Penryn pet 2.8.2013 12:03
Mitch kaže...

Bio sam u Lufthansinom, fenomenalan zrakoplov, no ne nadmašuje dojam Concordea :) (iako Concorde nije ništa posebno iznutra, ali ima nekih fora tehnoloških dostignuća iznutra)

Kao naprimjer?

Mitch pet 2.8.2013 12:20
Penryn kaže...
Mitch kaže...

Bio sam u Lufthansinom, fenomenalan zrakoplov, no ne nadmašuje dojam Concordea :) (iako Concorde nije ništa posebno iznutra, ali ima nekih fora tehnoloških dostignuća iznutra)

Kao naprimjer?

Sva stakla su savinuta pri dnu jer se u zraku od topline savijaju nazad u prvi polozaj, autopilot spušta zrakoplov ovisno o radijaciji, a i izvana ima pokretljivi nos.

 

Postoji hrpa stvari koje ti osobno ne bih znao objasnit :)

Mitch pet 2.8.2013 12:59
Bypass kaže...

Prva kapitalitička klasa je super, za razliku od stočnog vagona ispod njih.

787 Dreamlinerom sam letio u ekonomskoj klasi, možda najbolja ekonomska u kojoj sam bio, no opet je bitnije gledati kvalitetu osoblja nego ovo, a Emirates su po tome #1

NEW_MAN pet 2.8.2013 19:44

Moraju biti inace ti ruku odsjeku ili te kamenuju :)

Super je sve to ali kad tak nekaj padne s neba onda je od jednom dan zalosti u najmanje deset zemalja svijeta.

Letio sam do sad samo par puta u zivotu i najduzi let u komadu mi je 12 sati. Vise NIKAD! Zajebi ti te spike vise ljudi umre u autu za volanom. U autu za volanom sam ja i kad se nesto desi parkiram sa strane i cekam OAMTC. Tu kad se nekaj desi je game over za 853 duša u all economy class avionu plus minus posada.

zoki.zlikowski pet 2.8.2013 20:20
Mitch kaže...
Bypass kaže...

Prva kapitalitička klasa je super, za razliku od stočnog vagona ispod njih.

787 Dreamlinerom sam letio u ekonomskoj klasi, možda najbolja ekonomska u kojoj sam bio, no opet je bitnije gledati kvalitetu osoblja nego ovo, a Emirates su po tome #1

Mitch, daj malo pojasni, sto je bilo bolje u Dreamlineru? Svidja mi se taj avion, ali osobno ne vidim nikad razlike u ekonomskim klasama. Putujem često i business klasom i tu sam vidio jako velike razlike i ovaj AirBus mi se čini da je jako dobro složio business klasu (pogotovo ovi koji nisu uz hodnik). Prvom klasom se nisam nikad vozio, ali ne vidim neke prednosti nad business.

Mitch pet 2.8.2013 20:23
zoki.zlikowski kaže...
Mitch kaže...
Bypass kaže...

Prva kapitalitička klasa je super, za razliku od stočnog vagona ispod njih.

787 Dreamlinerom sam letio u ekonomskoj klasi, možda najbolja ekonomska u kojoj sam bio, no opet je bitnije gledati kvalitetu osoblja nego ovo, a Emirates su po tome #1

Mitch, daj malo pojasni, sto je bilo bolje u Dreamlineru? Svidja mi se taj avion, ali osobno ne vidim nikad razlike u ekonomskim klasama. Putujem često i business klasom i tu sam vidio jako velike razlike i ovaj AirBus mi se čini da je jako dobro složio business klasu (pogotovo ovi koji nisu uz hodnik). Prvom klasom se nisam nikad vozio, ali ne vidim neke prednosti nad business.

Udobnije, više prostora sastrane (pogotovo ukoliko sjediš na ona dva mjesta na kraju reda gdje su inače tri sica) i mrvicu više za koljena, tako da je čisto do udobnosti, inače kad gledam business ili 1st class, uvijek uzimam business, iako je u zadnje vrijeme cjenovna razlika sve manja kod nekih kompanija ako si frequent flyer