Klanovski kutak

Trebam pomoć gamera oko igranja multiplayera

gamer95 sri 5.1.2011 20:22

Trebam savjete u vezi igranja multiplayer igrica na internetu kao što su call of duty i takve igrice.Imam maxadsl od 15GB.

1.pitanje je jeli to dosta za igranje multiplayera na internetu.

2.kako napraviti profil za igranje na mutiplayeru

 

Trebam nekoga da me uputi u igranje odnosno da mi  kaže kako i koji program moram ili nemoram imati za igranje.

CroVandal sri 5.1.2011 20:26
gamer95 kaže...

Trebam savjete u vezi igranja multiplayer igrica na internetu kao što su call of duty i takve igrice.Imam maxadsl od 15GB.

1.pitanje je jeli to dosta za igranje multiplayera na internetu.

2.kako napraviti profil za igranje na mutiplayeru

 

Trebam nekoga da me uputi u igranje odnosno da mi  kaže kako i koji program moram ili nemoram imati za igranje.

Trebas imati kao prvo igru(Najcesce ORIGINAL) onda! da imas dosta prometa za igranje multiplayer igara. ako hoces program za lakse nalazenje servera i ingame chat i ostalo onda xfire!

 

P.S Smrdi mi na trolla

igor1311 sri 5.1.2011 20:29

mozes igrati sa tvojim adslom,nikakav program ti ne treba,dovoljno ti je posjedovati orginalnu igru kupljenu uz koju dobijes cd key,call of duty 4 modern warfare 1 mozes igrati i bez orginala,ali ti preporucam radije da imas orginal,bolje je.

khm khm savjeti:budi ok na serveru dok igras jer su preko sa dr strane ljudi,npr covjek dodje umoran sa posla i hoce se malo opustiti online uz svoju najdrazu igru kad ono neki mulac ga je*e na serveru,znaci ponasanje ti je glavno.

a pod br 2:za biti dobar online treba ti vjezba vjezba i samo vjezba,al zapamti:nemoj se umisliti uvjek naidje neko bolji od tebe igrac :P.

nadam se da sam ti bar malo pomogao sa ovim.

gamer95 pet 7.1.2011 22:08

Što trebam znati za xFire?Imam pitanja o njemu jer bi se htio prijaviti 1.dali se preko njega mogu igrat igrice i kako (911 first responders,Call of duty) 2.košta li što skidanje xFirea 3.Što znači cod2 ili cod 4 4.Reci što mislite da sve treba znati početnik na xFireu BEZ SMIJANJA JER SAM JA POČETNIK I HTIO BIH NEŠTO SAZNATI O IGRANJU NA XFIRU!!!!!!!!!

mario1990 pet 7.1.2011 22:15
gamer95 kaže...
Što trebam znati za xFire?Imam pitanja o njemu jer bi se htio prijaviti 1.dali se preko njega mogu igrat igrice i kako (911 first responders,Call of duty) 2.košta li što skidanje xFirea 3.Što znači cod2 ili cod 4 4.Reci što mislite da sve treba znati početnik na xFireu BEZ SMIJANJA JER SAM JA POČETNIK I HTIO BIH NEŠTO SAZNATI O IGRANJU NA XFIRU!!!!!!!!!

Ne kosta nista skidanje xfirea samo se trebas registrirati.

Cod 2 ili Cod4 itd. znaci isto sto i Call Of Duty to je skracenica.

 

pocetnik ono sto ne zna naucit ce..... {#} 

CroVandal pet 7.1.2011 22:16

to je program koji ti olaksava trazenje servera i na kojemu mozes dodavati prijatelje!neskidas igre sa x-fire samo se registriras i onda logiras i spreman si! cod(skracenica za call of duty). treba se znati spojiti na server i koristiti osnovne funkcije. neigras ti na x-firu nego on je samo alat, igras na raznim serverima... igre moras kupiti original za online igranje ili se posluziti drugim metodama o kojima  se nesmije javno :-).

N3N0 pet 7.1.2011 22:40

Kralju imas 15-16 godina, ja sam isto prije 2 godine poceo s CoDom (15godina tad) i nitko mi nije pomagao, dotad nisam pojma imao sta je XF jer sam imao skart od kompa. Sve sam sam instalirao uz par minuta trazenja na Googleu (www.google.com), pa valjda nisi toliko glup. Ovakvih tema ima milja na forumu, i malo si mi prestar da se nemozes sam snac. I sumnjivo mi je ovo Sto je to cod2 i cod4? -.- don't feed the troll. :(