ZovemseZoranidolazimizRijeke čet 15.10.2015 09:15

Mislim da je zgodniji od Twittera, ali (baš kao i potonjeg) ne koristim ga jer ne znam što bih fotkao niti kakav komentar dodao. Vodim vrlo neatraktivan život, a i da ne vodim ne vjerujem da bih volio svoje privatne trenutke podijeliti s neznancima na internetu. Ali rado pogledam instagram profil od nekih ljudi, ima vrlo interesantnih i lijepih trenutaka. Nažalost sve je to najviše iskorišteno radi pokazivanja financijskog stanja i statusa u društvu.

flpmyslf sub 17.10.2015 18:22
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Mislim da je zgodniji od Twittera, ali (baš kao i potonjeg) ne koristim ga jer ne znam što bih fotkao niti kakav komentar dodao. Vodim vrlo neatraktivan život, a i da ne vodim ne vjerujem da bih volio svoje privatne trenutke podijeliti s neznancima na internetu. Ali rado pogledam instagram profil od nekih ljudi, ima vrlo interesantnih i lijepih trenutaka. Nažalost sve je to najviše iskorišteno radi pokazivanja financijskog stanja i statusa u društvu.

 kak mozes uspoređivati Instagram i Twitter? Instagram je aplikacija za objavljivanje fotografija, a Twitter je društevna mreža. Koristim jedno i drugo. 

Kako koristiti Instagram, prvo zaboravi na sve one koji stavljaju fotku doručka, ručka, večeri. Mozes stavit fotku hrane, ako si u nekom restoranu i 1. put jedes biftek i zelis to podijeliti sa drugima. Ono kako sam se ja postavio na Instagramu je da pronađeš nekog umjetnika u sebi. Fotkas neku oldschool napustenu zgradu, stavis b&w effect i objavis. Ja ju koristim za takve neke objave i najvise mi odgovara b&w effect. Ukoliko izlazis i na nekom si super eventu sa super sadrzajima, stage, strobo, etc pofotkas i objavis. Znaci najbitnije je da pronađeš umjetnika u sebi i da u biti češće fotkaš sa mobitelom, ne moraš nužno i objavljivati već da se učiš koristiti kutove po kojima ćeš fotkati, da se naucis fokusirati objekt. Isto tako samim time mozes koristit neki kvalitetan citat, iz pjesme, knjige, nije bitno, samo da kroz fotografije izrazavas sebe, svoji stil zivota. Izađi u prirodu negdje, prošeći malo Gornjim gradom. 

A i instagram je prepun kvalitetnih artista pa i od njih možeć naučiti poneki trik :). Probaj, možda ti se i svidi 

marsovac zemaljski sri 21.10.2015 18:22

Nikada neću koristiti to smeće i uvijek ću pljuvati osobe koje to koriste.

 

Mreža u kojoj s jedne strane imate osobu koja je narcisoidna te se naslikava dok uživa u svom neradničkom bogatom životu a s druge strane imate druge ljude koji se dive takvim ljudima ili pate za takvim načinom života.

Osobe koje u životu pate za lajkom, trebaju ići na ispitivanja za nedostakom mozga ili samopouzdanja.

Možda dobijem komentar za facebook, ali tamo postoji dio sa messangerom i grupama u kojima se može obaviti dosta korisnog posla zbog najveće koncentracije ljudi na jednoj mreži.

honor8 čet 24.8.2017 14:26
Crucifixion kaže...

Da. Pratim 90% polugolih tetoviranih zena i modela, u ovih 10% su zanimljivi prijatelji. A sto se tice mog profila... Pa ono, slika svako 4-5 mjeseci 

 

X

ja samo imam fetiš na nešto drugo, a ti na tetovaže, no sistem korištenja instagrama isti. 

Crucifixion čet 24.8.2017 14:27
honor8 kaže...
Crucifixion kaže...

Da. Pratim 90% polugolih tetoviranih zena i modela, u ovih 10% su zanimljivi prijatelji. A sto se tice mog profila... Pa ono, slika svako 4-5 mjeseci 

 

X

ja samo imam fetiš na nešto drugo, a ti na tetovaže, no sistem korištenja instagrama isti. 

 nadje se i kod mene raznoraznih lutalica ;)

Mary Sue uto 6.3.2018 06:42
imaiden322 kaže...
zato da bi ti imala kaj pitati. ako se sisa ne vidi na instagramu, skines ju u ful velicini

 Ovu bi mudrost trebalo uokviriti ili je barem napisati na zid. Neslućene su granice suvremene filozofije.

fer-de-lance uto 6.3.2018 07:10
imaiden322 kaže...
zato da bi ti imala kaj pitati. ako se sisa ne vidi na instagramu, skines ju u ful velicini

Premda, takvih baš i nema.

Sisa ili dupe uvijek u prvom planu, tak da se slažem da je instadb nepotreban alat....

 

 

 

Mary Sue uto 6.3.2018 07:27

Ljudi su katkad suviše skloni generalizaciji i posljedičnomu etiketiranju. Postoje računi na Instagramu koji ne sadrže ni gole muškarce, ni gole žene, ni štogod slično. Ne bih znala reći koji je njihov udio u postocima, ali svakako ih je dovoljno da se Instragram ne može nazvati samo društvenom mrežom za dokone kaćiperke. Nemam nikakvu namjeru braniti Zuckerbergov izvor jednostavne zarade, no činjenica je da ne treba napadati čitavu platformu zbog nešto nekvalitetnoga sadržaja. Štoviše, otvorene platforme na kojima se ne prakticira (očita) cenzura uvijek imaju nešto kukolja, jer bez njega nema ni žita. Važno je uočiti neraskidiv suodnos. Intelektualna je lijenost opasna pojava i treba je izbjegavati. Paušalnim ocjenama poput nekih u ovoj temi ne samo da se ne borimo protiv takve lijenosti nego je podupiremo.

fer-de-lance uto 6.3.2018 10:37
Mary Sue kaže...

Ljudi su katkad suviše skloni generalizaciji i posljedičnomu etiketiranju. Postoje računi na Instagramu koji ne sadrže ni gole muškarce, ni gole žene, ni štogod slično. Ne bih znala reći koji je njihov udio u postocima, ali svakako ih je dovoljno da se Instragram ne može nazvati samo društvenom mrežom za dokone kaćiperke. Nemam nikakvu namjeru braniti Zuckerbergov izvor jednostavne zarade, no činjenica je da ne treba napadati čitavu platformu zbog nešto nekvalitetnoga sadržaja. Štoviše, otvorene platforme na kojima se ne prakticira (očita) cenzura uvijek imaju nešto kukolja, jer bez njega nema ni žita. Važno je uočiti neraskidiv suodnos. Intelektualna je lijenost opasna pojava i treba je izbjegavati. Paušalnim ocjenama poput nekih u ovoj temi ne samo da se ne borimo protiv takve lijenosti nego je podupiremo.

 

Pa ovo prvo boldano je definitivno kvalitetan sadržaj 😁

 

 

 

 

Silent horror1992 ned 18.3.2018 15:23
Boris the bulletdodger kaže...

Udarila zesce filozofija. :D

Oko onog instadp.net - masa ljudi me pitala kako vidjeti full fotke, i velika vecina ih ne zna kopati po kodu ni traziti gdje su,

pa je ovo zgodno, sve ih prikaze na jednom mjestu, pa skidaj sta te volja. Bilo zbog sisa i guzica, ili ratne fotografije, 100 ljudi 100 cudi...

 

ali samo profilne, ne i ostale.