

 Meni vise niti tako nece...

 

Sad sam sve poruke kopiral u notepad da ne moram stalno pisat kad pokusavam poslat ljudima poruku...

Batista ned 31.10.2010 08:27

 

Domagoj kaže...

Gospodo - svima kojima poruke ne rade, molim jasan report - koji broser, koja verzija, na kojoj stranici, kome šaljete i što točno poruka kaže.

Sad sam reinstaliral Firefox i mogu se prijavit, al slanje PP-a ne ide. Verzija 3.6, saljem torrente-u. U poruci pise da je doslo do greske i da pokusamo opet.

 

{#} - smajlovi rade :)

Weky ned 31.10.2010 08:31

Browser: Opera 10.52 (Finalna verzija ne beta nikakva)

Opis Problema: Događa se kada odem u inbox (Znači klik na profilu na rubriku "Privatne Poruke") i onda nekome pokušam odgovoriti na privatnu poruku i izbaci mi sljedeće: Greška u slanju privatne poruke! Pričekajte trenutak pa pokušajte ponovno!

Događa se neovisno o svakom članu forumaša. Međutim, jako zanimljivo je što kada odem na profil nekog forumaša i kliknem na gumb "Privatna poruka" ista se pošalje bez problema.

 

SREĐENO! Radi ima koji trenutak.

zitzko ned 31.10.2010 08:36
Weky kaže...

Browser: Opera 10.52 (Finalna verzija ne beta nikakva)

Opis Problema: Događa se kada odem u inbox (Znači klik na profilu na rubriku "Privatne Poruke") i onda nekome pokušam odgovoriti na privatnu poruku i izbaci mi sljedeće: Greška u slanju privatne poruke! Pričekajte trenutak pa pokušajte ponovno!

Događa se neovisno o svakom članu forumaša. Međutim, jako zanimljivo je što kada odem na profil nekog forumaša i kliknem na gumb "Privatna poruka" ista se pošalje bez problema.

 Znam da ti neće riješiti problem ali zadnja je opera 10.63

mfrankovic ned 31.10.2010 08:38
Domagoj kaže...
mfrankovic kaže...

Jedna svakako dobrodošla nadogradnja bi bilo povežavanje prozora za pisanje privatnih poruka i micanje limita na broj znakova u istima.

Sve za tebe, šefe!

Imaš sreće što mi je Visual Studio još uvijek upaljen :-)

E to te ja pitam. {#} Sada je stvar puno preglednija. BTW, šta ti Visual Studio uopće radi upaljen u nedjelju ujutro!? :)

Domagoj ned 31.10.2010 08:40
zitzko kaže...
Weky kaže...

Browser: Opera 10.52 (Finalna verzija ne beta nikakva)

 Znam da ti neće riješiti problem ali zadnja je opera 10.63

Kad smo već kod verzija, malo trivije - znate li da je do sada bilo ukupno 258 verzija Javascript skripti na Bug Onlineu? :-)