NEW_MAN čet 23.2.2023 12:05

Treba neki JMBG ili UID ili nekaj za Internet pa ti varaj i kad te ulove dobijes ban pa ti vidi ako budes dalje s bakinim ili djedovim UID igral. Jednog dana se iskorijeni chiterei i mi koji igramo radi gusta mozemo igrat sa gustom, a ne da mi neki frustrirani luzer kojeg maltretiraju u skoli kvari opustanje nakon posla.

Svi i sve platforme bi morale uvesti identifikaciju korisnika i aktivaciju preko broja mobitela. Samim time bi se broj chitera prek noci prepolovil.

dd.inc čet 23.2.2023 15:05

Smisao varanja u igri je liječenje kompleksa. Varalice boli ego koji pati kada gube jer su loši igrači. Najbolje bi bilo kada bi se hardware korišten kod varanja mogao staviti na listu koja je dostupna svima, te da taj hardware većina proizvođača igara ne dopusti da se koristi. Tako bi varalice imali hardware s kojim se ne mogu igrati, te ga neće nitko od drugih igrača kupiti.

mejt čet 23.2.2023 20:17
Hummer kaže...

Varalice nikada neće biti iskorjenjene, jednostavno preveliki se novci vrte u tom segmentu i dok god se ne rješi sam izvor odakle dolaze programi za varanje ništa od toga.. 

 Cheatovi su izvor profita za devolepere igara, jednostavno banano 40 k igraca, neka se 50% odluci kupit novi acc to je 20k igraca koji su ulozili novac u igru ponovo, na to jos 40 posto ce opet nakupovat razni itema za taj profil i tako u krug....

 

pravi_covijek čet 23.2.2023 22:42
NEW_MAN kaže...
Treba neki JMBG ili UID ili nekaj za Internet pa ti varaj i kad te ulove dobijes ban pa ti vidi ako budes dalje s bakinim ili djedovim UID igral. Jednog dana se iskorijeni chiterei i mi koji igramo radi gusta mozemo igrat sa gustom, a ne da mi neki frustrirani luzer kojeg maltretiraju u skoli kvari opustanje nakon posla.

Svi i sve platforme bi morale uvesti identifikaciju korisnika i aktivaciju preko broja mobitela. Samim time bi se broj chitera prek noci prepolovil.

Keyboard warrior 

tvargek pet 24.2.2023 07:39
NEW_MAN kaže...
Treba neki JMBG ili UID ili nekaj za Internet pa ti varaj i kad te ulove dobijes ban pa ti vidi ako budes dalje s bakinim ili djedovim UID igral. Jednog dana se iskorijeni chiterei i mi koji igramo radi gusta mozemo igrat sa gustom, a ne da mi neki frustrirani luzer kojeg maltretiraju u skoli kvari opustanje nakon posla.

Svi i sve platforme bi morale uvesti identifikaciju korisnika i aktivaciju preko broja mobitela. Samim time bi se broj chitera prek noci prepolovil.

 

odlična ideja, ja sam mislio čak nešto rigoroznije, moraš vezat kreditnu karticu za igranje i ako cheatas da ti skinu 1000€...da vidimo tko bi imao muda...meni su cheateri u rangu pedofila...