Solo761 sri 24.11.2010 07:55

Prije tjedan i pol sam bio u Algoritmu i pitao lika koliko bi negdje trebao koštati Cataclysm. Čisto me zanimalo da li ima smisla to kupiti kod nas ili bolje naručiti sa game-a, sendit-a, shopto-a i sličnih. I lik nema pojma osim da će biti ponoćna prodaja i da će dijeliti majce. To mu je bila svaka druga rečenica. U preostalima je rekao da će koštati kao i svaka druga nova igra i kao primjer dao Starcraft 2 koji košta 450kn...

 

Toliko o Algoritmu... Ako 3-4 tjedna prije "velike ponoćne prodaje" ne znaju koliko će im to koštati neka odje*u u troskoku. Strani shopovi su stavili cijenu još prije nekoliko mjeseci. A na likove pretpostavke da će koštati 450kn mogu reći samo LOL, pa to je je*ena ekspanzija, ne samostalna igra...

Psiho246 sri 24.11.2010 10:12
Dado_ZG78 kaže...

Gluposti.. koštati će 299kn u Algoritmu kao i svaka dosadašnja ekspanzija.

Ne znam odakle ljudima takve dezimformacije..

 

Vidimo se na ponoćnoj {#}

Kaj nemres pricekat dan dva i normalno ga kupit...

Virty sri 24.11.2010 13:25
Psiho246 kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Gluposti.. koštati će 299kn u Algoritmu kao i svaka dosadašnja ekspanzija.

Ne znam odakle ljudima takve dezimformacije..

 

Vidimo se na ponoćnoj {#}

Kaj nemres pricekat dan dva i normalno ga kupit...

Jer kad prodaju kolicinu rezerviranu za ponocnu prodaju, vjerojatno nece imat sta sutradan prodat do druge narudzbe.

Nije me ni briga, kupio sam digitalnu verziju i od ponoc krecem :)

Solo761 čet 25.11.2010 07:53

Lik je govorio da će ih biti dovoljno i za drugi dan (mada koliko je informiran dovoljno govori to što je tvrdio da će biti cijena kao npr. Starcraft 2). Ja sam naručio sa shopto.net, jeftinije je nego kod nas, a dobijem i box.

Virty čet 25.11.2010 08:54
Solo761 kaže...

Lik je govorio da će ih biti dovoljno i za drugi dan (mada koliko je informiran dovoljno govori to što je tvrdio da će biti cijena kao npr. Starcraft 2). Ja sam naručio sa shopto.net, jeftinije je nego kod nas, a dobijem i box.

Tako je i za sve ostale ekspanzije govorio i lik iz Splita (algoritam) pa surtradan nije bilo nista ili je par komada cekalo ekipu koja su "rezervirala".

Druga tura je stigla nakon par tjedana....

Mozda ovaj put budu bolje opremljeni :)

 

Box-ova doma imam oko 30-ak i sve gledam kako ih baciti u kontenjer, skupljaju prasinu i nista vise :)

Dado_ZG78 sri 1.12.2010 23:11

Ne, ziher neću digitalno (želim box kao i za sve prethodne nastavke), a i ne želim propustiti happening..  svaki puta je spektakl od preko tisuću ljudi {#}

Ovaj vikend se moram naspavat tako da sam u utorak (nakon 'polnočke') funkcionalan na poslu hehe {#}