Croatia94 čet 22.5.2008 09:01

Ja sam prije igrao Travian i odustao, a neki dan sam našao igru Ikariam koja je jako slična Travian-u, ali meni je puno bolja... Vi probajte, a ako Vam se ne sviđa ne igrajte... Možete i napisati je li bolja od Traviana ili ne...


Posjetite moj grad: http://poljanburg.myminicity.com
Hvala!
Dado_ZG78 pon 18.8.2008 11:30

Igra je prilično zarazna, ali totalno nepravedna. Zahtjevnija je od WoWa za biti što više online. Tako se meni dogodilo da sam razvio 5 naselja i super vojsku, ali jedan dan kad sam se vratio s posla (znaći u svega 9 sati) ostao sam bez čitave vojske i bez 3 naselja, pa sam naravno obrisao račun jer mi se nije dalo sve ponovno graditi - tu sam vojsku gradio preko 2 tjedna Neodlučan

Dakle nešto što gradiš tjednima ti netko može uništiti u samo 3,4 napada kroz par sati..   totalno bezveze i ide na ruku klincima s viškom slobodnog vremena.

MorciTheCroat uto 4.11.2008 20:03
Dado_ZG78 kaže...

Igra je prilično zarazna, ali totalno nepravedna. Zahtjevnija je od WoWa za biti što više online. Tako se meni dogodilo da sam razvio 5 naselja i super vojsku, ali jedan dan kad sam se vratio s posla (znaći u svega 9 sati) ostao sam bez čitave vojske i bez 3 naselja, pa sam naravno obrisao račun jer mi se nije dalo sve ponovno graditi - tu sam vojsku gradio preko 2 tjedna Neodlučan

Dakle nešto što gradiš tjednima ti netko može uništiti u samo 3,4 napada kroz par sati..   totalno bezveze i ide na ruku klincima s viškom slobodnog vremena.

 Hehe, a zasto nisi imao sittera?
9 sati te nije bilo online, hmmm to je cisto samoubojstvo :-)
denix čet 6.11.2008 21:26
MorciTheCroat kaže...
denix kaže...

Ljudi, prije tjedan dana se otvorio 4. hrvatski server, pa ako se tko želi pridružiti, još nije kasno.

 

http://www.travian.com.hr/?uc=hr2_3009

 Hehe, nije kasno, ali je zderac vremena i izaziva tesku ovisnost :-)
 eh, ja sam več pri kraju te ovisnosti. Još malo pa 1 godina igranja, obljetnica. Sad mi je već pomalo dosadila, pa ću je za 2 mjeseca prekinuti igrati, a i škola tu igra ulogu.
MorciTheCroat čet 6.11.2008 21:31
denix kaže...
MorciTheCroat kaže...
denix kaže...

Ljudi, prije tjedan dana se otvorio 4. hrvatski server, pa ako se tko želi pridružiti, još nije kasno.

 

http://www.travian.com.hr/?uc=hr2_3009

 Hehe, nije kasno, ali je zderac vremena i izaziva tesku ovisnost :-)
 eh, ja sam več pri kraju te ovisnosti. Još malo pa 1 godina igranja, obljetnica. Sad mi je već pomalo dosadila, pa ću je za 2 mjeseca prekinuti igrati, a i škola tu igra ulogu.
 Hehe, meni ni nakon 2,5 godina nije dosadila :-)

denix čet 6.11.2008 21:48
MorciTheCroat kaže...
denix kaže...
MorciTheCroat kaže...
denix kaže...

Ljudi, prije tjedan dana se otvorio 4. hrvatski server, pa ako se tko želi pridružiti, još nije kasno.

 

http://www.travian.com.hr/?uc=hr2_3009

 Hehe, nije kasno, ali je zderac vremena i izaziva tesku ovisnost :-)
 eh, ja sam več pri kraju te ovisnosti. Još malo pa 1 godina igranja, obljetnica. Sad mi je već pomalo dosadila, pa ću je za 2 mjeseca prekinuti igrati, a i škola tu igra ulogu.
 Hehe, meni ni nakon 2,5 godina nije dosadila :-)

 moja iskrena sućutSmijeh
eh, dobro ti ide onda, valjda
MorciTheCroat pet 7.11.2008 13:07
denix kaže...
MorciTheCroat kaže...
denix kaže...
MorciTheCroat kaže...
denix kaže...

Ljudi, prije tjedan dana se otvorio 4. hrvatski server, pa ako se tko želi pridružiti, još nije kasno.

 

http://www.travian.com.hr/?uc=hr2_3009

 Hehe, nije kasno, ali je zderac vremena i izaziva tesku ovisnost :-)
 eh, ja sam več pri kraju te ovisnosti. Još malo pa 1 godina igranja, obljetnica. Sad mi je već pomalo dosadila, pa ću je za 2 mjeseca prekinuti igrati, a i škola tu igra ulogu.
 Hehe, meni ni nakon 2,5 godina nije dosadila :-)

 moja iskrena sućutSmijeh
eh, dobro ti ide onda, valjda
 OK imao sam i jednu pauzu od 4 mjeseca, ali evo opet me ulovilo :-)
Krmic sub 20.12.2008 19:12

I ja igram na S2. U 2 mjeseca imam 1000 populacije... Ali više mi se neda igrati... Čekat ću dok završi server i onda ću debelo razmisliti dali ću igrati ponovno ili ne jer uzima previše vremena...

CrazySmoke sub 20.12.2008 19:15
Croatia94 kaže...

Ja sam prije igrao Travian i odustao, a neki dan sam našao igru Ikariam koja je jako slična Travian-u, ali meni je puno bolja... Vi probajte, a ako Vam se ne sviđa ne igrajte... Možete i napisati je li bolja od Traviana ili ne...


 E.isto je tako bilo i samnom.najprije sam igrao travian, no ikariam je puno bolji
Viper 93 pet 30.1.2009 16:19

Eeeeee, kad sam ja igrao travian... bila su to vremena :D, prvi hr s1 je bio zakon, kad sjetim svojih 20 naselja, 6 cropova, koliko sam naselja zauzeo i mnogo toga ne da mi se igrat ispočetka :D... MAFIA savez rules!!!!!!!! Belji se

MorciTheCroat sub 14.2.2009 20:16
LuKa_ISUS kaže...

e pa o tom ja pricam te igre di se klika su bzvz .... instaliraj si cod ili wow ili nes i igraj prek multiplayer kolko oces i imat ces komunikaciju....

 Igrao, sam BF 2142, LOTRO, EVEonline.
Uglavnom ovo nije igra za svakoga, kao sto nije sah za svakog.