Komentari Anketa

Iduće računalo koje budete kupovali bit će:

Vezano uz: Iduće računalo koje budete kupovali bit će:

ZovemseZoranidolazimizRijeke čet 7.9.2017 10:40

Ne znam. Onako na prvu loptu rekao bih da nije loša ideja uzeti desktop gaming računalo (puno jeftinije od laptopa istih performansi) pa onda ne moraš kupovati XBOX ONE X.

Tada ti ostaje još samo kupiti PS4 Pro pa imaš najbolje od jednog i drugog i ne patiš jer na XBOXu nije izašao "Last of us" i "LBP", a na PS4 "Forza Motorsport".

 

Ali onda opet, desktop je teško skladištiti. Ako hoćeš imati uređenu spavaću sobu ili dnevni boravak, ta ružna kutija stvarno strši i nemaš kud s njom.

nicky.sl čet 7.9.2017 14:38
Torent kaže...

Racunalo sluzi samo za igranje?

 Pa uz igranje služi za tu i tamo otić pročitat novine, vidit ko je šta nakeljija na Faceknjigu, pogledat koji film sa gusarske pijace i ja jednostavno neznam čemu bi više služio.

Torent čet 7.9.2017 20:03
nicky.sl kaže...
Torent kaže...

Racunalo sluzi samo za igranje?

 Pa uz igranje služi za tu i tamo otić pročitat novine, vidit ko je šta nakeljija na Faceknjigu, pogledat koji film sa gusarske pijace i ja jednostavno neznam čemu bi više služio.

 Od svega ovog jedino citam vijesti ;) Nist od ovog ne koristim na kompu ;) A imam 3 ;)

nicky.sl čet 7.9.2017 20:56
Torent kaže...
nicky.sl kaže...
Torent kaže...

Racunalo sluzi samo za igranje?

 Pa uz igranje služi za tu i tamo otić pročitat novine, vidit ko je šta nakeljija na Faceknjigu, pogledat koji film sa gusarske pijace i ja jednostavno neznam čemu bi više služio.

 Od svega ovog jedino citam vijesti ;) Nist od ovog ne koristim na kompu ;) A imam 3 ;)

 Samo tri 

Torent čet 7.9.2017 22:53
nicky.sl kaže...
Torent kaže...
nicky.sl kaže...
Torent kaže...

Racunalo sluzi samo za igranje?

 Pa uz igranje služi za tu i tamo otić pročitat novine, vidit ko je šta nakeljija na Faceknjigu, pogledat koji film sa gusarske pijace i ja jednostavno neznam čemu bi više služio.

 Od svega ovog jedino citam vijesti ;) Nist od ovog ne koristim na kompu ;) A imam 3 ;)

 Samo tri 

 Jbg nakupilo se ;) A nisu ni slabi ;) Cak nisam uracunao neki think pad koji zena koristi tj koristila za access bazu u kojoj vodi knjige ;) Tako da je u stvari 4 ;)

Ovaj spectre x360 je najslabiji hardverski ;)

Jakovp ned 10.9.2017 16:51
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Ali onda opet, desktop je teško skladištiti. Ako hoćeš imati uređenu spavaću sobu ili dnevni boravak, ta ružna kutija stvarno strši i nemaš kud s njom.

 

Vremena su se promijenila, danas ima kućišta od 7-10 litara koja su volumenom kao xbone ili malo veća od ps4, a u njih stane šta hoćeš od komponenti. Ima i od 5 litara ako si ok sa vanjskim napajanjem i malo manjom grafičkom (do 1070).

Razorman uto 12.9.2017 22:49

Eto baš prije par dana kupio laptop i na kraju na njega zakačio i miš, tipkovnicu, monitor, zvučnike, ethernet... bolje da sam kupio stolno. Laptop je ipak samo kompromis tko kaze drugacije laže. Za surfanje, youtube i slično na kauču, krevetu ili vani ipak je tablet ili veci smartphone bolji i praktičniji izbor.