Baotica sri 27.11.2013 17:26

Bug kaže, Microsoft kaže

 

Kako bi donekle ispravio situaciju i igračima olakšao čekanje zamjene MS će vlasnicima Xboxa One s hardverskim kvarovima ponuditi jednu besplatnu igru. Igrači će moći birati između Dead Risinga 3, Forze Motorsport 5, Ryse: Son of Romea ili Zoo Tycoona, a kako se radi o digitalnim verzijama u njima će moći uživati i igrači s pokvarenim optičkim pogonom.

 

 

 

 

Aha, dakle biraj, hoćeš li besplatnu igru, ili hoćeš zamjenu optičkog pogona, biraj. {#}

Emin sri 27.11.2013 18:45

Šalju im nove, ispravne konzole, bez čekanja na povrat one neispravne. A piše ti i u tekstu da će dobiti nove konzole, malo pažljivije čitati. {#}

 

EDIT: Sad vidim da te suspendiralo, pa nije valjda zbog ovoga?! {#}

Baotica čet 12.12.2013 11:02
Emin kaže...

Šalju im nove, ispravne konzole, bez čekanja na povrat one neispravne. A piše ti i u tekstu da će dobiti nove konzole, malo pažljivije čitati. {#}

 

EDIT: Sad vidim da te suspendiralo, pa nije valjda zbog ovoga?! {#}

Ma ne, nije zbog ovoga.Bila neka tema o patološkim lažvljivcima, i tako ja potegnem paralelu sa LGBT prijemnicima jel.I Dobijem crveni te mi uzelo pola zvijezdice.Tko mi je i kriv kada ćuškam svete krave po medijima.Nikada ne znaš gdje se krije kakav LGBT prijemnik ili njegovi podanici.