Solo761 sri 19.10.2022 07:38

Ja sam primjetio da se upalio i autocorrect u zadnjih tjedan dana, pa mi "ispravlja" što tipkam i onda gubim vrijeme da ispravim njegovo ispravljanje...

Možda bi se trebali odlučiti da li rade OS za računala ili mobitele... Na kraju sam našao gdje je u postavkama taj autocorrect i isključio, no u nekim aplikacijama mi i dalje pametuje, mada one same nemaju interne opcije za autocorrect pa sada ne znam što da mislim...

NEW_MAN sri 19.10.2022 09:22

Mogu alt tabat izmedu tih mocnih tabova? jer drag and drop ne koristim, to je za botove. Ako ocu nesto prebacit onda ctrl+x alt tab i ctrl+v. Za to mi treba manje od sekunde. Drag and drop je totalna debilana pogotovo kad ti fajl ili fajlovi slucajno ispadnu u krivi folder ili tab.
Task Manager se otvara sa ctrl+shift+esc.

Pravi muskarci rade sa kombinacijama tipki a ovo drag and drop mogu prodavat nekome drugome :)

ihush sri 19.10.2022 09:44
Solo761 kaže...

--

Možda bi se trebali odlučiti da li rade OS za računala ili mobitele... --

 - nema ili ... vidljivo po lobotomnom fičeru za poziv broja ili slanje poruke, pri čemu se vrli umovi PR odjela nisu ni dosjetili da računalo nije mobitel i da ne može pozvati telefonski broj, pile&sisa ili peti kotač, tako nešto.

Indestructible sri 19.10.2022 14:10
NEW_MAN kaže...
Mogu alt tabat izmedu tih mocnih tabova? jer drag and drop ne koristim, to je za botove. Ako ocu nesto prebacit onda ctrl+x alt tab i ctrl+v. Za to mi treba manje od sekunde. Drag and drop je totalna debilana pogotovo kad ti fajl ili fajlovi slucajno ispadnu u krivi folder ili tab.
Task Manager se otvara sa ctrl+shift+esc.

Pravi muskarci rade sa kombinacijama tipki a ovo drag and drop mogu prodavat nekome drugome :)

 

haj na macu tako majcin sine. polomiš prste

geek_boy sri 19.10.2022 21:32

Taskbar će moći ugostiti nešto više aplikacija, a desni klik na njega otvorit će izbornik u kojem će biti moguće pokrenuti i Task Manager- tu opciju nemam a tabove u file exploreru sam dobil ,am i missing something?

kuleee sri 19.10.2022 22:02
geek_boy kaže...
Taskbar će moći ugostiti nešto više aplikacija, a desni klik na njega otvorit će izbornik u kojem će biti moguće pokrenuti i Task Manager- tu opciju nemam a tabove u file exploreru sam dobil ,am i missing something?

 Neke funkcionalnosti su rekli da će s vremenom postati aktivne, tj nekima će biti aktivne odmah, nekima naknadno. Jedini source te polu provjerene informacije je video ThioJoe-a na 2:15 https://youtu.be/62ov8swYiKw?t=135