Lovac sub 11.11.2023 23:53

Odgledah i činilo mi se ko nepotreban gimmick. Nakon 10 min videa čini mi se ko nepotreban gimmick kojeg bih vrlo rado imao. Nadam se da će zaživjeti i živo me interesira u kom smjeru ovo ide. Za mailove, kalendare, poruke i sl. dušu dalo. Pitanje koliko je trajanje baterije, pogotovo kad se često koristi.

jacob33 ned 12.11.2023 10:23

Odlicna stvar, pogotovo u ovo doba godine, kad stalno skidas-odjevas jakne, kapute i ostale zimske radosti. A tek kamera, tko ne bi pozelio bodycam u rangu policajca, jer nista pametnije s time ne mozes ni slikati. Nemas pojma ni koji kadar ni nista. Paf. Odlicno!

 

Bajdvej, prezenter je tako pun zivota, da cak ovaj sintetizirani glas uredjaja zvuci uzbudjenije od njega. Najbolji dio je kad kaze uredjaju "make me sound more excited". No way Jose, taj uredjaj jos nije izmisljen.

hudibitek ned 12.11.2023 11:31

Ovo je jedna od najglupljih stvari koje sam vidio u ovoj, već na zalasku, godini.
Javljanje na telefon u javnosti? Gledanje fotografija na dlanu? Top feature pitat AI jel smijem pojesti čokoladicu na kojoj pišu sastojci? 
U vremenu kad jako veliki postotak komunikacije ide u pisanom obliku (odnosno kroz "tipkanje") ovi izbace uređaj koji to ili ne podržava (gledao sam samo kratak video) ili max. zakomplicirava.

 

Ne vidim što to ne bi mogao napraviti smartphone, a da ovaj isprdak može? Pogotovo flip verzije koje mogu biti male. Okačiš ga ko broš i eto ti revolucionarnog uređaja. 

nadimak_1 ned 12.11.2023 14:36
Lovac kaže...

Odgledah i činilo mi se ko nepotreban gimmick. Nakon 10 min videa čini mi se ko nepotreban gimmick kojeg bih vrlo rado imao. Nadam se da će zaživjeti i živo me interesira u kom smjeru ovo ide. Za mailove, kalendare, poruke i sl. dušu dalo. Pitanje koliko je trajanje baterije, pogotovo kad se često koristi.

 Bas tako. Skroz nepotrebna i neprakticna stvar, koju bih rado imao. 

Lewis ned 12.11.2023 14:36

Meni je "najbolji" dio sto oni jos misle naplacivati mjesecnu pretplatu za koristenje tog gadgeta 25$, znaci nije dovoljno sto je uredjaj 700$ daj jos i mjesecnu pretplatu, Je kako da ne , evo letim :D :).....