AFARON sub 12.1.2019 11:10

"biser #89

Prema istraživanjima psihologa, tri aktivnosti koje su najučinkovitije protiv depresije su: ples, glasno pjevanje i masturbacija.

Nisam našao u tekstu, ali pretpostavljam da imaju zbrojnu, kumulativnu učinkovitost kada se svo troje izvode istovremeno."

 

I am sickened! ..but curious
ddarknessfairyy sub 12.1.2019 11:39

biser #87 

 

Ja sam po ovome već odavno mrtva.
Nikad ne uspijem spavati 7 sati i nikad ne spavam poslije podne jer ako u komadu ne mogu odspavati 1,5-2 sata onda bolje da uopće ni ne pokušavam. Od 20min drijemeža sam ko da me tramvaj pregazio i odmah me glava počne bolit za poludit. Samo ako ulovim najmanje sat vremena popodne onda se mogu normalno ustati i dalje funkcionirati pa onda ni ne pokušavam osim ako se taj dan baš općenito loše osjećam pa odem u krevet.

Ajar sub 12.1.2019 12:41

ad 86: a kako to (kakoto? kakoto?) da većina ljudi i dalje ima inteligenciju jednostaničnog organizma a neki čak doguraju i do zastupnika u saboru i vladajuće strukture u državi? zašto apoptoza ne proradi odmah, prije isteka 30 min.? 

 

ad 87: trajanjem mojeg spavanja upravlja teroristički pas pa što se upeca, upeca se. 

 

ad 88: zbog ovoga su bullshiteri izmislili riječ "sinergija" (jer vjerojatno i sami drkaju plešući uz glasno "pjevanje"). 

 

ad 89 i 90: a koliko se samoprehrambena i unešto depresivna majka mora tijekom ovulacija pa i šire trgati oko štange da bi zaradila za 8000 (!) pelena, ako je seronja prosječan a cijene relativno stabilne? 

učo ned 13.1.2019 17:07

Moje nestručno objašnjenje bisera #88: U trenutku ovulacije je najveća koncentracija ženskih spolnih hormona i feromona. Muškarci to na neki način osjete, takve su im žene vrlo atraktivne, pa ih to nesvjeno potiče da daju veće količine novaca, kako bi privukli žen(k)u sebi i s njom radili.... Doc, lega, ima li čega u ovom mom razmišljanju? Ja kao tehničar idem na čistu logiku, a ovo mi se čini logično.

dd.inc pon 14.1.2019 16:00
učo kaže...

Moje nestručno objašnjenje bisera #88: U trenutku ovulacije je najveća koncentracija ženskih spolnih hormona i feromona. Muškarci to na neki način osjete, takve su im žene vrlo atraktivne, pa ih to nesvjeno potiče da daju veće količine novaca, kako bi privukli žen(k)u sebi i s njom radili.... Doc, lega, ima li čega u ovom mom razmišljanju? Ja kao tehničar idem na čistu logiku, a ovo mi se čini logično.

 Ima logike, a mozda se i zene bolje potrude. Aj ti fino u par obilazaka i napravi dodatno istrazivanje 

učo pon 14.1.2019 18:35
dd.inc kaže...
učo kaže...

Moje nestručno objašnjenje bisera #88: U trenutku ovulacije je najveća koncentracija ženskih spolnih hormona i feromona. Muškarci to na neki način osjete, takve su im žene vrlo atraktivne, pa ih to nesvjeno potiče da daju veće količine novaca, kako bi privukli žen(k)u sebi i s njom radili.... Doc, lega, ima li čega u ovom mom razmišljanju? Ja kao tehničar idem na čistu logiku, a ovo mi se čini logično.

 Ima logike, a mozda se i zene bolje potrude. Aj ti fino u par obilazaka i napravi dodatno istrazivanje 

 Može, ako me se žena ne odrekne, a ti platiš troškove istraživanja