skorvy sub 9.1.2016 22:25
Friday kaže...

Jedva čekam da naprave auto. Ako im mobiteli koštaju toliko koliko koštaju, baš me zanima pošto će auto biti...

 LoL, si lud? Kupiš iPhone, a auto ti ide kao gadget! hahhahaha

bus ned 10.1.2016 10:59

ja, samo ako Apple napravi recoluciju u auto industriji kao u smartphonu to će biti prehebeno,  jer i ovo šta planiraju i rade Tesla i Google je strava,,, a ne vidim zašto se nebi moglo izrealizirati da sjedeš u auto i sam te odveze,, svi zajedno love imaju i tako da neznaju šta bi za njom

 

tko je  2005. mislio da će jedna nokia otić u K.... :)  isto tko može vjerovati da bi današnji auto igrači mogli pokleknuti?

ja ne, a nisam ni vjerovao da Nokia može ovako završit :)

Ray0 ned 10.1.2016 12:39

Počinje jako zanimljivo doba jer na tržište automobila dolaze tvrtke koje prije nisu imale sa automobilskom industrijom, a tu su još i nova lica koja se polako ustaljuju i grade imidž. Rekao bih čak da je ovo i zlatno doba električnih automobila jer države i dalje daju subvencije (koje će za nekoliko godina početi ukidati), tu je još i cijena struje koja će sigurno rasti kako električni auti uzimaju maha na tržištu itd. Sad, ako Apple na prodaju automobila bude primjenjivao isti koncept kao za prodaju i-uređaja, ne znam kako će im to uspjeti.