Ajar sri 15.6.2022 12:00

znači, svaki bijelac (očito, osim ako nije vitiligo) u jakni s kapuljačom, maskom preko njuške i u rukavicama za računalom je "haker" a ne "idiotski stereotip, nametnut od budala koje pojma/vezu sa zbiljom nemaju"? 

Veliki Brat sri 15.6.2022 12:12

Što i sami kažu u ogradi ispod slike:

"While the capabilities of image generation models are impressive, they may also reinforce or exacerbate societal biases. While the extent and nature of the biases of the DALL·E mini model have yet to be fully documented, given the fact that the model was trained on unfiltered data from the Internet, it may generate images that contain stereotypes against minority groups. Work to analyze the nature and extent of these limitations is ongoing, and will be documented in more detail in the DALL·E mini model card."

 

Tako da, mirno spavaj Ajare, sve je pod kontrolom...

 

https://www.youtube.com/watch?v=OwGLoWImvNg

 

EDIT: ne znam koliko je bugovcima trebalo za hakera, ali meni na upit "Ajar reading Bug on line" još uvijek računa (trenutno je prošlo 120 sekundi i vrti li ga vrti).

 

I evo ga! Sad te konačno vidimo Ajare, Kafkijanski izrode.

 

 

Solo761 sri 15.6.2022 12:19
Ajar kaže...

znači, svaki bijelac (očito, osim ako nije vitiligo) u jakni s kapuljačom, maskom preko njuške i u rukavicama za računalom je "haker" a ne "idiotski stereotip, nametnut od budala koje pojma/vezu sa zbiljom nemaju"? 

 Hoćeš reći da ne hakeriraš sa kapuljačom i maskom? Nego gologlav i golobrad 'ko neki amater? 😱

Ivan(4) sri 15.6.2022 13:22

Ukucao sam "treehugger", dobio sam krajnje bizarne rezultate. Na jednoj od slika je bilo drvo iz koga raste nešto što je ličilo na narandžasti penis. Uneo sam indijsko ime i prezime (i ništa više) i: