encoding čet 9.2.2023 13:04

Prema slici, "članovi" bi bili "profiles", ne?

 

Šta nemre onda "glavni" član (na čiji se WiFi ovi ostali moraju prijavit jednom mjesečno) samo prebacit profil na neki drugi jednom mjesečno, "prijavit" njega na svoj WiFi i onda ga opet koristi frend koji živi na drugom dijelu grada?

nesto222 čet 9.2.2023 13:17
encoding kaže...

Prema slici, "članovi" bi bili "profiles", ne?

 

Šta nemre onda "glavni" član (na čiji se WiFi ovi ostali moraju prijavit jednom mjesečno) samo prebacit profil na neki drugi jednom mjesečno, "prijavit" njega na svoj WiFi i onda ga opet koristi frend koji živi na drugom dijelu grada?

 Mislim da se mislilo na device. Da profil koji koristis nije bitan. Ali tko zna. Mozda si nasao hack :)

vrx čet 9.2.2023 13:46
silvio3105 kaže...
Što EU kaže na to?

 a što ima EU reći na to?

ajmo realno, to je streaming servis a ne banka...

oni (Netflix) kao davatelji usluge mogu kada im se sprdne mijenjat uvjete, i ne možeš im išta onog trenutka kada si stisnuo "I Agree" na njihov TOS i počeo koristiti uslugu, osim raskida pretplate naravno.
to što oni nisu u startu imali (ili htijeli imati) pošteni mehanizam za provjeru dijeljenja lozinki (osim geolokacije) ne znači da nemaju pravo ga s vremenom uvesti.

nas par dijeli jedan račun, i čim se to uvede, raskidamo pretplatu i amen.
ionako nam samo klinci gledaju crtiće, tako da nije velika šteta.

kirat čet 9.2.2023 13:47

Svaka drzava/sistem gleda na to s odobravanjem jer povecava vlastite prihode kroz PDV. Povecavanje cijena streaminga je OK u odnosu sta radi auto industrija. Ispekcijski pregled!? WTH!? Tu te doslovno prave budalom i uzimaju ti lovu za nista da bi zadrzao pravo garancije.

F10EXX čet 9.2.2023 13:59
nesto222 kaže...
encoding kaže...

Prema slici, "članovi" bi bili "profiles", ne?

 

Šta nemre onda "glavni" član (na čiji se WiFi ovi ostali moraju prijavit jednom mjesečno) samo prebacit profil na neki drugi jednom mjesečno, "prijavit" njega na svoj WiFi i onda ga opet koristi frend koji živi na drugom dijelu grada?

 Mislim da se mislilo na device. Da profil koji koristis nije bitan. Ali tko zna. Mozda si nasao hack :)

 A sta onda, odem negdje, logiram se u apartmanu na TVu u netflix, 2 tjedna, gledam, i kaj sad, naplatit ce mi dodatnog korisnika? Nemrem taj device donijet na svoj wifi.

 

EDIT: vidim u drugom clanku, za to ces moci zatraziti privremeni kod koji vrijedi 7 dana, pa ces moc u hotelu ili apartmanu. A sta ako sam duze od 7 dana?

syncmaster245b čet 9.2.2023 15:03
Vandit kaže...

A ništa, bit će da ću se opet morati ukrcati na piratski brod. 

 Yaaaarrrrrr!!!

 

Usput, cekam to pisamce od Netflixa pa da otkazem pretplatu.

Doduse vec sam mislio otkazati prije mjesec dva s obzirom da nitko u familiji nije pogledao nista preko toga u zadnjih 6 mjeseci.

Ante čet 9.2.2023 15:25

Ma zaboravi na taj 4k, to je sam na windowsima u internet exploreru, joj ne, krivo napisao, edge pregledniku.

Kazu i u aplikaciji koju nisam, niti cu ikad instalirati(osim na tv-u i to), a jos manje koristiti edge.

 

 

Bitanga čet 9.2.2023 15:33
Ante kaže...

Ma zaboravi na taj 4k, to je sam na windowsima u internet exploreru, joj ne, krivo napisao, edge pregledniku.

Kazu i u aplikaciji koju nisam, niti cu ikad instalirati(osim na tv-u i to), a jos manje koristiti edge.

 

 

 

Da i samo na svakom 4k televizoru :-D

loky4i4 čet 9.2.2023 15:39
Ante kaže...

Ma zaboravi na taj 4k, to je sam na windowsima u internet exploreru, joj ne, krivo napisao, edge pregledniku.

Kazu i u aplikaciji koju nisam, niti cu ikad instalirati(osim na tv-u i to), a jos manje koristiti edge.

 

 

 meni na safariju prikazuje 4k na edge 1080p

Q-Tip čet 9.2.2023 16:38

Meni tu štošta nije jasno.

 

Npr. ovaj dio: "Prvo što se mijenja, jest činjenica da će pretplatnici morati odrediti svoju "primarnu lokaciju", kako bi se na sustav prijavilo mjesto "matičnog kućanstva". To mjesto bit će ono na kojem će se svi dodatni računi morati prijaviti barem jednom u mjesec dana, kako bi ih se smatralo članovima tog kućanstva."

 

Što će biti ta "primarna lokacija"? Router? Mjesto na mapi? Neki device? Ako je router, ja doma imam raspoređen mesh sustav. Taj mesh sustav se na popisu dostupnih wi-fi mreža vidi kao zasebna mreža. I što sad, sve ću uređaje morati prespajati s mesha na originalni router jednom mjesečno jer inače će mi naplatiti dodatno?

fromcelltohell čet 9.2.2023 16:43

Eto, baš super.

 

Netflix račun ima kćer koja živi u Zagrebu, a koristimo ga i nas par iz obitelji u Karlovcu.

 

HboMax i Skyshowtime također a kako ovi ne traže kruha preko pogače, te 2 pretplate ostavljamo aktivnima a  Netflix pretplata će uskoro postati prošlost.

 

Najbolje da ćemo 2 desktop računala mi iz Karlovca svaki mjesec nositi u Zagreb na "prijavu"

 

Tako ćemo od sad Netflix sadržaj (onaj koji nas eventualno bude zanimao) gledati preko Stremio app.

 

Ako im nije bilo dovoljno tih 11.99€ mjesečno, sad će dobiti debelu masnu .0.