Zemljanin ned 5.4.2020 18:28

Citam ja na internetu da izvjesni Sandro tvrdi da je 5G tehnologija sigurna za ljude, mora da lik jako dobro pozna materiju i ima hrpu studija iza sebe kad tako sigurno tvrdi.

Ja se radije drzim da 5G nije siguran dok se ne dokaze suprotno, a slicno razmisljaju Slovenija i Svicarska koje su nedavno zabranile uvodenje iste dok se ne utvrdi da

je sigurna za ljude i okolis.

Diablo86 ned 5.4.2020 19:10
Zemljanin kaže...

Citam ja na internetu da izvjesni Sandro tvrdi da je 5G tehnologija sigurna za ljude, mora da lik jako dobro pozna materiju i ima hrpu studija iza sebe kad tako sigurno tvrdi.

Ja se radije drzim da 5G nije siguran dok se ne dokaze suprotno, a slicno razmisljaju Slovenija i Svicarska koje su nedavno zabranile uvodenje iste dok se ne utvrdi da

je sigurna za ljude i okolis.

 Jbt koliko je vas b...... ovdje, ako se ovako nastavi, blokirat ću sve sa foruma

JozoBozo121 ned 5.4.2020 19:12
Zemljanin kaže...

Citam ja na internetu da izvjesni Sandro tvrdi da je 5G tehnologija sigurna za ljude, mora da lik jako dobro pozna materiju i ima hrpu studija iza sebe kad tako sigurno tvrdi.

Ja se radije drzim da 5G nije siguran dok se ne dokaze suprotno, a slicno razmisljaju Slovenija i Svicarska koje su nedavno zabranile uvodenje iste dok se ne utvrdi da

je sigurna za ljude i okolis.

 Nikad se na svijetu nije dokazalo da je nešto sigurno. To je nemoguće dokazati. Možeš dokazati da je nesigurno u nekom pogledu prema određenim indicijama, no takvih indicija osim nečijih osjećaja i vjerovanja nema. Isto, niti jedna zemlja nije zabranila 5G niti neće jer za to razloga nema, kao što ga nije bilo ni s 4G. Možda su pojedini kantoni s dovoljno glupih naivaca tamo donijeli zabranu jer je eto Švicarska takva, ali Švicarska je zapravo u vrhu svjetskog poretka po broju 5G odašiljača i njihov pandan HAKOM-a nije donio nikakve restrikcije po pitanju toga. Također, ni Slovenija nije donijela nikakvu zabranu već je njihova vlada samo odgodila njihovu odluku, nema nikakve zabrane. 

Ali takvi koji šire strah od 5G/cijepljenja/žnj istina nikad nije prijatelj već žive od toga da bude strah u ljudima bazirano na neistinama.

Oldy ned 5.4.2020 19:30

Dobro. Da pitam ove pametnjakoviće koji briju na to da 5G utječe na koronu.
Ti ljudi koji su izmislili taj 5G i ljudi koji rade na implementaciji tog 5G kao i njihove obitelji bi toliko riskirale da i oni svi obole od te korone i umru samo zato što im se eto digao da možda zarade na tom 5G? Dobro o čemu vi lupate? Jeste li vi normalni? Pa, ako i sami sebe pobiju s tim što će im zarada onda? Daj se malo skulirajte.

zlosobno ned 5.4.2020 19:42

Ljudi sa 4g mreze pisu da 5g mreza uzrokuje koronu, ali korona u biti ne postoji, jer ONI koji su prije mjesec dana izrabljivali radnike do smrti danas ne zele da mi radimo je ce tako ONI imat vise para...

HCMAA ned 5.4.2020 19:52
cvaja997 kaže...

A vi ste tu studirali elektrotehniku na FERu pa znte što je "5G"??

 Ivan Vilibor Sinčić završio je osnovnu školu i Matematičku gimnaziju u Karlovcu. Nakon što je matematičku gimnaziju završio s odličnim uspjehom, u Zagrebu je upisao Fakultet elektrotehnike i računalstva, smjer automatizacija.

 

I tako dođemo do kritične  mase BUDALA koje na vlast dovedu one koji

budu zabranili svo EMV zračenje.

 

Mada moramo biti znanstveno precizni i reći da su EMV izvor/kraj života pa tako i virusa(sunce)

 

S živim zidom protiv SUNCA

DexCro ned 5.4.2020 20:11
Oldy kaže...
Dobro. Da pitam ove pametnjakoviće koji briju na to da 5G utječe na koronu.
Ti ljudi koji su izmislili taj 5G i ljudi koji rade na implementaciji tog 5G kao i njihove obitelji bi toliko riskirale da i oni svi obole od te korone i umru samo zato što im se eto digao da možda zarade na tom 5G? Dobro o čemu vi lupate? Jeste li vi normalni? Pa, ako i sami sebe pobiju s tim što će im zarada onda? Daj se malo skulirajte.

 Ljudi gušteri su imuni

DexCro ned 5.4.2020 20:54
Oldy kaže...
Ljudi gušteri? Bogme je Icke fino zaradio milijune na takvima kao ti. Nogomet propao, pa hajmo pisat pizdarije ima naivaca koliko hoćeš. Nego da nije i on gušter?

 Ako ovo ide mene onda ne razumiješ sarkazam. Nisi ti kriv.

alien ned 5.4.2020 20:55

Ne treba vjerovati u sve i svašta al opet treba se malo prisjetiti prošlosti...

 

Treba se prisjetiti vremena kad su proizvodi obogačeni uranijom poput pasti za zube, britvi i ostalih proizvoda smatrani korisnim.

Vremena kad je olovni benzin smatran superioran bezolovnom, iako je isti otrovao generacije.

Kad se za DDT i azbestne proizvode tvrdilo da su potpuno bezopasni.

 

Da Irak ima oruzje za masovno uništavanje...

zlosobno ned 5.4.2020 20:58

Zavjernicari ne kuze da prvi put u povijesti ova kriza nikom ne odgovara. Prvi put u povijesti ce gusteri morat razrjesit kese ako ce za 10 godina htjet imat 30% tog sta imaju sad. Prvi put u povijesti imamo momentum da stvarno mijenjamo svijet. Siguran sam da gusteri financuraju 99% teorija zavjere jer im to samo ide u prilog. Da ti zavjernicaru si izmanipuliran i tvoje yotube/facebook izvore direktno financiraju gusteri jer znaju da si preglup da shvatis stvarnost iz 10 mainstream medija...

alien ned 5.4.2020 21:03
zlosobno kaže...
Zavjernicari ne kuze da prvi put u povijesti ova kriza nikom ne odgovara. Prvi put u povijesti ce gusteri morat razrjesit kese ako ce za 10 godina htjet imat 30% tog sta imaju sad. Prvi put u povijesti imamo momentum da stvarno mijenjamo svijet. Siguran sam da gusteri financuraju 99% teorija zavjere jer im to samo ide u prilog. Da ti zavjernicaru si izmanipuliran i tvoje yotube/facebook izvore direktno financiraju gusteri jer znaju da si preglup da shvatis stvarnost iz 10 mainstream medija...

 Isto kao ni umjetno izazvana kriza (Velika depresija) 20ih godina prošlog stolječa jel?