IT trgovine

Megastore (Hangar 18)

Čitatelj sri 17.1.2018 08:55

Nema veze, jednostavno izbjegavati tu trgovinu i gotovo - odavdje ne mogu brisati prave komentare,

mogu samo raditi lazne profile, al to se odmah skuzi.

 

Pravac Nabava.Net, i ako su i tamo najpovoljniji, radije dati 50kn vise i kupiti negdje dalje.

toxic sri 17.1.2018 08:58
Čitatelj kaže...

Nema veze, jednostavno izbjegavati tu trgovinu i gotovo - odavdje ne mogu brisati prave komentare,

mogu samo raditi lazne profile, al to se odmah skuzi.

 

Pravac Nabava.Net, i ako su i tamo najpovoljniji, radije dati 50kn vise i kupiti negdje dalje.

 Konačno neki normalan komentar.

Ljudi koji su i prije bili nezadovoljni s h18 i znaju kakav je opet su isli tamo kupovat i nahebali umjesto su napravili ovo boldano.

 

 

blackeagle29 sri 17.1.2018 09:00

Nije mjerilo, jer ni sam nikad ne ostavim pozitivne ocjene, ali pogledaj kolko ih se zali da su ih zajebali u vezi garancije...

I ovo nisu greske nego svjesno varanje, laganje i lazno reklamiranje... Btw najbolji dio je to da su na pitanje zasto je cijena dignuta rekli da je bio na popustu, na kaj im je odgovoreno da ostali proizvodi iz kataloga imaju napisane redovne i akcijske cijene dok laptop ima samo jednu cijenu, a na to su odgovorili "cijena je takva kakvu vidite i tu nece biti promjena", ko da su rekli digli smo cijenu i jebe nam se za kupce, oni koji ne znaju pravu cijenu ce se zajebat i kupit

toxic sri 17.1.2018 09:03
blackeagle29 kaže...
Nije mjerilo, jer ni sam nikad ne ostavim pozitivne ocjene, ali pogledaj kolko ih se zali da su ih zajebali u vezi garancije...

I ovo nisu greske nego svjesno varanje, laganje i lazno reklamiranje... Btw najbolji dio je to da su na pitanje zasto je cijena dignuta rekli da je bio na popustu, na kaj im je odgovoreno da ostali proizvodi iz kataloga imaju napisane redovne i akcijske cijene dok laptop ima samo jednu cijenu, a na to su odgovorili "cijena je takva kakvu vidite i tu nece biti promjena", ko da su rekli digli smo cijenu i jebe nam se za kupce, oni koji ne znaju pravu cijenu ce se zajebat i kupit

 koje garancije?

dakle sada je eskaliralo ono sto su ljudi kupovali prije godinu, dve tri dana ?

sta ti to nije komedija?

ako su sada nesto kupili u akciji kako netko uopce moze spominjati garanciju?.

Gdje su ti ljudi bili do sada ? Zasto se nisu zalili prije ? A davno prije akcije je bila njihova fejs grupa gdje su bilo vrlo aktivni..

 

Isto kako oni navodno rade lazne profile to mogu raditi i drugi shopovi i slicno... sve je to upitnog karaktera...

toxic sri 17.1.2018 09:28
blackeagle29 kaže...
Eto, da pazis kaj citas i pises skuzil bi... Pogledaj ocjene OD PROSLE GODINE, koliko ljudi je tad pisalo za zajebe oko garancije ili za noa mobitele

 opet se vracam na par postova prije.

ak te netko jedanput zaznuo da li ista vise kupujes od njih? Ako da onda si .....

 

 

 

 

blackeagle29 sri 17.1.2018 12:42

Mene nisu za neku stvar, a i taj laptop je trebal imati 5 godina protecta jamstva, tak da mislim da bi se bez problema zaobislo h18. Laptop je svugdje 7500+, jedino je na ekupi jednom bio 6300 i na h18 6600, na ekupi nisam stigao ugrabit, u h18 su ocito oni maknuli. A 1200kn bas i nije za bacit, pa jos malo dodam i imam xiaomi mi note 3 😂


Ma nije cista provokacija, Ag008 je poznat po kupovanju cubota, inew, doogee, elephone i ostalih krseva 😁

honor8 sri 17.1.2018 18:06
Čitatelj kaže...

 

Pravac Nabava.Net, i ako su i tamo najpovoljniji, radije dati 50kn vise i kupiti negdje dalje.

 

Nabava net je propala ko mudo kroz truljave gaće i nema više smisla uspoređivat tamo cijene.

 

Mrgud Veliki sri 17.1.2018 18:29
4mal kaže...

 kaj se tice h18 sve ppslovnice popunjene...ljudi od jutra kupuju ko pomahnitali...navalite narode
eto malo su se izvukli...

 

 

https://www.facebook.com/hangar18megastore/photos/pcb.1803990636308856/1803984602976126/?type=3&theater

Naravno da sada sa 15% popusta ima vise toga nego kada je bilo 32% .

Jedino sto je ta slika od jucer i ja na slikama bas i ne vidim recimo graficke i ostalo sto bi me zanimalo, a i 15% popusta kod njih mi bas i nije nesto.

Ja i dalje cekam ono sto sam narucio pa me ne zanimaju njihove kerefeke koje sada izvode.

 

Ag008 sri 17.1.2018 19:47
honor8 kaže...
Čitatelj kaže...

 

Pravac Nabava.Net, i ako su i tamo najpovoljniji, radije dati 50kn vise i kupiti negdje dalje.

 

Nabava net je propala ko mudo kroz truljave gaće i nema više smisla uspoređivat tamo cijene.

 

 Kako pa i dalje radi nabava?

honor8 sri 17.1.2018 19:50
Ag008 kaže...

 

 Kako pa i dalje radi nabava?

 

Nisam rekao da ne radi.

Samo što se najbolje trgovine više ne oglašavaju tamo, zato mislim da nema smisla uspoređivat cijene tamo.

adm,futura,centro,uzi...

honor8 sri 17.1.2018 23:17
sandokan111 kaže...

Rece on i navede adm prvi :)))))

 

Nisam poredao po nekoj "kvaliteti" trgovina nego šta mi prvo palo na pamet.

Činjenica je da je stranica nabava net propala sa tim što se hrpa dobrih trgovina više tamo ne oglašava, a kao takva i nije previše relevantna za usporedbe cijena.

Čitatelj čet 18.1.2018 08:07
honor8 kaže...

 

Činjenica je da je stranica nabava net propala sa tim što se hrpa dobrih trgovina više tamo ne oglašava, a kao takva i nije previše relevantna za usporedbe cijena.

 

Pa nije Nabava.Net kriva sto se trgovine ne oglasavaju. Ako su skrte za oglasavanje, same su si krive.

 

Sve web trgovine koje nisu na Geizhals.Eu (AT/DE), kao da ne postoje. To je zakon trzista.

Oglasavanje se placa. Ne znam koliko Nabava.Net naplacuje oglasavanje i refreshing,

ali ozbiljnije trgovine kao sto su Links i Protis su uvjek u oglasima medju povoljnijima.

 

Jasno je da je interes za oglasavanje manji, kad si na dnu stranice ili na 2./3./X. stranici,

to je zakon trzista - kao na Googlu, ako ne platis Adsens, neces biti nikad na vrhu po pretrazi.

 

Nek se potrude malo sa cijenama, pa ce biti na vrhu.

 

Uostalom, ADM, UZI i ostali koji se vise ne oglasavaju, nisu vise u konkurenciji da budu top webshop.

Hoces li isti produkt kupiti za 3600kn ili 4400kn? 100€ razlika nije za bacit.

 

Zivimo u doba gdje je trziste otvoreno. Ako se netko zeli specijalizirati za lokalnu prodaju u gradu ili vise gadova,

bez web shop mogucnusti, dakle da robu ima na stanju, sto se placa unaprijed + skladistenje + inflacija robe,

to je OK. Dakle nesto hoces, odes i kupis odmah, platis malo vise i svi sretni i zadovoljni.

 

A ako zelis biti jaka web trgovina, onda moras raditi na minimumu, konkurirati svima i placati stranice sa oglasima,

jer zelis prodati sto vise proizvoda u sto manjem mogucem vremenu, bez obzira na cijenu i malu zaradu,

jer ides na kolicinu.

 

Takodjer, placa se isto tako i usluga. Ali ako ta usluga mene kosta 200€ vise, onda znam da cu se radije sam

usluziti negdje drugdje.

 

Nemam nista protiv ni jedne postene trgovine, i sto ih je vise, to je za kupce bolje. Ali lazno oglasavanje,

i to u drzavnim medijima, to bi zakonom trebalo biti kaznjivo.

 

Kao sto sam vec napomenuo, tu akciju je smislilo/la netko bez imalo mozga i ekonomske strucnosti.

bill_jobs čet 18.1.2018 11:02
Čitatelj kaže...

Kao sto sam vec napomenuo, tu akciju je smislilo/la netko bez imalo mozga i ekonomske strucnosti.

 Tu akciju je osmislio genijalac jer je Megastore dobio neviđenu reklamu i promociju.

Pošto ti nemaš blage veze o ekonomiji i modernom internet marketingu, logično da ti ništa nije jasno.

Čitatelj čet 18.1.2018 11:51

Ne, genijalac bi bio netko tko moze ispuniti obecane uvjete, a ne ih lupiti bez veze, bez da imalo razmisli

dali je to ustvari moguce. Da artikli prisilno nisu maknuti sa webshopa, taj genijalac bi na svakoj narudzbi

izgubio 25% od vrijednosti narudzbe.

 

Dakle vrlo jasan bankrot za firmu. To se zove lazno oglasavanje, i kao takvo treba biti sankcionirano,

ili retroaktivno omoguciti svima a tu istu akciju i ostvare.

 

A losa reklama koju je taj "genijalac" napravio ce se cuti jos mjesecima.

Nadam se da ti nisi taj (de)bill_jobs, takve "genijalce" ne treba ni jedna firma.

(osim butika koji prodaju gace, carape i cipele, te imaju po 500% marze, njima nebi naskodio nikako)

razor1234 čet 18.1.2018 11:52

Dobili su na promociji, ali kratko ce to trajati jer danas svatko tko hoce prvi put negdje kupiti nesto vidi stvarnu situaciju trgovine na internetu, a tu se ima sta vidjeti.

Ja sam htio uzeti sad kad je bila akcija od 32% slusalice, ali cim sam vidio da su sve skinuli sa web shopa odma je jasno kako hoce poslovati.

Naravno da nisam ni htio otici u poslovnicu jer se zna koji bi bio odgovor: nazalost rasprodane su nego sam kupio u drugom ducanu skupllje nego sto oni prodaju,

ali barem znam da imam garanciju. Da su ovu promociju odigrali na posten nacin ja bi kupio par stvari od njih, ovako me nikad nece ni vidjeti.

toxic čet 18.1.2018 15:48
Promster kaže...

Mogli bi se bar udostojiti i odgovoriti na mjelove...Ovo je jednostavno bezobrazluk.

 na fejs se javljaju gotovo instatn.

pokušaj napisati neki ne baš prenegativan komentar ali ono nešto tome slicno pa ces vidjeti kako ti se javljaju u inbox :)

Promster čet 18.1.2018 16:16
toxic kaže...
Promster kaže...

Mogli bi se bar udostojiti i odgovoriti na mjelove...Ovo je jednostavno bezobrazluk.

 na fejs se javljaju gotovo instatn.

pokušaj napisati neki ne baš prenegativan komentar ali ono nešto tome slicno pa ces vidjeti kako ti se javljaju u inbox :)

 Hmm, mora da nemam sreće, vidio sam da se nešto tipkalo/odgovaralo na fejsu, al očito je neko odustao od odgovaranja.

razor1234 čet 18.1.2018 21:12

Ne znam jel postoji kakav zakon po kojem bi ih se moglo tuziti ako nakon zavrsetka prvenstva vrate sve proizvode na web shop. Nikad nisam kod njih kupovao, znao sam za njih odprije, ali sam tokom ovih akcija otisao pogledati kakvih stvarii imaju na web shopu i ono sok. Ako je sve bilo nedostupno i prije onda sve pet, ali ako su sve maknuli sad tokom prvenstva onda stvarno sramota. Niti sam ikad kupovao niti cu ikad pomisliti ista kupiti nakon ovakvih stvari.