ddarknessfairyy uto 29.12.2015 09:35

Huuh ja imam cijelu turneju.

Od jutra do negdje 20h sam na relaciji špajza - kuhinja, treba pripemit klopu za prežderavanje idućih dva dana. Zatim krepano selim na kauč do 23h. A onda kao i zadnje 3 godine, zajedno sa psima i zečekima, selim na dva sata u podrum. 

Otkako su vikendaši otkrili da se ovdje u mrklom mraku krasno vidi i čuje pirotehnika bombardiraju nas svaku prokletu Novu godinu. Životinje su mi već sad u predinfarktnom stanju. Pola tih vikendaša je nesposobno pravilno postaviti raketu na brijegu i svaka druga eksplodira u ravnini mojih ulaznih vrata. 

 

Mrzim Novu godinu :GrinchScroogemode: 

 

keky911 uto 29.12.2015 09:38
ddarknessfairyy kaže...

Huuh ja imam cijelu turneju.

Od jutra do negdje 20h sam na relaciji špajza - kuhinja, treba pripemit klopu za prežderavanje idućih dva dana. Zatim krepano selim na kauč do 23h. A onda kao i zadnje 3 godine, zajedno sa psima i zečekima, selim na dva sata u podrum. 

Otkako su vikendaši otkrili da se ovdje u mrklom mraku krasno vidi i čuje pirotehnika bombardiraju nas svaku prokletu Novu godinu. Životinje su mi već sad u predinfarktnom stanju. Pola tih vikendaša je nesposobno pravilno postaviti raketu na brijegu i svaka druga eksplodira u ravnini mojih ulaznih vrata. 

 

Mrzim Novu godinu :GrinchScroogemode: 

 

 E jbg pa postavi jedan box od 20 komada prema njima da vidiš :D

ddarknessfairyy uto 29.12.2015 10:39
keky911 kaže... 

 E jbg pa postavi jedan box od 20 komada prema njima da vidiš :D

 Nije loša ideja al se bojim da bi mi antiteroroistička jedinica Lučko upala u dvorište 5 minuta kasnije. Šta ćeš kad su ti među susjedima bivši predsjednik države, odvjetnik s leptirkom oko vrata i gospodin kojem na dodjeli nagrada padaju hlače onda šutiš i skrivaš pse u podrumu 

Pero Dinamit uto 29.12.2015 10:41

Vi nikada niste pucali petarde? Mislim da ove sa životinjama koji se žale.

 

Ja ne pucam tih dana, nemam nikakvu živinu već samo pitam. Svima to smeta, ali me zanima kakvi su oni bili kao djeca.

 

Mislim meni isto smetaju oni retardirani vlasnici pasa koji ne kupe pseća govna iza njih pa opet nikome ništa. S time da to traje cijele godine... Bez osuđivanja molim 

 

tnakir uto 29.12.2015 10:54

Na žalost, kada sam bio klinac, i kada sam bacao petarde, nisam imao živinu.

 

Sada imam psa koji skoro pa doživi infarkt kad opali jača petarda. Da sam onda vidio psa kako se boji petarde, sigurno ih više ne bi bacao, ili bi ih bacao na nekom zabačenijem području.

 

Što se tiče vlasnika koji ne kupe za svojim psom, slažem se sa tobom da su kreteni i da zaslužuju da ih se gađa sa drekom kojeg ostave iza svog psa.

Apachy uto 29.12.2015 10:55

moj je bio malo poseban, pa tako sam jednom bacio veliku piraticu, a cucak potrčao za njom

bez brige, uhvatio sam ga na vrijeme. nikad nije imao problema sa petardama i tim "eksplozijama", ponašao se normalno, vjerojatno jer je od malena bio naučen na te petarde, karabit i slično.

 

al zamorci su mi sumnjivi... već par dana navečer susjedovi klinci bacaju petarde, a zamorci se pucaju sve u 16 dok se vani puca. čudna su to bića.

ddarknessfairyy uto 29.12.2015 10:58
Pero Dinamit kaže...

Vi nikada niste pucali petarde? Mislim da ove sa životinjama koji se žale.

 

Ja ne pucam tih dana, nemam nikakvu živinu već samo pitam. Svima to smeta, ali me zanima kakvi su oni bili kao djeca.

 

Mislim meni isto smetaju oni retardirani vlasnici pasa koji ne kupe pseća govna iza njih pa opet nikome ništa. S time da to traje cijele godine... Bez osuđivanja molim 

 

 Ne, nikad ih nisam bacala. 

I ne nemam ništa protiv lijepo uprizorenog vatrometa kad je "profesionalno" pripremljen. Naš prvi susjed svake godine ima vatromet koji napravi čim padne mrak, krasno izgleda, svi izađemo i gledamo(uključujući i živine) i kasnije svi zbrišemo unutra jer kasnije stiže razuzdana konjica. 

Majmuni koju dođu u vikendice sat vremena prije ponoći, mrtvi pijani, postave rakete okrenute prema kućama i onda se vesele dok njihova razmažena dječica bacaju petarde u dvorišta,poštanske sandučiće i životinjama pod noge. Prije tri godine je Nero dobio petardu pod noge od "razdragane" klinčadije, 2 mjeseca smo lječili opekline na prednjim šapama. Tako da nije ništa čudno da nam se petarde gade.

 

Slažem se da ima neodgovornih vlasnika koji ostavljaju kakicu posvuda i trebalo bi svakom od njih odrapiti kaznu par tisuća kuna, ali usporediti kakicu sa eksplozivnim sredstvom je kao usporediti sarmu sa porilukom. 

 

om-prat uto 29.12.2015 11:02
Pero Dinamit kaže...

Vi nikada niste pucali petarde? Mislim da ove sa životinjama koji se žale.

 

Ja ne pucam tih dana, nemam nikakvu živinu već samo pitam. Svima to smeta, ali me zanima kakvi su oni bili kao djeca.

 

Mislim meni isto smetaju oni retardirani vlasnici pasa koji ne kupe pseća govna iza njih pa opet nikome ništa. S time da to traje cijele godine... Bez osuđivanja molim 

 

 Dosta je to fermalo. Za bivše Juge smo bacali čikete i kapsule iz ručnih bombi... 

keky911 uto 29.12.2015 11:11

Ajde ne serite bzvz....čuj nikad ih nisam bacala...pa kad nemaš muda niti upaljač upalit....ja sam uvijek za pirotehniku ali striktno za novu godinu, ništa prije.....(btw koliko sam ja upoznat sa vatrometom i vatromet puca isto kao i petardaa tako da razlike nema....ako ti je stalo do psa stavi ga u kuću neka tamo spava...

ddarknessfairyy uto 29.12.2015 11:22
keky911 kaže...

Ajde ne serite bzvz....čuj nikad ih nisam bacala...pa kad nemaš muda niti upaljač upalit....ja sam uvijek za pirotehniku ali striktno za novu godinu, ništa prije.....(btw koliko sam ja upoznat sa vatrometom i vatromet puca isto kao i petardaa tako da razlike nema....ako ti je stalo do psa stavi ga u kuču neka tamo spava...

 Kakve veze ima bacanje petardi s mudima?? 

Jednostavno me bacanje nečega što će napraviti bum ne veseli i nikad nije pa ih nisam ni bacala.

Ako si za pirotehniku bacaj brate tko ti brani. Al isto tako daj drugima za pravo da im se to isto bacanje ne sviđa.

Btw moji psi su uvijek u kući a u podrum idemo zato jer se tamo pucanje najslabije čuje.

 

Milka30 uto 29.12.2015 11:29

Kod kuće imam tulum!(planiram napiti kumu i nagovoriti je na striptiz)

 

Što se tiće petardi i pasa,nemam takvih briga,jer imam lovačke pse,koji se samo "napale" kada cuju pucanj!

Mene vise sekiraju retardirani roditelji koji svojoj djeci dopustaju/kupuju petarde koje im mogu ruku otkinuti!

Imam dva susjeda 10 i 12 godina kojima tata kupuje one "topovske udare" i oni to rokaju po ulici....žalosno je to sto je prosle godine ovaj 12-godisnjak zbog petarde jebacki opekao ruku,obrvu i pola skalpa(roditelji ga nisu vozili doktoru,da ne bi dobili prijavu)...takva pouka bi svako normalno bice poucila,no stvar je jos gora jer obojica i dalje bacaju petarde.

 

  Zaista nemam nista protiv petardi,ali covjece te petarde kada puknu,tresu mi se stakla u kući i nije mi bas ugodno,pogotovo ako sam radio noćnu smjenu!

hanteed uto 29.12.2015 11:38
Ajar kaže...

kao i sve dane do nove godine: pokušavajući zaštititi psa od podivljale djece retardiranih roditelja koji im dopuštaju petarde. 

 dva put zamahneš pištoljem i nema više petardi 

inače imam na nekoliko mjesta ali nisam se još odlučio,ma najbolje uvaliti se nekim trebama

keky911 uto 29.12.2015 11:44
Milka30 kaže...

Kod kuće imam tulum!(planiram napiti kumu i nagovoriti je na striptiz)

 

Što se tiće petardi i pasa,nemam takvih briga,jer imam lovačke pse,koji se samo "napale" kada cuju pucanj!

Mene vise sekiraju retardirani roditelji koji svojoj djeci dopustaju/kupuju petarde koje im mogu ruku otkinuti!

Imam dva susjeda 10 i 12 godina kojima tata kupuje one "topovske udare" i oni to rokaju po ulici....žalosno je to sto je prosle godine ovaj 12-godisnjak zbog petarde jebacki opekao ruku,obrvu i pola skalpa(roditelji ga nisu vozili doktoru,da ne bi dobili prijavu)...takva pouka bi svako normalno bice poucila,no stvar je jos gora jer obojica i dalje bacaju petarde.

 

  Zaista nemam nista protiv petardi,ali covjece te petarde kada puknu,tresu mi se stakla u kući i nije mi bas ugodno,pogotovo ako sam radio noćnu smjenu!

Milka30  Ma naravno da se to ne podržava da se djeci daju petarde, a pogotovo topovski, mislim da su ga čak povukli iz prodaje, za djecu su pirat 1. razred i ništa više, ako i to...

 

 

ddarknessfairyy  psi su čudna bića i kako ih naučiš takvi jesu( kakvi gazda takav i pas)  da bi ja bio u podrumu za novu godinu???, ne fala. Moj pas skaće i oće gristi te rakete koje idu u zrak, šta da mu ja sad radim i ovako će za 1h sve prestat......neki ljudi su stvarno picajzle i zanovjetala, ali neka i takvih mora biti....Sretno u podrumu

Shivi uto 29.12.2015 12:09
ddarknessfairyy kaže...
 Pola tih vikendaša je nesposobno pravilno postaviti raketu na brijegu i svaka druga eksplodira u ravnini mojih ulaznih vrata. 

 

 

 

 mene je susjed, koji zivi tocno preko puta mene, raketirao prije 2-3 dana, doslovno gada kucu jer vidim kroz prozor kak mucki namjesta raketu prema mom dvoristu, a kaze da kao slucajno odu jer nedaj boze da smece padne kod njega... jedna raketa mi je odletila u prozor, cekao sam malo dublje u noc da se sve smiri, da on zaboravi na to i lagano prosetao do njegove kuce i napravio rafal zolji tocno pred ulaznim vratima :D odsetao sam kuci kao john wayne, a on je izletio van kao divljak i to u gacama, polupospan i zbunjen kad je vidio da setam hahaha... od tad nije zapalio niti jednu raketu niti petardu, bar ne dok sam doma, mozda je hrabar dok sam na poslu xD

chutac uto 29.12.2015 12:15

Idem s frendom malo pucati, razarati stare stvari 

I naravno da će tu biti vatromet na kraju, vjerovatno paket od njih 20-ak.

 

 

Prije nego me napadnete za cucke, u krugu od pol kilometra nema žive duše, a ako neki cucak čuje i glasno mu je, onda ima rog na uhu.

chutac uto 29.12.2015 12:33

Djelomično se slažem s tobom.
Ne podržavam pucanje ako su ljudi/životinje u blizini. Volim pucati, ali kada moram sjedit u dvorištu da mi se cucak ne boji ili kad mi pod prozor bace nekakvog topa, najrađe bih im ruke slomio.

Jedno je kad pucaš na nenaseljenom prostoru da uživaš u eksplozijama, a drugo je kad pucaš da bi plašio ljude. Tako sam jučer sjedio u autu na parkingu i netko je opalio, jebo me bog ako ono nije bila kašikara, ja sam se usro. Uzmi tu kašikaru, odi na polje i bacaj.

To što se u pozadini čuje da netko puca, nikome ne smeta, a kad mu gruvaš pod prozorom, debil si.

Meni bi isto bilo lijepo da sjedim u sobi i bacam na cestu, ali isto kao što se ja preplašim, plaše se i drugi. Zato odeš u vukojebinu i svi sretni.

=xfact= uto 29.12.2015 12:39

slazem se sa svim.zabraniti petarde i zabraniti nasetavanje pasa bez brnjice i povodca.drakonske kazne za vrsenje nuzde po javnim povrsinama.meni je pas  skocilo na kolica god dana starom sinu.nisu krive zivotinje vec neodgovorni vlasnici.