antimadridista čet 7.1.2021 14:43
lmutak kaže...

Zanimljivo s obzirom da su ameri koljevka slobodnog govora i demokracije....kof,kof.....

 Sloboda govora ne znači da možeš bilo što pisati o bilo kome ili bilo čemu. Postoji govor mržnje i slične stvari koje ne treba izjednačavati sa slobodom govora. Čovjek je bio predsjednički kandidat i otkad je izgubio izbore javno kroji teorije zavjere i prijeti se svima.

Stric_Jura čet 7.1.2021 15:08
antimadridista kaže...
lmutak kaže...

Zanimljivo s obzirom da su ameri koljevka slobodnog govora i demokracije....kof,kof.....

 Sloboda govora ne znači da možeš bilo što pisati o bilo kome ili bilo čemu. Postoji govor mržnje i slične stvari koje ne treba izjednačavati sa slobodom govora. Čovjek je bio predsjednički kandidat i otkad je izgubio izbore javno kroji teorije zavjere i prijeti se svima.

 

mpapec čet 7.1.2021 15:23

Meni nije skroz jasno zbog čega bug pokriva političke teme, i općenito pizdarije koje izlaze iz okvira časopisa koji pretendira biti informaticki. 

Bila je prije serija članka o avionima, dakle ne simulatorima letenja, nego nabavke aviona za hr ratno zrakoplovstvo. Wtf?

Ako planirate proširiti čitateljstvo, ubacite dodatke sa sadržajem slicim onim iz glorije, mile, ok, cosmopolitan, playboy. 

Ovako izgleda da ste za dopisne clanove izabrali političke komesare iz redova troslovnih obavještajnih službi 

 

nixass čet 7.1.2021 15:26
mpapec kaže...

Meni nije skroz jasno zbog čega bug pokriva političke teme, i općenito pizdarije koje izlaze iz okvira časopisa koji pretendira biti informaticki. 

Bila je prije serija članka o avionima, dakle ne simulatorima letenja, nego nabavke aviona za hr ratno zrakoplovstvo. Wtf?

Ako planirate proširiti čitateljstvo, ubacite dodatke sa sadržajem slicim onim iz glorije, mile, ok, cosmopolitan, playboy. 

Ovako izgleda da ste za dopisne clanove izabrali političke komesare iz redova troslovnih obavještajnih službi 

 

bug mora evoluirati.

twitter je tema kako tehnologija (neobuzdana) djeluje na neuke ljude koji su se docepali jeftinih smartfona, neogranicenog interneta i ogranicenog intelekta.

avioni su super tema, pogotovo kad majstor (Dragec) prica o tome.

ne govorim da moraju kopirati koncept drugih portala, ali samo pogledaj jednu Arstechnicu, kakve tekstove rade i svaka im cast na tome, zato i jestu tu di jesu.

informatika je davno prerasla maticne ploce i RAM stickove.

D3lBoy čet 7.1.2021 15:31

Banaju trumpa jer orange man bad, a u 5 min. možeš iskopat stotine pro isis profila od kojih je dosta njih izvršilo teroristicke napade, ukljucujuci posljednji u Parizu. Što twitter radi oko tog? Ništ.

formula1live čet 7.1.2021 19:11
D3lBoy kaže...

Banaju trumpa jer orange man bad, a u 5 min. možeš iskopat stotine pro isis profila od kojih je dosta njih izvršilo teroristicke napade, ukljucujuci posljednji u Parizu. Što twitter radi oko tog? Ništ.

 Daj nam pokaži kako ćeš ti u 5 minuta naći stotine računa isis profila. Ali s dokazima. Ili samo bez veze trabunjaš?

D3lBoy čet 7.1.2021 19:30

Lupaš td i odma isprdavas, previše takvih prozivki sam vidio da znam da se uopce ne isplati raspravaljati, taman i da ti u 3 min dam 3000 accountova bi rekao "e al nije"... No ako te zanima imas vise accountova koji publishaju na svom profilu svakih par min profile koji šire isis propagandu i/ili podržavaju protekle teroristicke napade. Vecina accountova je vec godinama online, bez obzira sto je masa drugih ljudi ukljucujuci mene ih reportala.

https://twitter.com/CtrlSec

Stric_Jura čet 7.1.2021 19:33
Crljo kaže...

Jel budu onda banali i one silne profile koji konstantno pljuju i pozivaju na mržnju po bijelom heteroseksualnom muškarcu?

 

 Ma dat će i teba neka s slabim samopouzdanjem, niskim očekivanjima i općenito očajna....

antimadridista čet 7.1.2021 19:38

Na Twitteru se redovito bana ogroman broj accountova, bilo ultra desničara ili ultra ljevičara. Iz mog iskustva na toj platformi, ne tolerira se nikakvo vrijeđanje nikoga. 

A sad, za mene ako netko u glavi umišlja da se jednoj strani tolerira više ili sklapa neke teorije zavjere unatoč dokazima da to nije tako, to je za mene jadno i znak da vjerojatno ta osoba pripada onoj drugoj strani ekstremista.

DarthMarkus pet 8.1.2021 00:00
sokre kaže...

da sjetili se supendirat ga... da je bilo prije "oni bi bili suspendirani", sve mange sad se lako ku..it kad je pao.

 Da sad kad je gotov i kad su rep izgubili senat, onda ga suspendiraju.

 

Kako hrabro.

danen pet 8.1.2021 09:52

Meni se čini da brkate stvari. Donald Trump nije bilo tko, Donald Trump nije Donald Duck - on je predsjednik najmoćniije dražave na svijetu i to predsjednik s daleko većim ovlastima nego što ih imaju predsjednici u drugim demokratskim državama. Stoga je njegova odgovornost za izgovorenu riječ daleko veća od bilo koga drugog. Činjenica je da je zbog njegovog huškanja četvero ljudi jučer izgubilo život, da ima desetke ranjenih i da je poljuljan ugled SAD u svijetu. Čovjek koji bi trebao biti najviša brana Ustava postaje njegov neprijatelj! Kad ste pristalice tako shvaćene slobode govora, što ne govorite u prilog Šešelja i njemu sličnih koji su obilazili srpska sela u Hrvatskoj i bunili narod. Oni nisu krivi, oni nisu nikog ubili. Ma nemoj! Pa ni Hitler nije nikog ubio - osim svog psa i sebe. 

Crljo pet 8.1.2021 10:12
Stric_Jura kaže...
Crljo kaže...

Jel budu onda banali i one silne profile koji konstantno pljuju i pozivaju na mržnju po bijelom heteroseksualnom muškarcu?

 

 Ma dat će i teba neka s slabim samopouzdanjem, niskim očekivanjima i općenito očajna....

 Takva se još nije rodila :(

picajzla0707 pet 8.1.2021 10:31
danen kaže...

Meni se čini da brkate stvari. Donald Trump nije bilo tko, Donald Trump nije Donald Duck - on je predsjednik najmoćniije dražave na svijetu i to predsjednik s daleko većim ovlastima nego što ih imaju predsjednici u drugim demokratskim državama. Stoga je njegova odgovornost za izgovorenu riječ daleko veća od bilo koga drugog. Činjenica je da je zbog njegovog huškanja četvero ljudi jučer izgubilo život, da ima desetke ranjenih i da je poljuljan ugled SAD u svijetu. Čovjek koji bi trebao biti najviša brana Ustava postaje njegov neprijatelj! Kad ste pristalice tako shvaćene slobode govora, što ne govorite u prilog Šešelja i njemu sličnih koji su obilazili srpska sela u Hrvatskoj i bunili narod. Oni nisu krivi, oni nisu nikog ubili. Ma nemoj! Pa ni Hitler nije nikog ubio - osim svog psa i sebe. 

 ništa to nije upitno, upitno je zašto tek sad 'nema više milosti'

Stric_Jura pet 8.1.2021 10:40
Crljo kaže...
Stric_Jura kaže...
Crljo kaže...

Jel budu onda banali i one silne profile koji konstantno pljuju i pozivaju na mržnju po bijelom heteroseksualnom muškarcu?

 

 Ma dat će i teba neka s slabim samopouzdanjem, niskim očekivanjima i općenito očajna....

 Takva se još nije rodila :(

 Pa nemoj čovjeku nadu ubijati.... počet će se družiti s Modnim Mačkom i "prijateljima"....

Veliki Brat pet 8.1.2021 11:02
picajzla0707 kaže...

ništa to nije upitno, upitno je zašto tek sad 'nema više milosti'

Kako je to upitno, pa objašnjenje je jako slično - radi se o tada demokratski izabranom predsjedniku svih građana SAD-a i iz te pozicije je on i nastupao na toj platformi.

Sada to više nije, odn. sada je demokratski izabran predsjednik Biden i Trump radi sranja (i to daleko veća nego prije) i sada to režu, ne znam kome je tu i što točno čudno?