miller1985 uto 13.6.2017 23:12

Ovo mi više izgleda kao veći updajte dlc nego nova igra. Zašto nisu stavili EU npr ili Aziju, Afriku pa i Latinsku Ameriku, nego opet USA.
Ostalo pozdravljam kao dobru promjenu. (trebali su još i kamione staviti, kao fm7)

Božoo ned 5.1.2020 19:59
x18x05x kaže...
Božoo kaže...

Jel igra ko?

 Naravno. Ti?

 Igram skupljam dnevne contractse ili kako se već zove, ili neznam vozit ili su 90% igrača profi vozači uglavnom dođem na cilj 3-4-i ili predzadnji nikada još prvi...

matija656 pon 6.1.2020 08:18
Božoo kaže...

 Igram skupljam dnevne contractse ili kako se već zove, ili neznam vozit ili su 90% igrača profi vozači uglavnom dođem na cilj 3-4-i ili predzadnji nikada još prvi...

 ako imaš dobro posložene icon bodove, bonuse na djelovima, i sve zlatne djelove složene u setove za određene stvari, dalje je stvar sreće i poznavanja igre

ali gotovo sve klase za utrke (barem one glavne, st, hc, rx, pb i sl.) ide nitro chemist sa max bonusima za boost i brzinu punjenja istog

ja od kad sam si riješio setove za klase, u summitu nije nikakav problem biti u prvih 3000 za sve nagrade, a nemam savršene setove i treba ih rollati za odgovarajuće bonuse

matija656 pon 6.1.2020 16:15
Božoo kaže...

Mozes mi pojasnit malo detaljnije stvarno sam noob u ovoj igri, uopce mi nije gust igrat kad ju ne kontam..

 a nemaš tu što previše za objasniti
jednostavno icon bodove stavljaj na ono što preferiraš u početku, dok dođeš do recimo icon lvl 600 otprilike, desna dva stupca možeš skroz popuniti, a skroz lijevi prvenstveno idu stvari na nitro opcije

s obzirom da icon bodove možeš resetirati i rasporediti drugačije u svakom trenutku, ne moraš previše misliti gdje što ide, puno sam puta resetirao te bodove i stavljao samo na novce ili na bolji loot, ovisno što radim, dok radim summit, oni su uvijek na max za nitro

 

što se tiče djelova za aute, tu nemaš što previše mislit, zlatni djelovi all the way i skupljaj setove (7 od svakog za bonus seta da otključaš), i onda koristi setove za stvati kako ti treba i rolaj da imaš bonuse na djelovima za odgovarajuće situacije

nitro chemist za utrke, loot diger dok skupljaš djelove (jer daje dupli loot po utrkama), score breaker za skilove (dupla bodove koje zaradiš), live reward sniffer ako tražiš kutije sa lootom, itd...

dalje je učenje evenata i vježbanje da budeš bolji, ali setovi djelova sa određenim bonusima (ovisno o namjeni) mogu puno pomoć u skupljanju bodova / da se bude brži

 

ovdje imaš detaljno to objašnjeno

matija656 sri 8.1.2020 15:45
Božoo kaže...

Dajte mi recite koja je poanta drifta?? Ja jedva dohvatim objektiv nekih 15 000 pts, a gledam world rekord 700 i nešto tisuća... Na koju foru pobogu???

 zlatni djelovi za drift adekvatno posloženi

dok imaš full set za duple bodove (score breaker) i affixe za bonuse drifta (povećava mp i bodovi za brže driftanje), složeni icon bodovi za drift isto na te dvije stvari u pilot meniu, driftanje nije nikakav problem

sa tim možeš do max x170 mp, i dok to imaš, nije nikakav problem da  se skupi taj iznos, ja redovito skupljam po 600k, ovisno o eventu

ja imam savršen set az drift, jer je jednom bio kao nagrada za summit, znači svih 7 djelova sa odgovarajućim bonusima na max

matija656 sri 8.1.2020 21:44

dakle evo slike kako imam složeno icon bodove (meni više ne igra ulogu kako su jer imam ih dovoljno) i kako imam setove, neki nisu savršeni, moram još skupljati i rollati

 

street, hypercar, rallycross, touring car, brodovi, praktički sve klase koje se baziraju na utrkama, ide nitro chemist sa pure i extra pump

nitro chemist daje duplo nitra, pure bonus daje 8% jačini nitra (8x7= 56% jači) i extra pump brže punjenje nitra (7x10 = 70% brže punjenje)

za čiste utrke, najbolji set

za sve skilove u svim klasama, poželjno je score breaker set i bonus djela na skilled opciju

score breaker dupla bodove u skilovima, a skilled diže skupljanje bodova (7x10= 70% više bodova)

air race je poželjno bonusi za toleranciju prolaza kroz vrata i  brže punjenje nitraza dobar prolazak kroz vrata (naravno nitro chemist jer je utrka)

drift ide score breaker sa bonusima za drift (brže skupljanje bodova i veći mp), bez bonusa za dizanje mp-a nema ni skidanja dobrih rezultata u driftu, ja sa svojim mislim da mogu do x169 doć, jer mi fali 0.2% za savršen set

monster truck score breaker sa  bonusima za monster i mx vozila (brže okretanje u zraku i to)

 

uglavnom procijeniti kako i što će se raditi, i tako formirati set (loot digger set sa bonusima za loot quality i količinu loota), za traženje kutija live reward sniffer sa bonusima za radar i to, itd itd, kužite me valjda

 

i par sitnica

low altitude i aerobatics skilove se može raditi  u air race avionima, stavi se score breaker set i amen, brži su avioni, veću daljinu prođeš u low altitude skillu - više bodova, prije završiš one skilove za preciznost prolaza (figure) - ostaje više vremena, dakle više i bodova

speedtrapove je najbolje raditi sa drag autima (ovisno o lokaciji njih), ako ne oni, onda alpha gt ili hypercar

escape se može kombinirati, hypercar, alphagt, drag, raid, i sl  (govorim za cestovne i na zemlji), jer u nekima se može doći do ceste, pa onda na autocestu i šibaj, a ako nema ceste u blizini, onda uzmeš hypercar ili koju drugu klasu ovisno o terenu, sa muddy bonusima (da  imaš veću brzinu na  zemlji) i tako se isto može lako skupljati bodove

escape za brodove naravno nitro chemist i paziti na korištenje nitra da se održava brzina, i dosta puta drugi smjer u escape skilovima na vodi je bolji

 

pazite na vrijeme kada daju dupli loot iz kutija po svijetu i kad  imaju event za njih

ja sam dok je bio halloween event, 2 tjedna dupli loot u  kutijama, više ih spawnalo i puno više zlatnih kutija, nafarmao djelove za sve klase i setove kako mi je trebalo / što bih želio od određene klase i njene namjene

najbolje je to raditi u avionu za air race (normalno jer su brži) i staviti set za traženje kutija, i onda  samo se vozikati / letiti po mapi  i  tražiti ping kutije, dok ga pinga naći kutiju i promjeniti vozilo po želji (avionom sam tražio kutije, a dok sam našao nju, sletio i prebacio se na brod i njim skupio  loot)

ako imate mogućnost, radite summit ,jer u njemu znaju davati djelove sa dobrim bonusima ili čak cijele setove, i ti setovi znaju imati neke bonuse veće od normalnih (recimo moj set za drift, max za hothead je 8, ja imam 10)

i normalno rollati djelove za bolje bonuse, košta ali jbg, mora se

 

eto toliko, ako vas još šta zanima pitajte

Božoo čet 9.1.2020 08:12

Hvala ti puno puno si nam pomogso!

Jos jedna molba. Jel nam mozes snimit ako imas softver za snimanje jednu drift utrku na sadasnjem summitu?  Svendiscipline imam cca 100 000 pts, jedino drift 10 000 pts :/

Unaprijed puno hvala!

matija656 čet 9.1.2020 11:09
Božoo kaže...

Hvala ti puno puno si nam pomogso!

Jos jedna molba. Jel nam mozes snimit ako imas softver za snimanje jednu drift utrku na sadasnjem summitu?  Svendiscipline imam cca 100 000 pts, jedino drift 10 000 pts :/

Unaprijed puno hvala!

 ne snimam ništa, tako da ni ne mogu napraviti video, ali ako ništa drugo, evo barem ss

jedan je sa dokazom za mp u driftu (fali mi onih 0.2% za 170), jedan je rezultat na kraju eventa

preporuka za drift je ručno šaltanje, jer je lakše kontrolirati u kojoj si brzini, i puno je lakše kontrolirati drift i auto

jbg u driftu najviše igra uloga sa djelovima, jer je mp sve u driftu, možeš ti biti ne znam kako dobar u njemu, ali bez djelova nažalost ništa...

 

i trenutno stanje u summitu, neke evente bi mogao i više zaraditi, ali ne da mi se to grindati, ako ne daju ništa posebno onda se ne trudim toliko, osim ako se neki auto djeli specifičan samo za summit, onda probam koji event više puta

a i dok imaš dobro složene setove, nije problem biti u prvih 3000 za najbolju nagradu