xebeche čet 2.5.2024 11:02

ChatGPT tvrdi da je tvornica Zvečevo najveći proizvođač pašteta i salama u Hrvatskoj i bivšoj Jugoslaviji, decidirano i ne da se pokolebat ni kad ga se zamoli da to provjeri i potkrijepi činjenicama. Najpopularnija salama u Hrvatskoj po njemu se zove Braco i Seka.... Nakon dodatnog pitanja nije li to možda ipak čokolada a ne salama, složio se da postoji i ta mogućnost. Jedva čekam da se neki ozbiljniji sustavi oslone na takav AI, bit će pizdarija kakve ti srce poželi.

 

Bob Boss čet 2.5.2024 17:07
xebeche kaže...

ChatGPT tvrdi da je tvornica Zvečevo najveći proizvođač pašteta i salama u Hrvatskoj i bivšoj Jugoslaviji, decidirano i ne da se pokolebat ni kad ga se zamoli da to provjeri i potkrijepi činjenicama. Najpopularnija salama u Hrvatskoj po njemu se zove Braco i Seka.... Nakon dodatnog pitanja nije li to možda ipak čokolada a ne salama, složio se da postoji i ta mogućnost. Jedva čekam da se neki ozbiljniji sustavi oslone na takav AI, bit će pizdarija kakve ti srce poželi.

 

 Mozda si ga lagao. Meni kaze:

Najveći proizvođač pašteta i salama u Hrvatskoj i bivšoj Jugoslaviji bio je "Podravka". Ova hrvatska prehrambena kompanija osnovana je 1947. godine, a njeni proizvodi, uključujući paštete i salame, postali su široko poznati i popularni u regiji.


Bob Boss pet 3.5.2024 10:33
xebeche kaže...

Eto danas i meni tako odgovara kao tebi, žao mi što sam zbrisao chat jer su odgovori bili za upišat se. Ali i dalje kad ga probas pitat da li Zvečevo proizvodi paštete eto screenshot:

 

 

 

 Vjerujem ti, na drugim temama laze jos i vise. Problem je sto ne zna reci ne.