0.o_qwerty sri 29.2.2012 20:19

zaboravio si napisat ovo:

 

The site plays music, has a few images, and bears a quote from Alaundo, but the stuff hidden in the source code brings the most interest. As spotted on Eurogamer, the code contains several juicy references. Hardcore fans of the series ought to recognize such gems as:

  • Shadowy Figure- Raise Dead : Infinity Engine.
  • For years, I clung to the memory of it. Then the memory of the memory.
  • And then... it returned. Better than it was before.
  • Pore over the tapestries and works of art hanging from our walls if you wish, Child of Bhaal... perhaps you will find a clue. But patience, ah... patience would reveal it all.
  • As the silver moon waxes and wanes, so too does life.
mrfkap knojre sri 29.2.2012 20:55

nadam se samo da će ostat vjerni starom sistemu borbi i pauzi (pogledao sam malo dark alliance 2 za ps2 i prepao se) i da će bit puna priča ko što je dvojka bila. Jel kolko god da je DA duhovni nastavak BG, ipak je to malo poglupljena verzija BG-a s mnogo manje priča, lijepog izgleda i mnogo jednostavnijim borbama.

gollumri sri 29.2.2012 23:06
Luba kaže...

ako je ovo necija zezancija naci cu ga i oderat mu kozu..! :)

Potpisujem!!!  Dok sam scrolao po stranici slucajno sam krajickom oka vidio lubanju i mislio sam da imam prividjenje koliko mi je mozak spaljen od te igre. Nek otkupe prava ili sto vec treba na hrpu modova koji su napravlili fanovi i to ispoliraju i ukomponiraju u neko cudoviste kao trilogy i ja cu to igrati zauvijek.

Adisuki sri 29.2.2012 23:21

Još jedna zanimljiva vijest je da bi se uskoro Baldur's Gate II: Complete Edition trebao pojaviti na Steamu. To sigurno želim imati u digitalnoj kolekciji.

 

S druge strane, ja mislim da je ovo samo reizdanje, i to za iOS. BW designer Trent Oster (koji zadužen za dotični projekt, dešavanja s web stranicom) je nedavno na twitteru izjavio: "A new toy for the office. What could we be developing that would require an iMac?"

Meni je to jako seksi, BG bi se stvarno mogao lijepo igrati na uređaju poput iPada. Samo, bilo bi lijepo kad bi se stvar pojavila i na Androidu.

the_tux sri 29.2.2012 23:51
M_dipl. kaže...
Psiho246 kaže...

Woot woot!

Vrišt ko curica!

 

Da je i HD reizdanje ili novi nastavak, uopce nije vazno.

Meni se više sviđa ideja o HD reizdanju, jer teško da će napraviti novi nastavak koji mi neće bar malo zasrati sliku serijala.

Bioware nije Bethesda.{#}

gollumri kaže...
Luba kaže...

ako je ovo necija zezancija naci cu ga i oderat mu kozu..! :)

Potpisujem!!!  Dok sam scrolao po stranici slucajno sam krajickom oka vidio lubanju i mislio sam da imam prividjenje koliko mi je mozak spaljen od te igre. Nek otkupe prava ili sto vec treba na hrpu modova koji su napravlili fanovi i to ispoliraju i ukomponiraju u neko cudoviste kao trilogy i ja cu to igrati zauvijek.

Isti slučaj kod mene, krajičkom oka vidim poznatu lubanju, morao sam kliknuti i vidjeti o čemu se radi.