Ajar pet 14.8.2020 11:12

s obzirom na sve novije, revolucionarnije i šašavije baterije praktički tjedne učestalosti, predlažem bug-u ustanovljenje godišnjeg vašara pod nazivom "assault & battery" (jer mora biti engleski, ne? + dragan "di-je-kakav-vašar?" petric na čelu kolone, uz pustu stazu planinsku), s temom novih dosega u tehnobaterijarstvu (kombinacije "lopata + lubenica + nano-cijevi", "maćuhice + cipele + oligomeri", "luk + špek + polirakija" i tak) 

kerum pet 14.8.2020 11:46

Zasto da ne. Bolje imati baterije i cigle u jednome pa cak i da je kapacitet limitiran. Samo ne znam kako bi se ponasale prilikom busenja i ostalih destruktivnih radnji - bi li doticna cigla postala neupotrebljiva, samo smanjenog kapaciteta, uzrokovala kurslus i izbacila sve ostale...

Filox pet 14.8.2020 11:59
kerum kaže...

Zasto da ne. Bolje imati baterije i cigle u jednome pa cak i da je kapacitet limitiran. Samo ne znam kako bi se ponasale prilikom busenja i ostalih destruktivnih radnji - bi li doticna cigla postala neupotrebljiva, samo smanjenog kapaciteta, uzrokovala kurslus i izbacila sve ostale...

 Sve je to u redu, ako se ne isprazne na dodir. Ja je dotaknem, a ona se cijela isprazni preko mene i usput me zakuca u susjedni zid, koji napravi isto samnom i tako ja u ping pongu po kući, od zida do zida dok se sva energija ne isprazni...

 

učo pet 14.8.2020 13:07

Baterije koje pohranjuju električnu energiju u kombinaciji sa solarkama ugrađenim u prozore i na krov i evo ti energije na rasipanje. Samo još da te cigle usavrše i riješe neke sitnije probleme koje je napomenuo Kerum, Filox i ostali. @Ajar - slažem se da bi se trebala pokrenuti posebna baterijska rubrika, kada se već stvari mjenjaju iz dana u dan, ali mi to nikako da vidimo u stvarnom životu.