danen sub 3.10.2020 06:56

Brijanje brade i brkova ima funkciju pomlađivanja. Baš čitam Zweigovu autobiografiju (sjećanja). Veli da je u 19. stoljeću bilo moderno biti star, pa su recimo mladi, tek diplomirani liječnici puštali duge brade i na oči stavljali naočale s ravnim staklima, jer "žutokljuncu" nitko ne bi htio biti pacijent. Onda je modu došla mladost, pa su se muškarci počeli brijati. To je osnovno. A brijanje vojnika? Iato kao i šišanje, kratko i na nulu. Riječ je o higijeni - da te uši ne izjedu. 

BarbaVeli sub 3.10.2020 12:16
danen kaže...

Ono s kukuruznom klipom bez zrnja u rektum je stara metoda, ali u trgovini konja. Konju se naime napuše debelo crijevo, a zatim zatvori okominom. Tako konj izgleda deblji nego što jest. 

 

omg, ljudi su stvarno nevjerojatna stvorenja

 

hm, danen, kakvu li to literaturu samo čitaš prije spavanja?! :-) Ako ne čitaš, onda se bojim pomisliti odakle to znaš... :-)

 

Ajar sub 3.10.2020 12:43

536 - postoje brada znanja, zvanja i sranja. ne znam koja je moja. prestal sam se brijati (osim okolo malo, radi urednosti) s gornje strane zbog lijenosti a i ušpara se na žiletima i pjeni. ženama sam jednako odbojan kao i prije. 

 

537 - ljudi postaju ravnozemljaši da bi proširili horizonte  a prijeđem nekih 15 km dnevno pješice (mahom teroristički cucak) i od svega sam samo umoran. 

 

538 - istina. iako sam sam pod tušem, uvijek dupe preventivno okrenem zidu kad se saginjem po sapun. ruke ne dižem ni pred kime i ni zbog čega. 

 

538 - pretpostavljam da su anesteziolozi prvo pokušali s "integralnim" klipom ali se nije svima dopalo ili bi se prebrzo probudili. 

 

539 - nema religija bez mentalnog pomaknuća za barem pi pol na osi x i dva pi na osi y. nema to veze ni sa kakvom strukom, rasom, spolom, kulturom, obrazovanjem, telekenjcijom ... ičime osim manjkom šarafa/pikula/flanjki u razvodnoj kutiji. politika je isti q, drugačije pakiranje. 

HCMAA sub 3.10.2020 14:36

#537
zemlja je ravna okrugla ploča (disk)...poviše nje je kupola koja je ustvari zakrivljeni lcd ekran iza kojeg se nalazi vječito svjetlo...ono što vidimo na tom ekranu su projekcije
#539
zato bi zakon trebao dopustiti uporabu tih kemikalija za izmjenu svijesti svim hereticima koji su imuni na taj "dar"...pa da i oni mogu biti "normalni"

jocommb ned 4.10.2020 09:20
danen kaže...

Brijanje brade i brkova ima funkciju pomlađivanja. Baš čitam Zweigovu autobiografiju (sjećanja). Veli da je u 19. stoljeću bilo moderno biti star, pa su recimo mladi, tek diplomirani liječnici puštali duge brade i na oči stavljali naočale s ravnim staklima, jer "žutokljuncu" nitko ne bi htio biti pacijent. Onda je modu došla mladost, pa su se muškarci počeli brijati. To je osnovno. A brijanje vojnika? Iato kao i šišanje, kratko i na nulu. Riječ je o higijeni - da te uši ne izjedu. 

 U danasnje vrijeme i nije toliko do higijene kad se vode i preparata za higijenu ima puno vise nego prije, bar u normalnim vojskama je osigurano....nego da medic nemora brijat kosu da te krene šarafat... a brada... jel znas zasto je hitler imo onako uske brkove?  prije je nosio dugacke i bio je kemijski napad... mos mislit kako je dihtala maska preko brkova.... 

u nekim vojskama se nije smjelo uopce sisat na nulu... JNA npr... 

i na kraju jednoobrasnost, brze pranje, urednije je.... 

nema mi nista odvratnije kad vidim neurednog bradonju od 23 godina a obrve ocupane....

PzKpfw ned 4.10.2020 15:22

 

Gdje se mogu naći te HP vjerničke gnjive? U koijm lijekovima ili gdje u prirodi?

 

--------------

A, ovo za brade, brkove, duge kose,...pa neki veliki ljudi u ljudskoj istoriji su upravo tako izgledali Abraham, Isus, Muhamed, Rambo, Ludi Konj, Bik Koji Sjedi, Che Guevara, Pancho Villa, komadant Kovačević,....

 

fer-de-lance ned 4.10.2020 23:19
PzKpfw kaže...

 

A, ovo za brade, brkove, duge kose,...pa neki veliki ljudi u ljudskoj istoriji su upravo tako izgledali Abraham, Isus, Muhamed, Rambo, Ludi Konj, Bik Koji Sjedi, Che Guevara, Pancho Villa, komadant Kovačević,...

 ...Vuco

  

 

 

 

nikola pon 5.10.2020 00:48

Corn-hole?

 

dobri stari George Carlin - Life is worth losing - gdje pominje kako su se pod naletom "fucking christians" te debilizacijom "PC liberal assholes-a" izgubili svi jednostavni i lijepi pojmovi - kratki jasni i direktni, poput pomenutog:

 

https://www.youtube.com/watch?v=H0fgh22Hudo

 

a zacudjeni svatovi - sto se mislili da se nekoc, prije wc-papira, u nas i ne tako davno koristilo kao tariguz?

 

ovisno o podneblju - bilo sta zeleno, snijeg, lijeva ruka, vuna, spuzva, pijesak, a u nasim skrtim predjelima dobar je bio i kamen, dok je u kolonijalnoj americi uvrijezen je bio - corn cob iliti vec opjevani okrunjeni klip kuruze.

 

kako je u evropi tesko ko mogao turati kukuruz igdje prije kolumba, da se zakljuciti da je na tako lijepu ideju dosao netko od cvijeca koji si vole tepati "kolonizatori". 

 

glava11 pon 5.10.2020 11:26

BISER #538 bonus
Trijumfalna gesta kao i neka druga ponašanja (non verbal power expressions) su obostrana, tj. ako prije idućeg razgovora za posao ili ispita odete trijumfalno dizati ruke (može i pred ogledalom, trijumf s publikom djeluje uvjerljivije) u par minuta ćete promjeniti omjer testosterona i kortizola i svoj osjećaj moći pa posljedično i povećati mogućnost da šutnete dupe na ispitu/razgovoru 

soz: https://www.youtube.com/watch?v=Ks-_Mh1QhMc