Davor pon 19.12.2016 07:52

Za one koje žele znati više  Link je još uvijek spojen i aktivan u mojem domu. Pratim thread te ću rado odgovoriti na eventualna pitanja, obaviti dodatna specifična mjerenja koja bi nekome mogla biti bitna i tako dalje. Pa javite bez ustručavanja 

Davor pon 19.12.2016 13:49
La Roca kaže...

Također vrlo zadovoljan uslugom,internet+TV,sve super..

Jedino je pristup routeru preko web sučelja zaključan tj. treba password koji ne dobiješ..bar ja nisam

 

Probaj "fritzbox" (bez navodnika) 

Davor pon 19.12.2016 21:43
Srednji kaže...

Pozdrav,

 

Davore, optika koju oni vuku...je njihova ili se koriste HTovom?

 

Znas li mozda?

 

Hvala

 

 

Pozz

 

 

 

Optika je njihova - zato i nemaju pokrivenost poput T-Comove, već polako šire pipke po Zagrebu i drugim gradovima gdje djeluju.

gocc01 uto 20.12.2016 21:27

Imam bnet vec godinama, nikad ali nikad mi nije pukla veza, zadnjih 3-4 godine imam 50/10 isporucuju mi 49,9/10,3. Mislim da je to itekako korektno jedino mi je zao sto to ne mogu reci za njihov odnos prema starim korisnicima vs novim korisnicima.

 

Kolega je uzeo terrakom u centru zg, veli za 100kn/100Mb samo internet. Ako dodu u precko prebacit cu se kada vidim iskustva i rezultate, mozda neki probni rok.

trolaslavonska sub 24.12.2016 22:10

ja potpisao ugovor s njima sredinom 9. mjeseca, i jos nisu spojili uslugu (znaci preko 3 mjeseca). a zakonski rok je 45 dana. zovem ih ujutro, ali sluzba za korisnike kaze da prodaja radi poslije podne, da ce mi se javiti pa nikad nista :( 

pozurili su se ponuditi uslugu u zagrebu na zaprudju a u biti su blefirali i jos nas nisu spojili... u pitanju je optika, odnosno hfc varijanta, ovo preko coaxa...

 

da sam kojim slucajem imao i prijenos broja, sad bi mi finu lovicu trebali isplatiti...

Ivan_cno ned 25.12.2016 11:13

Ja koristim također optiku od njih 100/20 (89-94/18-19.5) od sredine 9 mj i zadovoljan sam za sada.  Imao sam problem u 10 mj. Internet brzina je padala na 20-50 mbs u popodnevnim satima. Medutim brzo su to rijesili..