T700 sub 13.3.2021 15:38
HCMAA kaže...

Da ovo nebi bio novi Nikola kamioni...koliko god bili optimisti... warp pogon nitko od nas neće doživjeti pa bi oni koji se rode danas 

 Ja mislim da među nama već čuči neki Zefram Cochrane, samo moramo prićekati da osmisli warp pogon 

učo sri 17.3.2021 10:03
HCMAA kaže...

Da ovo nebi bio novi Nikola kamioni...koliko god bili optimisti... warp pogon nitko od nas neće doživjeti pa ni oni koji se rode danas 

 Slažem se s tobom, s tim da je ovo oko doživljavanja warp pogona pomalo kao lutrija: znaš da nećeš dobiti ali ipak se pomalo nadaš. Neka se oni poduhvate fuzije i ionskih motora, veća je šansa da će se nešto dobro dogoditi.

8i9f00t sri 31.3.2021 22:08

Prije nekih 15-20 godina izađem na balkon i odmah mi upadne u oko sjajna zvijezda koja je bila neobično nisko na horizontu, malo iznad krovova kuća. Bio je već totalni mrak i bacim oko na ostatak neba i zaključim kako nema šanse da zvijezda bude tako nisko. I nije bila zvijezda jer je nakon par minuta kidnula na lijevo u trenu - sekunda ipak traje - ostavivši svjetlosni trag ne duži od metra iz moje perspektive... Ako se mene pita warp sam doživio i nije izmišljotina definitivno! Bio sam šokiran viđenim!