rjakopec sri 2.3.2011 10:02
Quantum kaže...

Lista je inače ovdje (PDF) i vjerojatno će mnogima predstavljati lijep izvor bukmaraka.....

:))))))))))))) To je zapravo preporuka tipa gdje možete nešto jeftino kupiti, a da se ne morate gnjaviti tražeći na guglu. 

MrBlc sri 2.3.2011 10:42
Quantum kaže...

Lista je inače ovdje (PDF) i vjerojatno će mnogima predstavljati lijep izvor bukmaraka.....

Hahaha, to je i meni prvo palo na pamet. Di ćeš bolje borbe protiv pirata nego izdati listu "preporučenih" stranica!

ihush sri 2.3.2011 10:46

Nikom nije zanimljiva optužba? Tj. deep linking? Zar pravnici više nemaju nekih komprimitirajućih termina ili norivnari (po običaju) paušalno natipkavaju karticu txta s par Hoax-Geekovskih termina?... C/P žutilo.

alien sri 2.3.2011 17:25

"Tako se tu nalaze brojne poznate piratske stranice, kao što su Demonoid, klonovi Allofmp3, Torrentz.com, Isohunt, Kickasstorrents, Btjunkie i The Pirate Bay" 

Haha, hvala ti BUG. sad znam gdje tražiti {#}

Bubi sri 2.3.2011 17:28

Ma ja bi svaki proizvod koji izlazi iz Kine stavio na tzv. crnu listu. Samo smece. Kad su svi ostali toliki jadnici da ne mogu sami nista proizvest. Stvarno ne znam u cemu je problem. U skoru buducnost ce nam se sve ovo osvetiti, ova nasa ovisnost o kineskoj proizvodnji svega i svacega. Sta se tice clanka, neka ameri sastavljaju i dalje te liste, samo sebi rade stetu. Birokracija im je koma. Samo moje misljenje...