iPhone

iPhone 11 - Rasprava

ATJLučko sub 28.9.2019 18:13
Besana kaže...
Ne gasi se

Probaj više puta dok se ne dogodi ekran kada ti kaže da ga isključiš, u gornjoj trećini ekrana! 

Znači, treba ga sa On/Off tipkom probati ugasiti, da ekran bude u standby modu prvo! 
Sada u pravilnim razmacima pritiskajte tipke; Vol+/Vol-/Off, dok se ne pojavi ekran sa dvije ponude, ugasitiga i čini mi se SOS poziv koji je u dnu ekrana! 
Kada se to pojavi, swipeate "isključi" i pričekajte jedno pet minuta da se sustav "smiri"! 
Nakon toga ga uključite i probajte SR ili HR pa sa punim kapacitetom bakterije ponovno krenite skidat uograde! 

ibosilj sub 28.9.2019 18:20

Kolko sam skuzil zastekal je kod updatea, odabrala je da ga azurira, ugasil se, pocel proceduru za azuriranje i tu negde zapel, sad kak izaci iz toga, neznam. 

Mozes probati jos volume down i power drzati dugo. 

Besana ned 29.9.2019 09:48

Nista mi sinoc nije pomoglo,posto je jos bilo radno vrijeme odnijela sam u Aplovu radnju i zena kaze da mi je nestalo interneta u toku preuzimanja i zato se to desilo.Nesto je pritisla uzela ga u ruku,telefon je proradio normalno i 13.1.1 je preuzet kod njih na licu mjesta

Besana ned 29.9.2019 12:52

Vjeruj mi da ne znam.I u putu do njih mi je sve vrtilo to isto ,otisla sam tamo ona ga je uzela i nesto pritisnula i to je to.Radi naj normalnije.Odmah je rekla da je vjerovatno nestao internet te zakocio .

FiCoO ned 29.9.2019 18:04

Stisneš volume up, pa down i onda držiš tipku s desne strane dobrih 15 sekundi da bi ti napravio hard reset telefona. Vjerojatno je tu kombinaciju i ona stisnula. Zato uvijek prije ažuriranja treba napraviti back-up podataka jer kad se ovako nešto dogodi, a hard reset nije rješenje, potrebno ga je bacit u restore mode.

Posmatrač pon 30.9.2019 07:05
jurica_m kaže...
Besana, to što se tebi dogodilo, grješka je kod 13.1. koja se događala na nekoliko verzija iPhoneova. Sa najnovijom verzijom 13.1.1. to je popravljeno. Pogledaj ovaj video, tu je sve objašnjeno: https://youtu.be/lUIK4WsV6dU

 Koliko je to vec ispravaka izdato za IOS 13?????

iOS 13.0 was released on September 19, 2019, iOS 13.1 was released on September 24, 2019 and iOS 13.1.1 was released on September 27, 2019.[10]

 

Imaju par uredjaja za update i svaki drugi dan neki ispravak. Covjek se zapita testiraju li oni uopste te verzije ili su korisnici istovremeno i testeri......

 

Postali kao Windows svaki utorak ide update ;)

Just works ;) 

playjob pon 30.9.2019 11:37
jurica_m kaže...
Besana, to što se tebi dogodilo, grješka je kod 13.1. koja se događala na nekoliko verzija iPhoneova. Sa najnovijom verzijom 13.1.1. to je popravljeno. Pogledaj ovaj video, tu je sve objašnjeno: https://youtu.be/lUIK4WsV6dU

 Ja evo do sad nisam imao niti jedan jedini problem na mom iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green. AirPods2 slušalice su briljantne doista, baš sam ih istestirao i prezadovoljan sam. Dugo traju po jednom punjenju, kako slušalice tako i njihova kutijica, najviše sam zadovoljan time što ih mogu držat u ušima i simultano obavljat telefonske pozive, a da me pritom moj sugovornik savršeno čuje!

15 000 + 2 000 = 17 000 kuna, para vrti gdje burgija neće.

Prayer pon 30.9.2019 11:45
playjob kaže...
jurica_m kaže...
Besana, to što se tebi dogodilo, grješka je kod 13.1. koja se događala na nekoliko verzija iPhoneova. Sa najnovijom verzijom 13.1.1. to je popravljeno. Pogledaj ovaj video, tu je sve objašnjeno: https://youtu.be/lUIK4WsV6dU

 Ja evo do sad nisam imao niti jedan jedini problem na mom iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green. AirPods2 slušalice su briljantne doista, baš sam ih istestirao i prezadovoljan sam. Dugo traju po jednom punjenju, kako slušalice tako i njihova kutijica, najviše sam zadovoljan time što ih mogu držat u ušima i simultano obavljat telefonske pozive, a da me pritom moj sugovornik savršeno čuje!

15 000 + 2 000 = 17 000 kuna, para vrti gdje burgija neće.

 lol.

ATJLučko pon 30.9.2019 16:11
Posmatrač kaže...
Jbg to je midnajt grin. Da je druge noje imao bi more problema 😜
Bas cu pretraziti forum da vidom koliko je pita rekao koji mob ima i u kojoj boji 😜

Uvjeren sam da je kazao 39 puta manje nego si ti trolao i spamao teme o  gadgetima kolega! 

 

Da ne spominjem 52 puta manje nego si uopće napisao nešto u iPhone temama, a ne da nema veze sa iPhone gadgetom, već sa apasolutno ničim 

Upravo je ovo bio tvoj 2864 post koji služi samo o trkeljanju prazne slame kontra  i iPhonea, moguće je da je krajnji broj i veći 

ATJLučko pon 30.9.2019 21:13
Posmatrač kaže...
Besana kaže...
Kakve veze boja ima sa problemima hahhaha

 9 puta je naveo taj podatak ;)

 

 

Pitaj njega sto mu to toliko znaci ;)

 

 

 

 

Uopće se ja ne sekiram koliko će čovjek napisati/spomenuti koji konkretno gadget ima, kao i ja  iPhone Xs Max silver boja i 512GB interne memorije, ako me ku'iš?!?! 

 

Zabrinjavajuće je to što se ti spotičeš stalno na temama u kojima o temi nikada uglavnom ne kažeš/napišeš bilo što pametnoga, već trkeljaš, trolaš, spamaš, hejtaš, ... !!!! 

 

Zanimljivo bi bilo statistički popratiti tvoje pisanje generalno, pa razdvojeno što je bilo od androida što ne, pa da se specificira imal li ikoja smislena poruka, ikada, od tebe?!?! 

Da si barem JEDNOM spomenuo pa makar i kritiku, ali konciznu?! 

Umjesto toga, ti svugdje vidiš urote, probleme, što je na androidu bilo prije 50 godina, ma vidi, zaboli me kita za kita, mi uživamo u svim detaljima, I NE BEREMO BRIGU ŠTO SI TI UZEO, valjda budeš to jednom nekada nekako shvatio! 

Sil uto 1.10.2019 22:34

Prešao danas na iPhone 11 s Note9. Da li će iPhone ispuniti očekivanja, pogotovo nakon odličnog uređaja kao što je Note? Za početak, LCD zaslon nije nešto što me je spriječilo da napravim ovaj prijelaz. I ne mogu reći da sam pogriješio. Zaslon je ok. Još je rano za neke ozbiljnije dojmove ali zanimljivo iskustvo nakon Androida za sad.

Sil sri 2.10.2019 09:36

Pošto Apple škrtari na punjaču za 11, naručio sam komplet s Alija. Ionako mi je trebao punjač za auto pa sam ubacio i običan brzi punjač u narudžbu. Ugreen je nešto jeftiniji od Ankera a još uvijek ima MFI kabele tako da mislim da bi sve trebalo biti ok. Javim iskustva kad isprobam.

 

Prayer sri 2.10.2019 10:53

Da, treba ti USB C na lightning za brzo punjenje. Isto tako iPhone prima struju jačine do 30W pa si MO u hendikepu ovdje ispao. Ja sam ti za svoj bivši XR uzeo isto sa Aliexpress punjač od 30W od dućana Baseus pa bacite oko na njih tko je zainteresiran.

ATJLučko ned 6.10.2019 20:35
Posmatrač kaže...
jurica_m kaže...
Besana, to što se tebi dogodilo, grješka je kod 13.1. koja se događala na nekoliko verzija iPhoneova. Sa najnovijom verzijom 13.1.1. to je popravljeno. Pogledaj ovaj video, tu je sve objašnjeno: https://youtu.be/lUIK4WsV6dU

 Koliko je to vec ispravaka izdato za IOS 13?????

iOS 13.0 was released on September 19, 2019, iOS 13.1 was released on September 24, 2019 and iOS 13.1.1 was released on September 27, 2019.[10]

 

Imaju par uredjaja za update i svaki drugi dan neki ispravak. Covjek se zapita testiraju li oni uopste te verzije ili su korisnici istovremeno i testeri......

 

Postali kao Windows svaki utorak ide update ;)

Just works ;) 

Evo nešto i za vas kolega, iz vašeg tabora/asortimana !  

 

LINK; https://mob.hr/google-objavio-da-je-pronasao-novu-zero-day-sigurnosnu-rupu-koja-moze-zahvatiti-100-milijuna-uredaja/

ibosilj pon 7.10.2019 21:35

11 Pro Max, baterija je uz kameru najbolji dio ovog mobitela. 

Edit. Jucer i prekjucer konstantno na wifi i svjetlina oko 50%, danas wifi/4g 70/30% i svjetlina isto oko 50%, sync 3 mejla, 10-tak poziva, ostalo sve kak pise na screenu.