ivan262 pet 3.4.2009 19:55
Random. kaže...

Preporučena cijena - $250.

 

Čovječe, mi smo takvi naivci...

 Složio bi se sa tobom.
Živi bili, pa vidili.
kavasaki kaže...

Nije kartica toliko skupa.

Ipak je dosta brža od GTX260.

 

 Slažem se sa tobom, ako bude cjenovno na razini GTX260 onda če biti dobro.
kavasaki pet 3.4.2009 20:08
acarnoje kaže...

Kupio sam ovu karticu danas u linksa i moj windows 7 64bit je ne prepoznaje niti mogu instalirati drivere. Jeli bi mi mozda mogao netko pomoci ako je imao slicnih problema. Hvala unaprijed.

 

  Instaliraj Win XP/Vistu i zadnje beta drivere. Kad izađu finalni driveri za 20-ak dana onda instaliraj Win 7.
Fowix pet 3.4.2009 21:31
benko kaže...
Dragon wizard kaže...

Ova kartica je najbolja u AMD-ovoj ponudi. Sad da još izađe 4890 X2 i da vidiš veselja.Osmijeh

 brza od gtx295 :D
 Najvjerojatnije ce bit brza,i moc ce se vise overclockat...
PoToKTM pet 3.4.2009 21:34
Fowix kaže...
benko kaže...
Dragon wizard kaže...

Ova kartica je najbolja u AMD-ovoj ponudi. Sad da još izađe 4890 X2 i da vidiš veselja.Osmijeh

 brza od gtx295 :D
 Najvjerojatnije ce bit brza,i moc ce se vise overclockat...
 Bilo bi sve to lijepo da stave dobar hladnjak.. jer nemes clockat na 90 stupnjeva.. Neznam dal ce4890x2 biti brza od 295... vidjet cemo kad dođe, to su samo nagađanja..
Hyperion pet 3.4.2009 22:46
PoToKTM kaže...
Fowix kaže...
benko kaže...
Dragon wizard kaže...

Ova kartica je najbolja u AMD-ovoj ponudi. Sad da još izađe 4890 X2 i da vidiš veselja.Osmijeh

 brza od gtx295 :D
 Najvjerojatnije ce bit brza,i moc ce se vise overclockat...
 Bilo bi sve to lijepo da stave dobar hladnjak.. jer nemes clockat na 90 stupnjeva.. Neznam dal ce4890x2 biti brza od 295... vidjet cemo kad dođe, to su samo nagađanja..
 
Neće biti nikakve hd4890x2!
acarnoje sub 4.4.2009 09:38
kavasaki kaže...
acarnoje kaže...

Kupio sam ovu karticu danas u linksa i moj windows 7 64bit je ne prepoznaje niti mogu instalirati drivere. Jeli bi mi mozda mogao netko pomoci ako je imao slicnih problema. Hvala unaprijed.

 

  Instaliraj Win XP/Vistu i zadnje beta drivere. Kad izađu finalni driveri za 20-ak dana onda instaliraj Win 7.
 Instalirao xp i nista. Samo bez veze protraceno vrijeme. Ali hvala svejedno. Catalyst se ne moze instalirati jer uopce niti jedni windowsi ne vide da je to ta graficka. U device manageru pise standard
graphic controller. Mislio sam cak da je nesto sa mojom maticnom i probao hd 4850 od prijatelja i njegovu otkrije bez problema. Ne znam sto da jos probam. Ne mogu vjerovati da proizvodac moze poslati karticu sa greskom.
kavasaki sub 4.4.2009 09:51
acarnoje kaže...
kavasaki kaže...
acarnoje kaže...

Kupio sam ovu karticu danas u linksa i moj windows 7 64bit je ne prepoznaje niti mogu instalirati drivere. Jeli bi mi mozda mogao netko pomoci ako je imao slicnih problema. Hvala unaprijed.

 

  Instaliraj Win XP/Vistu i zadnje beta drivere. Kad izađu finalni driveri za 20-ak dana onda instaliraj Win 7.
  Instalirao xp i nista. Samo bez veze protraceno vrijeme. Ali hvala svejedno. Catalyst se ne moze instalirati jer uopce niti jedni windowsi ne vide da je to ta graficka. U device manageru pise standard
graphic controller. Mislio sam cak da je nesto sa mojom maticnom i probao hd 4850 od prijatelja i njegovu otkrije bez problema. Ne znam sto da jos probam. Ne mogu vjerovati da proizvodac moze poslati karticu sa greskom.
  Nista onda sacekaj 10-ak dana da izadu Catalyst 9.4 pa ce onda sigurno moc.
acarnoje sub 4.4.2009 09:57

Jeli ti mislis da je do drivera? Zasto windows to prikazuje kao standard vga graphic adapter? To je 100 posto neispravna graficka po mome misljenju. Citao sam po stranim forumima malo o toj grafickoj i cak pokusao naci taj problem ali nigdje se nista slicno niti ne spominje.

kavasaki sub 4.4.2009 10:07
acarnoje kaže...

Jeli ti mislis da je do drivera? Zasto windows to prikazuje kao standard vga graphic adapter? To je 100 posto neispravna graficka po mome misljenju. Citao sam po stranim forumima malo o toj grafickoj i cak pokusao naci taj problem ali nigdje se nista slicno niti ne spominje.

  100% sam siguran da je do drivera.
Pa i u mene prikazuje Standrad VGA Graphics Adapter dok ne instaliram Catalyst.
Saćekaj 10-ak dana dok izađu Catalyst 9.4.
Ako i nakon toga ne bude radilo, onda nosi na garanciju. 
Ali, kladim se da je ispravna grafička i da je to do drivera. 
BORG uto 19.5.2009 23:14
VirtUoso kaže...
pod009 kaže...
VirtUoso kaže...

Kad dolazi u Lijepu Nasu?

 već je došla prije tjedan dana,vidi na Nabavi
 Oh,2000kn..
Da li znas hoce li(i kad) doci 4890x2?
 Mislim da ne bude nis od te kartice, Ati je rekao da ce oni vrlo rado dati partnerima da izrade 4890 X2, ali ta kartica bi se previse grijala pa su valjda odustali.
benko sri 20.5.2009 10:02
BORG kaže...
VirtUoso kaže...
pod009 kaže...
VirtUoso kaže...

Kad dolazi u Lijepu Nasu?

 već je došla prije tjedan dana,vidi na Nabavi
 Oh,2000kn..
Da li znas hoce li(i kad) doci 4890x2?
 Mislim da ne bude nis od te kartice, Ati je rekao da ce oni vrlo rado dati partnerima da izrade 4890 X2, ali ta kartica bi se previse grijala pa su valjda odustali.
 nece doc 100%,previse trosi i previse se grije tako su proizvodaci rekli.....
Mauro sri 20.5.2009 11:30
Hyperion kaže...

Nema smisla izbacivat, sada će ionako za 3-4mj izaći HD 5 serija odnosno gtx3 serija koje ja čekamSmijeh.

Pa s obzirom da imas 4870 nemas potrebe za upgradeom na G300/HD58xx iako ce vjerovano biti puno jace.
Sumnjam da ce u vrijeme kada one budu aktualno izaci ista sto sadasnje kartice nece moci potjerati sa jakim postavkama.

Ja imam GTX260 i mijenjat cu ju kada izadju HD6xxx/G400 Osmijeh Taman tada ce vjerovatno GTX260 poceti "stucati"
Jedino sto me moze natjerati da ju mijenjam ranije je ako MW2 nece na njoj letiti u sto cisto sumnjam jer ce najvjerovatnije biti i dalje na Q3 engineu.