direktoooR pon 12.6.2017 23:36

Ako je on direktor marketinga onda je Ava Karabatić direktorica svemira. Loša komunikacija, izražavanje, Huawei definitivno nije jedini mobitel s 6GB RAMA. Jednostavno on nije dovoljno zanimljiv

gost da bi bio na vašoj razini i razini BUG TV-a... Možda ste nas samo razmazili pa sad hoćemo bolje!! :) Svaka čast vama vi ste super 

PzKpfw čet 15.6.2017 23:03

Lajkam emisiju, te je informativno čuti brojke iz prve ruke.

Ekipa mora u svojoj glavi premostiti barijeru, da kada nešto dolazi iz Kine, da je "loše".
Prošla su vremena kada je ono što je bilo "Made in China" da je automatski bilo slabije kvalitete.

Korisnici mogu za manje para, dobiti više u pogledu performansi ili pak iste performanse za manje para.

 

Uspjeh Huawei znači leži u razvoju, gdje se nastoji što više približiti mobitel potrebama i željema korisnika.

Iako sam navijač Samsunga, ne želim biti zatvoren za nove stvari, tako da će kada dođe vrijeme za novi mobač i Huawei ući u moje razmatranje, zato što cijenim BUG kritiku, te im vjerujem više, nego ikome.


Da, Huawei ne valja ne bi dobivao svoj prostor u BUG. Tko redovito čita i prati bugovce, zna da nema više o opasnosti lošeg mobitela koji dolazi iz Kine. Dakako, ne svi brendovi, al' tko čita kao ja, kolumne dr.Petrica, bit' će odlično informiran.

 

Eh, da...nema prostora za kritiku na račun izlaganja gospodin Normana iz Huawei.

 

Najmanje kvarova? Da, to je onda VW među mobitelima.


Sve u svemu volim pratiti razvoj mobitela, te natjecanje u kvaliteti i speckama.
Uz BugTV ili kroz čitanje samog magazina BUG.

 

Rat procesora? Kirin vs. Snapdragon??

Apple, Samsung, čuvajte se.....
Međutim, krivi korak u previđanju razovoja tehnologije, može co. sunovratiti na margine tržišnih događanja kaš što je bio slučaj sa Nokijom.

drummond pet 16.6.2017 20:02
PzKpfw kaže...

Lajkam emisiju, te je informativno čuti brojke iz prve ruke.

Ekipa mora u svojoj glavi premostiti barijeru, da kada nešto dolazi iz Kine, da je "loše".
Prošla su vremena kada je ono što je bilo "Made in China" da je automatski bilo slabije kvalitete.

Korisnici mogu za manje para, dobiti više u pogledu performansi ili pak iste performanse za manje para.

 

Uspjeh Huawei znači leži u razvoju, gdje se nastoji što više približiti mobitel potrebama i željema korisnika.

Iako sam navijač Samsunga, ne želim biti zatvoren za nove stvari, tako da će kada dođe vrijeme za novi mobač i Huawei ući u moje razmatranje, zato što cijenim BUG kritiku, te im vjerujem više, nego ikome.


Da, Huawei ne valja ne bi dobivao svoj prostor u BUG. Tko redovito čita i prati bugovce, zna da nema više o opasnosti lošeg mobitela koji dolazi iz Kine. Dakako, ne svi brendovi, al' tko čita kao ja, kolumne dr.Petrica, bit' će odlično informiran.

 

Eh, da...nema prostora za kritiku na račun izlaganja gospodin Normana iz Huawei.

 

Najmanje kvarova? Da, to je onda VW među mobitelima.


Sve u svemu volim pratiti razvoj mobitela, te natjecanje u kvaliteti i speckama.
Uz BugTV ili kroz čitanje samog magazina BUG.

 

Rat procesora? Kirin vs. Snapdragon??

Apple, Samsung, čuvajte se.....
Međutim, krivi korak u previđanju razovoja tehnologije, može co. sunovratiti na margine tržišnih događanja kaš što je bio slučaj sa Nokijom.

 

Odličan mi je Bug časopis, redovito ga čitam ali zbilja, ovo tvoje konstantno uvlačenje njima je već pomalo prečudno.

da li kakvu pinku bar dobiješ za toliki ass kissing? Ili je to tvoj način davanja molbe za posao?