lukavg čet 24.2.2011 18:32
Luxy2501 kaže...
Kuzo kaže...

Ja sam zeleo da kupim Archos 101 tablet. Imate neko pozitivno-negativno iskustvo ?

 

cujem da on nema podrsku za nikakve android aplikacije sa android marketa i opcenito..

I rezistivan ekran, istina da je na tom modelu jedan od najboljih rezistivnih ekrana koje sam vidio, ali opet...

 

A s malo igranja mogu i aplikacije s marketa, ali postupak nije baš jednostavan.

Luxy2501 čet 24.2.2011 18:33
lukavg kaže...
Luxy2501 kaže...
Kuzo kaže...

Ja sam zeleo da kupim Archos 101 tablet. Imate neko pozitivno-negativno iskustvo ?

 

cujem da on nema podrsku za nikakve android aplikacije sa android marketa i opcenito..

I rezistivan ekran, istina da je na tom modelu jedan od najboljih rezistivnih ekrana koje sam vidio, ali opet...

 

A s malo igranja mogu i aplikacije s marketa, ali postupak nije baš jednostavan.

pa moguce je sigurno stavit aplikacije ali su performanse problem ...

Mayo čet 24.2.2011 19:10
Kuzo kaže...

Ja sam zeleo da kupim Archos 101 tablet. Imate neko pozitivno-negativno iskustvo ?

 

 

Nemam izravno iskustvo ali ovo su opće karakteristike:

 

TI Cortex-A8 1Ghz procesor

Kapacitativni multitouch

256 MB RAM

8 GB flash disk (proširivo microSD)

 

Koliko čujem kvaliteta izrade je so-so i Archos 70 je puno stabilniji (manji i čvršći), updateovi su koliko toliko redoviti a puni google app store je moguće dodati sa apk fajlom.

 

Sve u svemu čini se ok tablet za vrlo nisku cijenu (dvijestotinjak eura). Moja preporuka je da malo pogledaš reviewe na webu (youtube i ostalo).

 

http://www.engadget.com/2010/12/24/archos-70-and-101-internet-tablet-review/