qube ned 4.9.2011 15:17

Kakva pohlepa, nevjerojatno.. Ko pod drugim jamu kopa...

 

Hahahah, a tebi Dragane svaka čast na članku!

Vjerojatno ćeš prije 15:30 biti prozvan Apple haterom ili slično, ali ja ti skidam kapu!

 

"Apple je u nerazumnom napadu panike..."

"Da se radi o ped**skom potezu.."

 

hahahahhahahahahah

Hacker-ri ned 4.9.2011 15:24

zasto svih smeta da pravne drzave vani funkcioniraju?

ako je sud donesao takvu odredbu, cemu onda i ovakvi clanci... (mozete pljuvat koliko hocete)...

 

mozda se apple i osjeca ugrozenim, ali i dalje je pravno legalno tako nesto napraviti...

 

qube ned 4.9.2011 15:25
Hacker-ri kaže...

zasto svih smeta da pravne drzave vani funkcioniraju?

ako je sud donesao takvu odredbu, cemu onda i ovakvi clanci... (mozete pljuvat koliko hocete)...

 

mozda se apple i osjeca ugrozenim, ali i dalje je pravno legalno tako nesto napraviti...

 

15:24, kraće nego što sam mislio :)

Hacker-ri ned 4.9.2011 15:32
qube kaže...
Hacker-ri kaže...

zasto svih smeta da pravne drzave vani funkcioniraju?

ako je sud donesao takvu odredbu, cemu onda i ovakvi clanci... (mozete pljuvat koliko hocete)...

 

mozda se apple i osjeca ugrozenim, ali i dalje je pravno legalno tako nesto napraviti...

 

15:24, kraće nego što sam mislio :)

di sam ja napisao da netko mrzi apple?

ja sam napisao cemu clanci u kojima se osuduje nekoga tko koristi legalni nacin da bi onemogucio zaradu proizvodu koji koristi "tudu pamet" ?!

 

treba naucit sta znaci mrziti, pa onda pisat gluposti ...

kizo2703 ned 4.9.2011 15:48
Hacker-ri kaže...
.....

Here we go ,again ... {#}

drpetric kaže...

 Eh, pišem ovo na svojem MacBooku, najpouzadanijem laptopu na svijetu... {#}

A ja ovo pišem na svom Hackintoshu ,meni najpouzdanijem PC-u!! U svakom slučaju ,dobar komentar!! {#}

htc_fan ned 4.9.2011 15:50

Od kad se opet razboli Steve Jobs Apple je postala veoma glupa firma, ovo je samo marketing za Samsung, ne moze se ovako zaustaviti proizvod, da imam para sutra bih kupio ovaj tablet samo u inat Applu ...

GamerMaster2041 ned 4.9.2011 15:50
FioPro kaže...

klasično appleovo nošenje sa konkurencijom - sudske tužbe

Sony ce se naljutiti {#}

drpetric kaže...
qube kaže...

 

Vjerojatno ćeš prije 15:30 biti prozvan Apple haterom ili slično, ali ja ti skidam kapu!

 

 

 Eh, pišem ovo na svojem MacBooku, najpouzadanijem laptopu na svijetu... {#}

Aha da bash.

Clone ned 4.9.2011 15:50

Pa zar nije već bilo rečeno da se u njemačkoj i još nekim zemljama zabranio taj galaxy pad? Ako je to "ustupilo" na snagu, zašto su ga uopće na prvom mjestu i stavili tamo? Iskreno i ja bi htio vidjet sve sto ima na sajmu, ali ako je nesto dogovoreno, zar se nebi trebli toga drzati.  {#}

matijax2 ned 4.9.2011 15:53
Hacker-ri kaže...

zasto svih smeta da pravne drzave vani funkcioniraju?

ako je sud donesao takvu odredbu, cemu onda i ovakvi clanci... (mozete pljuvat koliko hocete)...

 

mozda se apple i osjeca ugrozenim, ali i dalje je pravno legalno tako nesto napraviti...

 

a neznam, mozda su clanci tu zato jer za to i sluze vijesti? hmm.. mozda.. kaj ti mislis?{#}

Tonči ned 4.9.2011 15:53

S obzirom da Jobsa više neće ni biti uskoro (nažalost), ovo je jedini način da Apple zadrži tržište još neko vrijeme. Za sada ih drži činjenica da je Jobs ipak tu negdje, ali odmah nakon Jobsove smrti Apple će se krenuti urušavati prilično strmoglavo.

FlyBoy ned 4.9.2011 15:56
Clone kaže...

Pa zar nije već bilo rečeno da se u njemačkoj i još nekim zemljama zabranio taj galaxy pad? Ako je to "ustupilo" na snagu, zašto su ga uopće na prvom mjestu i stavili tamo? Iskreno i ja bi htio vidjet sve sto ima na sajmu, ali ako je nesto dogovoreno, zar se nebi trebli toga drzati.   {#}

  Zabranila s eprodaja Galaxy taba, ali onog od 10" ako se ne varam.

Ovo je sasvim novi proizvod koji još nije na tržištu.

Makić ned 4.9.2011 16:00
FlyBoy kaže...
Clone kaže...

Pa zar nije već bilo rečeno da se u njemačkoj i još nekim zemljama zabranio taj galaxy pad? Ako je to "ustupilo" na snagu, zašto su ga uopće na prvom mjestu i stavili tamo? Iskreno i ja bi htio vidjet sve sto ima na sajmu, ali ako je nesto dogovoreno, zar se nebi trebli toga drzati.  {#}

  Zabranila s eprodaja Galaxy taba, ali onog od 10" ako se ne varam.

Ovo je sasvim novi proizvod koji još nije na tržištu.

baš sam ovo tija napisat, ako je već zabranjen predhodnit tab, Samsung

nije neka kvazifirma, pa da u novom tabu neće napravit te izmjene po kojima

ih tuži apple, nešto tu smrdi, a najmanje ono da im povrjeđuju patente...

Clone ned 4.9.2011 16:01
infinityzg kaže...
Clone kaže...
Simbamef kaže...

Krivo si čuo.

Ko prvo nisam ni spomenuo da sam "cuo", a kao drugo -  http://www.thegalaxytab.com/2011/08/26/samsung-galaxy-tab-still-banned-in-germany/

Koliko kuzim u clanku, zabrana se odnosi na postojeci 10.1 Galay Tab, a ne na ovaj novi predstavljeni 7" ili?

Pa iskreno, nije bas navedeno nista detaljno. Ali gore u clanku pise da ce ova zabrana jako lose biti za njemacku, jer kao IFA koaj se odrzava od 2-7 rujna taman namjerava izdati nova 2 pada. Iskreno nisu ni tu bas spomenuli tocno, ali ako tak pise onda su valjda mislili i na ove druge pad-ove.