Friday čet 1.4.2021 17:49
darkborg kaže...
Naivaca uvijek bilo i uvijek će biti.
Osobno poznajem čovjeka koji je uplatio 5k eura onoj ekipi koja šalje mailove o lažnim nasljedstvima.

 

Ajde ga zamoli da se registrira ovdje na forumu

ihush čet 1.4.2021 18:02
Friday kaže...
darkborg kaže...
Naivaca uvijek bilo i uvijek će biti.
Osobno poznajem čovjeka koji je uplatio 5k eura onoj ekipi koja šalje mailove o lažnim nasljedstvima.

 

Ajde ga zamoli da se registrira ovdje na forumu

 - kao da nas (pacijenata) nema dovoljno.. ili impliciraš da nije bugovac .. :)

BroccDaRock čet 1.4.2021 19:10

Ovakav tip prevara postaje sve češći i sofisticiraniji. Onaj tko misli da je prepametan da nasjedne na tako nešto je već na putu da postane žrtva jer je uljuljkanost u vlastitu "sigurnost" obično prvi korak na tom putu.

 

Complacency breeds failure

 

Andy Grove

 

zlosobno čet 1.4.2021 21:00

ja sam prije 3 godine ukro 20 eura nigerijskom princu...al ozbiljno, krenuo se dopisivat, kad mi je lik reko da mu trebam poslat 500 eura da on rijesi stvar u banci, ja reko da sam iz hrvatske i da mi treba 20 eura da mu posaljem 500, malo po malo, lik mi je uplatio...jedna od najvecih pobjeda...

ihush čet 1.4.2021 21:19
Friday kaže...
ihush kaže...

 - kao da nas (pacijenata) nema dovoljno.. ili impliciraš da nije bugovac .. :)

 

Volio bih da dodje pa da ga iscipelarimo posteno

- izglancam špičoke i zavežem rambo traku oko glave, bunker pištač (puca u zrak ili na zrak) dok bi mu stricjura jamačno nešto sexualno predložio kao riješenje. Ako te opet dječica maltretiraju po irelandiji zovneš i dreamteam dođe razbucati ih.. ok, možda nije ekipa snova, vlažnih.. malo tko se ne bi upišao (od smijeha) da to vidi.

bunker pet 2.4.2021 10:03


Ihush , ti bi tu klinčadiju zadavio svojim monolog govornim plahtama, tako da dok ja dođem nebi više imao po kome pucati... 😂


Glede špičoka... jedan moj susjed je oko 3 h noću naišao na pankere u onom parkiću kod pruge kod cibone, imao je štof hlače na crtu, koledžice, bijelu košulju i žutu kravatu. Pankeri su prvo riknuli od smijeha kad su ga vidli takvog a onda su ga izdeveteali ko vola u kupusu, čovjek došao doma u dronjcima ...


R36 pet 2.4.2021 10:42

Sestra mi radi u jednoj banci....

 

Dolazi žena i uplačuje 2000 eura "mužu" u Maroko. Pita je moja sestra : Molim Vas ime i prezime muža? Kaže ova : Samo malo, uzme mobitel i ide vidjet na facebook kako joj se zove muž. hahahahahahahahhahahahah. Toliko o takvim ženama koje traže muža online.

 

Normalno - Ured za sprječavanje pranja novca je odbijo transkaciju, na njezinu reću ili žalost kako već okreneš.

PzKpfw pet 2.4.2021 10:52

 

Čovjek je bio u zabludi. Zabrijao da je u kontakti sa korisničkom službom.

 

Kao što će nekome na cesti dati da vam priđe na metar, dok recimo traži revat, a drugom trenutku biti će nokautirani. 

 

Kao što se nikome ne daju korisnički podaci, povjerljivi, tako nikome u pravilu ne smijete dati da vam priđe u zoni šakometa.

Osim, ako već niste zauzeli boksački gard.

 

E, još moram napisati da niko ne cima Bunker-a, nije zdravo.