Komentari članaka s naših web stranica

Rimac Energy predstavio svoj prvi proizvod: veliku

Vezano uz: Rimac Energy predstavio svoj prvi proizvod: veliku

Exploder pet 29.9.2023 13:45
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

ne znam niti čemu ovo služi pa nema smisla da dam glupi komentar.

 

 

Staviti uređaju naramenice pa ga nositi na leđima. Veliki powerbank.

 

Eto, ipak sam dao.

 

 

 

 Legendo!!!

 

 

*Jedan jednako glupi komentar

Gadgeti pet 29.9.2023 13:55

Mene sve sto zanima jest da li je tih 60 zaposlenika onih na traci pa su po starom dobrom obicaju samo "pakirali gotov proizvod" ili su to stvarno "inzinjeri i strucnjaci" koji su to osmislili od pocetka do kraja. Necu previse komentirati, cekat cu review i vidjeti sta se prvo nalazi unutra prije nego nesto kazem :D

Ajar pet 29.9.2023 14:19

mislite si vi što hoćete ali vrbanus je (zajedno s urednikom mu) hiper-ultra-mega-master trol za sve nas. "godlike". dok se tu neki muče s trolanjem na sitno i s promjenjivim ili nikakvim uspjehom, ovaj pukne nekakav (zapravo namjerno točno određene tematike, znajući ishod) članak o rajmaku i 98 % foruma podilkani. 

Gebirgs pet 29.9.2023 15:27
Aldo kaže...
HCMAA kaže...

3...2...1...kreće rvatski jal

 a i (bes)korisni idioti sendvičari su već spremni kol'ko vidim...

 

Sry mozda je glupo pitanje, ali sto je zapravo sendvicar? Odakle je to doletjelo?

memulica pet 29.9.2023 16:05

Čisto da napaćeni narod zna o čemu se ovdje zapravo radi. Eto prije neki dan je bio ovi članak:

 

https://www.bug.hr/energetika/nakon-ovisnosti-o-ruskim-energentima-europa-bi-se-mogla-presnazno-vezati-uz-35569

Tek što se "riješila" ovisnosti o ruskom plinu, Europska unija bi mogla do kraja desetljeća postati pretjerano ekonomski ovisna o baterijskim rješenjima iz Kine. Potrebne su, kažu, odlučne mjere.

 

Slijedeće što ćemo ćuti od Lažibrade je da su to 'indahaus' baterije tj. njegovih rukica djelo i onda mu iz EU idiokracije automatski stiže za početak sto milijuna ojra za gablec/marendu. Jbte ni smo se smijali u školi naivnim budalama koji su nasjedali selima i pričama kneza Potemkina, a danas ih imamo na tisuće samo u našoj prčiji od države i djecu se uči kako je to nešto dobro i poželjno.