danen ned 20.11.2022 09:38

Prednost gnojenja zocom (i drugimm prirodnim gnojivima) je što ona sadrže više-manje sve elemente koji trebaju biljci, za razliku od umjenih koja sadrže samo dušik (urea), dušik i sumpor (smjesa amonijeva nitrata i sulftata) ili dušik, fosfor i kalij (NPK). Zoc od kave sadrži sve elemente kao i Knopova otopina za hidroponski uzgoj biljke, osim željeza. A za biljke vrijedi Liebigov zakon minimuma: biljka raste onoliko koliko joj to dozvoljava element kojeg u tlu ima najmanje. Očito je vašem limunu nešto neodostajalo što se nalazi u zocu, a nema ga u gnojivu kojim ste ga inače gnojili. 

Ajar ned 20.11.2022 11:00

u jednoj birtiji blizu mene ne bacaju zoc od espressa tek tako: na istoj "šarži" se da skuhati mnoga kava za pripite mušterije (koje ionako više ne kuže razliku). imao sam i susjedu koja je tako činila s vrećicama/rinfuzom čaja. ta je reciklaža bila daleko ispred svojeg vremena i kolokvijalno se naziva "brački pristup" (izvorno: škotski). 

fer-de-lance ned 20.11.2022 11:36
Ajar kaže...

u jednoj birtiji blizu mene ne bacaju zoc od espressa tek tako: na istoj "šarži" se da skuhati mnoga kava za pripite mušterije (koje ionako više ne kuže razliku). imao sam i susjedu koja je tako činila s vrećicama/rinfuzom čaja. ta je reciklaža bila daleko ispred svojeg vremena i kolokvijalno se naziva "brački pristup" (izvorno: škotski). 

Za dotične i ona famozna zaleđena rakija (specijalitet naših krajeva): evo gospodo, samo trenutak da malo otpusti pa ću vam potočit po kratku