Danny_HR uto 18.10.2016 16:12
NEW_MAN kaže...
Westworld se poceo kotrljat i brze bolje jasu na valu westerna.

 Bojim se da to baš ne ide tako. Teško da su ovako velik projekt odlučili razvijati tek sada. Na njemu se sigurno radi već godinu-dvije.

lovac82 uto 18.10.2016 19:16

Bilo je za ocekivati da ce doci iskljucivo za PS4/XBOX, uvijek mora doci tu i tamo neki TOP naslov kako bi se konzole jos bolje prodavale. Kada bi sve dolazilo za PC, koji ce nam k onda konzole? (iz Sony/MS perspektive), tako da, normalno je odnosno logicno je da su Sony/MS ovu igru htjeli pod svaku cijenu (kao ekskluzivu).

Santana uto 18.10.2016 19:51
lovac82 kaže...

Bilo je za ocekivati da ce doci iskljucivo za PS4/XBOX, uvijek mora doci tu i tamo neki TOP naslov kako bi se konzole jos bolje prodavale. Kada bi sve dolazilo za PC, koji ce nam k onda konzole? (iz Sony/MS perspektive), tako da, normalno je odnosno logicno je da su Sony/MS ovu igru htjeli pod svaku cijenu (kao ekskluzivu).

 Mislim da to uopce nema nikakve veze s tim, pogotovo kada Microsoft sada sve vise Xbox ekskluziva stavlja na PC.

lovac82 sri 19.10.2016 17:23
Santana kaže...
lovac82 kaže...

Bilo je za ocekivati da ce doci iskljucivo za PS4/XBOX, uvijek mora doci tu i tamo neki TOP naslov kako bi se konzole jos bolje prodavale. Kada bi sve dolazilo za PC, koji ce nam k onda konzole? (iz Sony/MS perspektive), tako da, normalno je odnosno logicno je da su Sony/MS ovu igru htjeli pod svaku cijenu (kao ekskluzivu).

 Mislim da to uopce nema nikakve veze s tim, pogotovo kada Microsoft sada sve vise Xbox ekskluziva stavlja na PC.

Ekskluzive za konzole, timed ekskluzive, ekskluzivni sadrzaj za neku igru itd........  vidali smo to kod Sony i MS konzola bez obzira na to sto PC spada pod "MS teritorij". Nisu Sony/MS ludi (pogotovo ne Sony), sve te "ekskluzive" su placene, a sto se tice MS-a odnosno novog Xboxa... jos cemo vidjeti hoce li sve Xbox igre doci za PC, a ove sto su naknadno i dosle, spadaju u "timed ekskluzive".

 

Svaki developer/izdavac bi izdao igru za sto vise platformi ali sto ako ti netko dobro odnosno dovoljno plati da to ne ucinis?

 

BTW sto se tice RDR serijala, mozemo samo sanjati da ce doci za PC... prije cemo ga moci zaigrati preko emulatora na PC-u (vec je moguce pokrenuti preko rpcs3 i Xenia emulatora ali daleko je to od igrivosti), a PS3/360 konzole su dosle 2005/6 tako da, nacekat cemo se dobro dok ne bude igrivo (ako i dode do toga), da ne govorimo o RDR2.

PzKpfw sri 19.10.2016 17:33

@bubimir5

 

Ma probao sam igrati mislim posljednji serijal, nije mi sjeo.

Al' volim western tematiku, te mislim da na PC kronično fali western naslova.

 

Nikada primjerice nisam igrao RPG-ove, al' od kada sam u Bug pročitao recenziju o Hard Westu, nisam ga prestao igrati dok ga nisam završio. I sada ga ponekad zaigram.

A, i zbog mene je on Bug Master ljestvici, tako visoko.

Santana sri 19.10.2016 18:02
lovac82 kaže...
Santana kaže...
lovac82 kaže...

Bilo je za ocekivati da ce doci iskljucivo za PS4/XBOX, uvijek mora doci tu i tamo neki TOP naslov kako bi se konzole jos bolje prodavale. Kada bi sve dolazilo za PC, koji ce nam k onda konzole? (iz Sony/MS perspektive), tako da, normalno je odnosno logicno je da su Sony/MS ovu igru htjeli pod svaku cijenu (kao ekskluzivu).

 Mislim da to uopce nema nikakve veze s tim, pogotovo kada Microsoft sada sve vise Xbox ekskluziva stavlja na PC.

Ekskluzive za konzole, timed ekskluzive, ekskluzivni sadrzaj za neku igru itd........  vidali smo to kod Sony i MS konzola bez obzira na to sto PC spada pod "MS teritorij". Nisu Sony/MS ludi (pogotovo ne Sony), sve te "ekskluzive" su placene, a sto se tice MS-a odnosno novog Xboxa... jos cemo vidjeti hoce li sve Xbox igre doci za PC, a ove sto su naknadno i dosle, spadaju u "timed ekskluzive".

 

Svaki developer/izdavac bi izdao igru za sto vise platformi ali sto ako ti netko dobro odnosno dovoljno plati da to ne ucinis?

 

BTW sto se tice RDR serijala, mozemo samo sanjati da ce doci za PC... prije cemo ga moci zaigrati preko emulatora na PC-u (vec je moguce pokrenuti preko rpcs3 i Xenia emulatora ali daleko je to od igrivosti), a PS3/360 konzole su dosle 2005/6 tako da, nacekat cemo se dobro dok ne bude igrivo (ako i dode do toga), da ne govorimo o RDR2.

 Sony bi prije da igra dođe na PC nego na Xbox isto tak i MS rađe htio da igra prije dođe na PC nego na PS4

Ta tvoja teorija zavjere ti ne drzi vodu. Jos je sam RS dev rekao da Red Dead je bio od pocetka konzolaska... na pitanje zasto nema RDR za PC.

Btw. Forza NIKAD do sad nije bila na PC-u, a sada je imas. Gears of War nije vidio PC-a od drugog, a sad ga imas.. jos samo HALO treba doc na PC od MS-ovih vecih ekskluziva. 

drakula789 sri 19.10.2016 22:00
pqweasdyxc kaže...
drakula789 kaže...

Vrijeme je da kupim konzolu..

 Ono kad moraš kupit konzolu pokraj takvog stroja.

Pa samo ti je grafička došla ko PS4 heheh.

 Ako Bog da ,mijenjam kuciste i stavljam vodeno na ljeto i uzet cu jos MacBook mozda.Sad oko Bozica stolicu neku dobru,a mozda i konzolu,vidit cemo..Al sta da radim kad su idioti koji nece da portaju pola igara na pc..