IT trgovine

Harwey Norman iskustva

Nemo nemo čet 14.11.2019 08:42

U Harwey Norman trgovini možete kupiti skoro sve. Znaju se naći televizori po najpovoljnijim cijenama i tableti za 1/3 skuplji nego na drugim mjestima. Tako sam ja tamo odlučio kupiti ormar i ta odluka je idealna, ako ste teški sadomazohist! Zašto? Ovo je moje iskustvo navedene kupovine:

Kupili i platili ormar. Dostavili nam krivi. Iako smo platili dostavu 2 od 7 paketa ostavili u haustoru zgrade jer “ne stanu u lift”. Po reklamiranju “ja sam kriv?”. Naravno kad dva različita ormara imaju isti naziv. To što sam rukom pokazao (dotaknuo čak) ormar koji želim, ništa! Prodavač telefonom pristaje na zamjenu većeg ormara (koji smo platili ali smo krivi dobili) na zamjenu za manji uz refundaciju. Po dolasku u dućan refundacije nema! Pristajemo na manji ormar. Uzalud čekali doma pola dana. Dostava nije došla u dogovoreni dan jer ju prodavač nije naručio. Po naručivanju nove dostave došlo samo dio paketa/dijelova! Htjeli da maloljetno dijete preuzme namještaj jer “im se ne čeka tri sata samo radi naše dostave”. Morao ponovo zvati da mi dostave ostatak paketa! Na kraju, dostavili mi nedostajući paket. Kod sastavljanja, dva šarafa su pukla (!?) dok sam ih šarafao!

Pa sad vi odlučite kakav je to dućan i želite li kupovati kod njih.

Napominjem da sam prije kod njih kupio masu stvari i do ovog iskustva bio zadovoljan.