Unicorn22 čet 6.6.2019 20:17
error_666 kaže...

Pozdrav svima  

jel ko od forumasa imao iskustva sa navedenom trgovinom ?? 

 Iman ja - kupila san laptop prije dva miseca, laptop odlicno radi, dosa je u roku od 3 dana (s tin da san ga narucila u petak pa preko vikenda ne dostavljaju), lik s kojin san pricala koji mi je preporucia laptop je odlican, javia se odma, objasnia  sve...ukratko stvarno preporucujen

megabajthr čet 6.6.2019 20:22
Father_Dougal kaže...
megabajthr kaže...
error_666 kaže...

Pozdrav svima  

jel ko od forumasa imao iskustva sa navedenom trgovinom ?? 

 Stojimo tu za sva pitanja :)

Jel tak brzo rješavate i prigovore? :)

Još ih nije bilo, ali ak se pojave budu rješeni brzinom munje :)

megabajthr čet 6.6.2019 21:16
dax-lax kaže...
Poraditi još na mobilnoj stranici. Sortiranje ne funkcionira. Gdje su smješteni memorijski usb stickovi?

 Radimo još uvijek na tome i širimo ponudu. Javi se na PM ili na e-mail: info@megabajt.hr pa nađemo nešto.

Avensac čet 6.6.2019 23:02
Unicorn22 kaže...
error_666 kaže...

Pozdrav svima  

jel ko od forumasa imao iskustva sa navedenom trgovinom ?? 

 Iman ja - kupila san laptop prije dva miseca, laptop odlicno radi, dosa je u roku od 3 dana (s tin da san ga narucila u petak pa preko vikenda ne dostavljaju), lik s kojin san pricala koji mi je preporucia laptop je odlican, javia se odma, objasnia  sve...ukratko stvarno preporucujen

.........

Čitatelj pet 7.6.2019 08:37

Dok proizvod radi, sve je super, kad ne bude radio, onda je kriv i laptop i trgovina i svi :)

 

PS - Najbolje je sto svi zele "pilu" za 250€, jer im je puno dati za laptop, bitno je da se iPhone u dzepu

i da se vozi BMW :)
Pa onda ispadne da laptop "steka", a unutra 320GB HDD, 2GB RAM i AMD APU.

spiderhr pet 7.6.2019 08:38
Avensac kaže...
Unicorn22 kaže...
error_666 kaže...

Pozdrav svima  

jel ko od forumasa imao iskustva sa navedenom trgovinom ?? 

 Iman ja - kupila san laptop prije dva miseca, laptop odlicno radi, dosa je u roku od 3 dana (s tin da san ga narucila u petak pa preko vikenda ne dostavljaju), lik s kojin san pricala koji mi je preporucia laptop je odlican, javia se odma, objasnia  sve...ukratko stvarno preporucujen

.........

 

I to baš se regala dan ranije da nam da pozitivno iskustvo.

Unicorn22 pet 7.6.2019 12:19
spiderhr kaže...
Avensac kaže...
Unicorn22 kaže...
error_666 kaže...

Pozdrav svima  

jel ko od forumasa imao iskustva sa navedenom trgovinom ?? 

 Iman ja - kupila san laptop prije dva miseca, laptop odlicno radi, dosa je u roku od 3 dana (s tin da san ga narucila u petak pa preko vikenda ne dostavljaju), lik s kojin san pricala koji mi je preporucia laptop je odlican, javia se odma, objasnia  sve...ukratko stvarno preporucujen

.........

 

I to baš se regala dan ranije da nam da pozitivno iskustvo.

Eto nisan znala da triban cekat da komentiran nesto na temu koja mi je poznata, ako ti smeta slobodno ignoriraj komentar

spiderhr pet 7.6.2019 12:40
Unicorn22 kaže...

Eto nisan znala da triban cekat da komentiran nesto na temu koja mi je poznata, ako ti smeta slobodno ignoriraj komentar

 Ma samo je ono čudno. Mislim ispada kao da imaš neke dublje veze s njima. jbg... dojam je takav :D

toxic pet 7.6.2019 12:47

Filteri Vam se raspadaju:

 

https://megabajt.hr/kategorija-proizvoda/tipkovnice/

 

Npr, u filteru odaberete sortiraj prema i bilo što se odabere stranica se raspadne.

Gore u tabu preglednika Vam stoji "Arhiva Tipkovnice" - maknite arhiva. Tako imate svugdje.

Stranica nije responzivna.

Slike na izboru porizvoda su vam odrezane, radije ih malo smanjite pa će klijenti stisnuti na proizvod i na slijedećem koraku dobiti full sliku i opis proizvoda.

 

To su samo brzinska zapažnja.

 

 

 

 

 

sandokan111 pet 7.6.2019 13:43
toxic kaže...

Filteri Vam se raspadaju:

 

https://megabajt.hr/kategorija-proizvoda/tipkovnice/

 

Npr, u filteru odaberete sortiraj prema i bilo što se odabere stranica se raspadne.

Gore u tabu preglednika Vam stoji "Arhiva Tipkovnice" - maknite arhiva. Tako imate svugdje.

Stranica nije responzivna.

Slike na izboru porizvoda su vam odrezane, radije ih malo smanjite pa će klijenti stisnuti na proizvod i na slijedećem koraku dobiti full sliku i opis proizvoda.

 

To su samo brzinska zapažnja.

 Slicne stvari i na skoro svim ostalim webshop trazilicama u it shopovima (barem sto sam ja gledao, jer neke trgovine zaobilazim u sirokom luku). Dobit search proizvod po specifikacijama je lutrija (van kategorija procesor/hdd/graficka), a i kad imaju specifikacije svakakva sranja ispadaju koja nemaju veze s onim sto se trazilo. Potpuno mi je nejasno kako ovakve stvari nemogu sredit.

megabajthr pet 7.6.2019 14:42
toxic kaže...

Filteri Vam se raspadaju:

 

https://megabajt.hr/kategorija-proizvoda/tipkovnice/

 

Npr, u filteru odaberete sortiraj prema i bilo što se odabere stranica se raspadne.

Gore u tabu preglednika Vam stoji "Arhiva Tipkovnice" - maknite arhiva. Tako imate svugdje.

Stranica nije responzivna.

Slike na izboru porizvoda su vam odrezane, radije ih malo smanjite pa će klijenti stisnuti na proizvod i na slijedećem koraku dobiti full sliku i opis proizvoda.

 

To su samo brzinska zapažnja.

 

 

 

 

 

 Zahvaljujemo na kritici, još je cijeli web u nekakvoj beti. Filteri rade na ovim kategorijama koje se najviše prodaju, prijenosna računala, telke, mobiteli...  Stranica je responzivna (nemam pojma kaj se tu dogodilo), ostatak riješimo čim prije.

megabajthr pet 7.6.2019 14:44
sandokan111 kaže...
toxic kaže...

Filteri Vam se raspadaju:

 

https://megabajt.hr/kategorija-proizvoda/tipkovnice/

 

Npr, u filteru odaberete sortiraj prema i bilo što se odabere stranica se raspadne.

Gore u tabu preglednika Vam stoji "Arhiva Tipkovnice" - maknite arhiva. Tako imate svugdje.

Stranica nije responzivna.

Slike na izboru porizvoda su vam odrezane, radije ih malo smanjite pa će klijenti stisnuti na proizvod i na slijedećem koraku dobiti full sliku i opis proizvoda.

 

To su samo brzinska zapažnja.

 Slicne stvari i na skoro svim ostalim webshop trazilicama u it shopovima (barem sto sam ja gledao, jer neke trgovine zaobilazim u sirokom luku). Dobit search proizvod po specifikacijama je lutrija (van kategorija procesor/hdd/graficka), a i kad imaju specifikacije svakakva sranja ispadaju koja nemaju veze s onim sto se trazilo. Potpuno mi je nejasno kako ovakve stvari nemogu sredit.

Tražilice se daju srediti, ali filteri su noćna mora (i nikada, ali nikad neće raditi 100%). Prevelik je broj proizvoda u pitanju (samo se nama na webshopu nalazi 20 000), i svaki od njih bi trebalo ručno podesiti. Da ne govorimo da se proizvodi stalno izmjenjuju novi / stari modeli.

sandokan111 pet 7.6.2019 18:36
megabajthr kaže...

Tražilice se daju srediti, ali filteri su noćna mora (i nikada, ali nikad neće raditi 100%). Prevelik je broj proizvoda u pitanju (samo se nama na webshopu nalazi 20 000), i svaki od njih bi trebalo ručno podesiti. Da ne govorimo da se proizvodi stalno izmjenjuju novi / stari modeli.

 Neznam za vas, nisam bio, ali ne pricam ja tu sad o nekim ultra super duper finim filterima, ali pretrazivanje procesora po i5, i7, graficke po 2060, 2070, casea po big tower, mid tower i slicno su neke osnove, a to prakticki nigdje ne funkcionira :) U gro trazilica tog uopce nema, a tamo gdje ima uredno za filter i9 dobije se i i3 i i5 i sto sve ne. Postoje trazilice na drugim shopovima (recimo robe) i one uredno rade u 90% slucajeva bolje nego u IT shopovima kod nas. Neznam do cega je, ne vidim razlog tome, ali eto, tako je kako je.

megabajthr sri 26.6.2019 20:53
error_666 kaže...
Ako je plaćanje pouzećem uplata unaprijed 10% .. Kako , kome?

 Imamo dosta pitanja vezanih zašto i kako ovo. Plaća se 10% iznosa na račun, a ostatak dostavljaču. Razlog k tome je što smo imali dosta narudžbi koje kupci naruče, a nikada ne preuzmu.

Damir22 sri 26.6.2019 23:15

Ovo je razumljivo.

 

Iako, ukoliko vec imate takvih problema u tolikom broju, mozda bi bilo bolje da se orijentirate iskljucivo na slanje nakon izvrsene uplate, masa web shopova radi tako, i sve je ok, ne mora biti nuzno opcija da se plati prilikom preuzimanja.

 

Osobno nemam nikakav problem da uplatim cijeli iznos narudzbe unaprijed, iako mi naravno vise odgovara placanje pouzecem, a vjerujem da je tako i za veliku vecinu kupaca.

 

No, isto tako, mislim da na ovaj polovicni sistem placanja nebih nikad narucivao, ili placam prije, ili placam po dostavi, ove malo unaprijed, malo naknadno opcije mi nekako nisu....neznam ni ja. Nebih.

miki1981 čet 7.11.2019 17:31
Doktor-X kaže...

Ima li tko kakav kod za popust kupio bi QE65Q60R kad bi uspio spusti cijenu na oko 5500

 wow...ti bi 30% popusta i to na njihovu ionako osjetno jeftiniju cijenu nego što je drugdje...mislim da takav kod ne postoji...

Kresaux sub 19.11.2022 20:14

Vidim slabo se pišu iskustva o ovom dućanu - ili svima sve radi, ili nitko ne naručuje.

 

Ja se zapalio za monitor Samsung Odyssey Neo G7. Ovdje je 8k kn, u iPon 7.6k, a u renomiranijim dućanima preko 9k.

 

Ipon mi baš i ne ulijeva povjerenje, pa možda ovima dam priliku. Ali nigdje iskustva, kakvi su s garancijama i zamjenama.

Darko1983 čet 24.11.2022 09:24
Kresaux kaže...

Vidim slabo se pišu iskustva o ovom dućanu - ili svima sve radi, ili nitko ne naručuje.

 

Ja se zapalio za monitor Samsung Odyssey Neo G7. Ovdje je 8k kn, u iPon 7.6k, a u renomiranijim dućanima preko 9k.

 

Ipon mi baš i ne ulijeva povjerenje, pa možda ovima dam priliku. Ali nigdje iskustva, kakvi su s garancijama i zamjenama.

 

 

ja isto tamo gledam neki proizvod, a ništa nigdje o dućanu ne piše već 2 godine ...