IT trgovine

Futura it - iskustva

acmilan2 uto 22.1.2019 09:48

Veoma brzi od pristupa, slaganja konfiguracije, savjetovanja, informiranja pa sve do slanja zavrsnog projekta. Uvijek aktivni na raznim mjestima: facebook, skype, e-mail, lako za dogovoriti sve detalje, ma svaka cast, sve same pohvale za njihov rad!

 

Jucer mi izdali ponudu, nabavili sve komponente za novu konfoguraciju, slozili do popodneva i nisu rekli u roku 3 dana blabla nego jos i jucer navecer poslali da mi danas racunalo stigne! 

SamoPitam3 uto 22.1.2019 11:42

Ja sam dobio neki osjecaj iz tvojih poruka da ces to sam sastaviti. Osobno, prvi i zadnji puta kada sam kupio vec sastavljeno racunalo je bilo kada sam imao 16 godina. Tamo jos davnih dana, 486 dx2.

Nema sanse da im dozvolim taj gust raspakiravanja, mirisa nove komponente i gustiranja . I posebno onog prvog paljenja kada se nadas da ce sve proraditi iz prve

JoSko1504 sri 13.3.2019 16:30

Pozdrav,

 

Samo da prenesem iskustva iz Future IT. Ovo je najbolja IT trgovina koju sam posjetio.

Naručio sam novu konfiguraciju kod njih, no nažalost je bilo nekih problema.

Dečki su bez ikakvih pitanja ili prigovora u roku jednog dana popravili i otklonili sve probleme. 

Za razliku od nekih trgovina gdje obećavaju brda i doline, no nestanu ili se izvlače kad dođe do problema, oni su sve riješili idealno i bez rasprave.

 

Ako želite kupiti u trgovini kojoj možete vjerovati i mirno spavati kada kupujete računalo onda kupite računalo u Futuri IT.

 

Topla preporuka 

Sparklystars čet 16.5.2019 00:46

Nakon dugo godina vjernik kupac links-a , odlučio sam se na drugu varijantu a to je Futura it , sasvim slucajno sam naletio i cuo za nju , i to hvala na ovome forumu , veliko hvala @ibme74 koji mi je sklopio savrsenu konfu.

 

Šta se tiće Future it , vrlo profesionalno , nakon uplate kompjuter mi je dosao za Split za dva dana , sve radi , sve lipo sklopljeno znaci sve 5 , prednosti Future su sta je definitivno najbolji shop po pitanju profesionalnosti i najbitnije kupcima a to je povoljnija cijena od ostalih. Ubuduće sve kupujem kod njih. Toplo preporučam.

Cansee pet 9.8.2019 09:13

zatražio ponudu za eksterni hard u utorak ujutro, vrlo uskoro ponuda stigla, odmah platio i poslao mail u kojem sam dostavio dokaz o plaćanju (oko 13h). oni mi javili da šalju čim prije, i bome stiglo odmah u srijedu, a živim 300 km od Zagreba. Svaka im čast 

BeLLicus pon 12.8.2019 14:42

Pohvale za futuru u petak naručio monitor, danas ujutro već na vratima. Premda dostavne službe ne rade vikendima znači robu su poslali isti dan. Definitivno postaju moj prvi izbor kod naručivanja. Brzi, susretljivi. Na mail odgovaraju expresno brzo. Sve pohvale jos jednom.

Imperijas pet 16.8.2019 22:56

Imao sam problem sa smrzavanjem PC-a i nemogućnosti restarta računala već duže vrijeme. Prošli petak (09.08.2019.) sam poslao PC putem pick & return usluge. Nakon testiranja konfiguracije zamijenili su mi matičnu ploču i računalo je ovu srijedu već stiglo nazad, znači cjelokupni popravak trajao je manje od tjedan dana!

 

Futurin servis je pouzdan i brz i stvarno ne znam zašto sam tako dugo odgađao popravak PC-a. Odlična preporuka i definitivno ću kod njih nadograditi računalo u idućih mjesec-dva!

abuzg čet 29.8.2019 10:09

Poslao 25.08., prema preporuci, predračun za konfiguraciju, zatražio prebacivanje win sa starog na novog računala.Kontakti preko telefona i maila bili odlični.Ponuda i uplatnica poslana na mail, plaćeno isti dan.Isti dan nazvan telefonom da u utorak donesem staro računalo.Isti dan nazvali da je sve prema dogovoru napravljeno i da mogu podignuti računalo.Svakako preporuka

Gaskoo pet 13.9.2019 15:20

Narucio grafu Palit GF 2080 Super GameRock i napajanje Seasonic 750W Focus+ Gold 11.09 u 14.00 sati paket dosao na adresu putem Overseas 12.09 u 9.00 sati. Takoder prezadovoljan sam brzinom dostavljene robe kao i brzinom kojom su odgovorili na mail.

 

 

girlnum8 uto 1.10.2019 19:57

Pozdrav

 

Jucer u 12.00 sati narucena nova konfiguracija kod njih,danas u 11:00 konfiguracija uredno sastavljena dostavljena u Split.

Najprofesionalnija IT trgovina u Hrvatskoj.Ovo mi je 3 konfiguracija kupljena kod njih, a znam di cu kupit i 4.

Sve pohvale !

 

 

Imperijas pet 11.10.2019 17:31

Evo ponovo dijelim super iskustvo sa Futurom - nadogradio kod njih procesor, grafičku, napajanje i uz preporuku njihovog kolege stavljen je i aftermarket hladnjak te mogu reći da je osim vrlo brze dostave (poslano jučer poslijepodne, danas oko 9:30 već bilo kod mene) konfiguracija profesionalno složena. Kao i zadnjih dva puta, same pohvale za efikasnost i brzinu Future.

 

10 / 10 !

Texpi sri 16.10.2019 22:07
Jakovp kaže...
Texpi kaže...

Nema koda, napišeš im nick s foruma pa ti pošalju ponudu s popustom.

 Jel to vrijedi samo za konfigiracije ili i za dijelove?

 Samo za konfiguracije (njihove ili složene iz dijelova)

acmilan2 kaže...
Texpi kaže...

Nema koda, napišeš im nick s foruma pa ti pošalju ponudu s popustom.

 Ti si jos ziv? 

 Evo vraćam se malo, bio u nekoj gužvi na poslu, nećete me se samo tako riješiti :D

191x7 pet 18.10.2019 00:16

Kada ti iz Future ujutro mailom napišu da artikl šalju kroz 1 dan, jel' to u pravilu znači da šalju isti dan ili pošalju i koji dan kasnije?

Nisam dobio nikakvu obavijest od neke dostavne službe, a ne znam dal' da sutra očekujem ili ne. Više bih volio sutra nego u ponedjeljak ili srijedu.