Crni bomarder čet 13.1.2011 13:41
AA-d00d kaže...
Crni bomarder kaže...
AA-d00d kaže...
Crni bomarder kaže...
sirka666 kaže...

Tri ovakve u  3-way sli.

Ne može se to...

  Može http://www.bug.hr/_cache/142c345cf2dba4100efee00775eee2d1.jpg?rand=293132618

Ali može ići samo u HAX X 942,ne može u 800D zbog nedostatka exspansion slotova.

Lian Li Armor Suit PC80, Lian Li PC-V2120 itd.

Kud svi odmah HAF{#}

Zato što niko ne kupuje PC80 i ostalu ekipu jer su enormno skupa kucista...HAF X 942 je po meni najbolje kućište na svijetu za kućne korisnike...

Crni bomarder čet 13.1.2011 13:49
8ax kaže...

Grafa prevelka... izgleda ko da ce mi savinut kuciste...

 

btw. HAF sux... prekičasto...

 

 

Lol grafa je pun pogodak za one koji hoće da imaju nenormalno velike performanse i asmo single GPU karticu...pa je naklokaju do bola

Zašto HAF sucks ??? Zato što ima ljepši izgled od većine kućišta???zato što podržava 4 way CF/SLI???? za razliku od obsidiana ???zato što je jeftiniji jer je coolermater????

Ja bi prije rekao Lian Li sucks !!!

Mentalist čet 13.1.2011 19:15
Crni bomarder kaže...


Lol grafa je pun pogodak za one koji hoće da imaju nenormalno velike performanse i asmo single GPU karticu...pa je naklokaju do bola

Zašto HAF sucks ??? Zato što ima ljepši izgled od većine kućišta???zato što podržava 4 way CF/SLI???? za razliku od obsidiana ???zato što je jeftiniji jer je coolermater????

Ja bi prije rekao Lian Li sucks !!!

 

Vidi se nedostatak inteligencije u mladim generacijama...

 

 

Pun pogodak za one koji zele nenormalno visoke performanse i single GPU karticu? Zasto bi netko zelio tolike performanse, a ne zeli SLI/CF? Zasto bi netko uopste zelio takve performanse? Zasto bi netko zelio takve performanse, a ne kupio jos vece sa SLI/CF sustavom za vjerovatno jednake novce (a sa jednakim cipovima)?

 

Ovo je savrsen pogodak za bogatase zeljne ogromnog e-penisa.

 

P.S.

 

Lian Li>CM