Alpa Chino ned 3.5.2020 20:34

Amerikanci su sad za vrijeme pandemije "stampali" preko 2 bilijuna dolara da podijele kompanijama i nesto sitno narodu. Kaze im predsjednik centralne banke da to nece imati utjecaj na inflaciju pa zasto onda ne stampati i dijeliti okolo. Isto tako sam ja kupio printer i printam doma kune da placam racune. Pali 100%.

Ges pon 4.5.2020 08:07
Alpa Chino kaže...

Amerikanci su sad za vrijeme pandemije "stampali" preko 2 bilijuna dolara da podijele kompanijama i nesto sitno narodu. Kaze im predsjednik centralne banke da to nece imati utjecaj na inflaciju pa zasto onda ne stampati i dijeliti okolo. Isto tako sam ja kupio printer i printam doma kune da placam racune. Pali 100%.

 I neće: tko im može reći da im taj papir ne vrijedi...

Ajar pon 4.5.2020 09:15

u ovim čemernim trenucima iznenadnih i ničim izazavanih poskupljenja predsjedničkih aviona, mogu samo reći da duboko suosjećamo s napaćenim američkim narodom i njegovim mudrim vodstvom, pred kojim su iznimni novčani izazovi. znajte, braćo ameri, da su uz vas vaše rvat'ne i pomoći ćemo vam da što prije prebrodite zrakoplovnu krizu. odmah šaljemo kontigent na kontinent: malere, tišlere, šustere, kičmatrans, uništavatelje avionske servisne dokumentacije (vidi pod "migovi na zagrebačkom aerodromu '92.) i rakiju, avione, tačke, vrane za aerodrome... zovite, samo zovite. 

Visak pon 4.5.2020 11:59

Novi avion će biti ispražnjen od Situation rooma i ostalih nepotrebnih stvari, a sastojat će se od spavaće sobe s velikim ekranom na kojem će se prikazivati samo Fox News, do sobe će biti Mc Donalds kuhinja, a ostatak aviona će biti golf teren.