HCMAA pon 11.9.2023 05:51

Dok je bio aktivan rarbg....skidalo se puno...sad kad više nema onog što ja hoću a to je remux...a nisam sposoban za privatne torrent...oladio sam se...i onako je većina toga teško sranje...

zuper pon 11.9.2023 09:16

4 eura gore samo tako. Toliko su pohlepni da ne žele postepeno dizati, nego odmah skoro 50% 

 

Nevjerojatno kako se u vrijeme kad svi imaju 4K televizore i brzi internet izmišljaju paketi sa 1080p rezolucijom

 

Još uvijek HBO Max plačam 4,6 eura. Nadam se da će potrajati tako

steve90 pon 11.9.2023 09:21

Ja ne znam kako bi nazvao ovaj trend cijena streaming servisa osim pljačka. Znači, idemo podići cijenu pretplate za 50% (!) a korisnicima nećemo ponuditi ništa više u odnosu na ono prije. Pa taj Disney+ ne da nema sinkronizaciju, oni nemaju ni HR titlove niti za jedan film ili seriju. Da se mene pita, ja bi im zabranio poslovanje u HR. Ili bi EU trebala regulirati takvo što.
Žao mi je što sam prije bio budala pa im davao novce nekih godinu dana. Prije tri tjedna uzeo real debrid, ubacio ga na stremio i radi jednako dobro kao i netflix i Disney+. Filmovi od 30ak gb bez problema idu, Dolby Vision + Dolby atmos. Žao mi je samo što sam bio budala pa nisam to napravio davnih dana.

Apachy pon 11.9.2023 09:33

Čim i ovo dođe kod nas, ide i njima buca, kao i netflixu. kaj želim gledati, gledat ću u kinu, a ovo ostalo - naći ću nešto drugo za trošit slobodno vrijeme. napucaju cijenu za valjda pola, ali ti daju kao opciju da uzmeđ fhd paket koji je inače skuplji od sadašnje opcije 4k na tri uređaja istovremeno. malo je reći da se drogiraju.

PzKpfw pon 11.9.2023 11:12

 

Ljudi nema potrebe za negativnim komentarima. To je samo TV servis. Ak' ti se ne sviđa, jednostavno ne koristiš.

Jel' može biti jednostavnije?

 

Cijene? Pa, sve je poskupilo, pa tak' i TV servisi. 

Kada bi rekli neki ljudi, prošlo je "vrijeme jefitnog novca". 

 

Ak' mislite ilegalno gledati TV servise, to je nažalost moguće, al će i kod nas doći vrijeme da će vas hapsiti kao kriminalce.

Doduše, one obične, kokošare, al ipak kriminalce.

bruno1026 pon 11.9.2023 11:22
Pero Dinamit kaže...
Dzabne to kada nema sinkronizacije na nas jezik. Hrpa crtića koju (manji) klinci ne mogu gledati.

forum balkan download ima sinkronizirane... i općenito, za izbjeći razna ograničenja na googlu glede torrenta, dosta je praktično otići na omraženi ruski yandex gdje toga nema.

Pero Dinamit pon 11.9.2023 14:05
PzKpfw kaže...

@CroDexter

 

 

Uz mnogo gorčine u sebi. A, kaj se tiče titlova, pa naučite engleski.

 

Nisu TV servisi, bolf roba, nego su krajniji korisnici, frustirani.

Kaj vrijedi, to i plaćaš.

 Evo baš tjeram dijete od 3 godine da uči engleski mamu joj njezinu. Nema crtića dok ih ne nauči, slažem se s tobom! A do tada ću ja gledati mickey mousea i zlatokosu, ona neka gleda ljubav je na selu, tko joj kriv.

PzKpfw pon 11.9.2023 15:00

Ne mogu svakome pojedinačno odgovoriti...

 

Morate steći pozitivne potrošačke navike, da plaćate ono kaj koristite. Naši ljudi misle da je sve nekaj džaba.
Morate imate kulturu.

 

Djeca su kao spužve, sve upijaju. Najbolje od rane mladosti ih izložiti stranom jeziku.

CroDexter pon 11.9.2023 16:38

@PzKpfw trebaš shvatiti da se nitko ne žali ovdje. Samo kažemo da nam se ponuda ne sviđa. Zar je postalo zabranjeno reći da je ponuda loša? Osobno plaćam SkyShow i imam HBO preko providera. Disney ću uzeti s bratom na godinu dana po 80 eur. Nakon toga otkazivanje. A Netflix je već otkazan pa neka se misle.

Ulica Ulice pon 11.9.2023 18:23

Ja sam nakon najave poskupljenja uzeo godišnju pretplatu ( 80 Eura do 15.08. 24. ) pa mi mjesečno dođe nešto više od 6,50 Eura....

Meni je osobno ponuda sasvim OK, nakon Netflixa najbolja od svih servisa.

Trenutno se gleda Justified: City Primeval te 4. sezona NYPD Blue ( krenuo u ponovno gledanje i baš guštam u seriji )....

 

PzKpfw pon 11.9.2023 18:28

@CroDexter

 

 

Pa, možeš napisati da je ponuda šalo. Vidiš i da si ti to napisao, te da ti nitko ne briše postove.

Usluga je takva, kakva jest. Međutim, ima među nama onih koji nemaju naviku plaćanja onoga što konuzmiraju. 

Za šaku dolara u stranju su krasti.  Oni se najviše bune. Negativni su. 

 

 

 

 

 

Belis sri 13.9.2023 12:49

Mislim da znamo koliko će koštat kod nas,

barem ako se čitaju "mala" slova prilikom prijave:

 

*1,99 € per month for 3 months (Local currency equivalent 14,99 HRK/month). Offer ends 20/09/23. After 3 months auto-renews at then-current monthly price of 9,99 € (Local currency equivalent 75,27 HRK/month) unless cancelled before then. New and returning Disney+ subscribers with no current active entitlement only. Must be 18+. **Savings compared to the current monthly price of 7,99 € (Local currency equivalent 60,20 HRK/month).

 

daklem, ne izgleda mi da ćemo imat 3 najavljene opcije, već samo jednu, 9,99eur.