cecenac sri 20.6.2012 12:48
Svrzic kaže...
Sto se tice "besplatnog" wifia, imaju vam zastitu kao i u hotelima ili marinama, znaci morate ukucati korisnicko ime i sifru, isprobano je vec to -.-'

 Da, a passwordi se redovito mijenjaju i isprintaju ga vjerojatno na racunu..

makopos sri 20.6.2012 13:23

Blago vama u Rijeci i Osijeku jel eto glavni grad nam Zagreb pa NEMA ništa od toga. Bio sam na cvjetnom trgu, bogovićeva... probao nema ništa osim privatnih zaključanih mreža. Toliko o glavnom gradu Zagrebu.

Friday sri 20.6.2012 14:10

ZOMG!!! {#}

 

Znači uložili su po 100 kn za svaku benzinsku postaju? Daj, ova vijest bi trebala biti u rubrici "promo" pa da ju ne možemo komentirati... smiješno, jadno - ne znam koje od to dvoje...

Zdravac sri 20.6.2012 15:37

Ajd, da i ja napomenem da i u VZ ima free gradski WiFi.

 

Inaće, smatram da je ovaj potez OMV-a za pohvalu. Da, dosta ljudi ode oslije točenja i na kavicu, ili jednostavno netko baš traži besplatni WiFi spot, pa je praktično da ga ima na što više punktova!

 

 

fade sri 20.6.2012 16:26
Svrzic kaže...
Sto se tice "besplatnog" wifia, imaju vam zastitu kao i u hotelima ili marinama, znaci morate ukucati korisnicko ime i sifru, isprobano je vec to -.-'

 

Jadna je to zastita.  

 

Ako imas router koji podrzava "snifanje" paketa [npr. Alfa AWUS]  ...sa Linuxom za par min. dodjes do passworda.  

 

 

rambox sri 20.6.2012 16:34
makopos kaže...

Blago vama u Rijeci i Osijeku jel eto glavni grad nam Zagreb pa NEMA ništa od toga. Bio sam na cvjetnom trgu, bogovićeva... probao nema ništa osim privatnih zaključanih mreža. Toliko o glavnom gradu Zagrebu.

Tu se fino vidi kolko smo neuređena,{#} i očerupana država kad glavni grad Zagreb barem u užem centru grada nema nikakav besplatni bežićni internet fučkaj ga.{#}{#}

mar123 sri 20.6.2012 17:29

pa ovo su vise turisticki gradovi na moru, valda zato, a to i ovisi o gradonacelniku koji odlucuje o unapređenju grada, nema drzava veze s tim. da bandic sutra odluci da ce zg imat free wifi imo bi ga.