maximus007 sub 6.11.2021 18:46

Govorim iz iskustva. Poznajem masu ljudi koja ni ne razmišlja o toj mogućnosti, a žale se da su im šefovi nefleksibilni. Jednostavno se ne usude išta poduzeti i promjeniti firmu koja to nudi pod normalno.
Ne govorim za ljude kojima ured odgovara, svatko ima svoje veselje.

Pero Dinamit sub 6.11.2021 19:34

Pa da. Kome odgovara raditi iz ureda, radit ce iz ureda, kome pasira od kuce ako je to oprobao naravno da ce gledati samo takvu mogucnost.
Ali reci da je to za sve je mal... glupo.

Meni se svida kombinacija i jednog i drugog.

Kolacic sub 6.11.2021 21:44

Doduse uznemirujuca anketa. Svi znamo da vecina bugovaca radi od doma,proizvodi,kupuje,dovozi,partija(aha) dok ostatak svijeta ne postoji.

Takoder znaju i da postoje ljudi koji ne rade od kuce a ti se ljude bave baustelom. Lijep pozdrav i jednima i drugima. Nazdravimo za svijet bez Covid-a.

Zaporožac sub 6.11.2021 23:16

od kad se korona pojačala nema kod nas više rada od kuće ... prije smo se mijenjali svaki tjedan i postojalo je klizno radno vrijeme..

sad je direktorica adezeovka i glupača, odredila da od 8. 11. 2021 ne treba ni klizno radno vrijeme.. 

Solo761 pon 8.11.2021 08:39

Radio jesam u prošloj firmi, a to je i bio jedan od glavnih razloga što sam dao otkaz. To što radim od kuće ne znači da sam dostupan 24/7, što god neki mislili.

Sada sam u drugoj firmi gdje zbog sigurnosne prirode projekta nema rada od kuće, što mi je i OK, kada odem sa posla to je to, nema "ajd' još ovo..."

Wedran Dev pon 8.11.2021 08:46

Radim od kuce vec 4 godine. Odem barem jednom tjedno do ureda da pojedem rucak s kolegama i da se podruzimo. Nitko me nikad nije trazio da radim vise nego sto trebam. Iza 17-18h poslovni laptop ide u torbu i to je to. :)

janiq pon 8.11.2021 09:51

Odem u firmu 1 dan u tjednu kad imam najmanje posla. Malo presjecem, vidim druge ljude, ručam s nekime, na putu do posla budem sam sa sobom. U home officeu imam bolje uvjete rada nego u firmi.

R36 pon 8.11.2021 10:18

Kod mene u firmi ovisi o više čimbenika ali večina radi od doma.

 

Moji kolege su ultra inteligentni pa kad im se nudilo da rade od doma oni su nešo pametovali. Kaže im se - doma si 5 dana, par njih se pojave nakon 3 dana jer im je doma "dosadno". I onda sjebu nas koji bi ozbiljno radili od doma. Sad nitko ne radi od doma.

 

Danas nešto šmrčem, kišem, kašlje - nije corona (prebolio je davni dana - asimptomatičan). Namjerno ne idem doma čisto da su kolege malo u panici. Kad hoćete bal, imat ćete bal.