iPhone

iPhone 11 - Rasprava

playjob ned 15.9.2019 14:09
ATJLučko kaže...
playjob kaže...

Hvala za temu.

 

Prednaručen iPhone 11 Pro Max 256GB, isporuka počinje u petak 20.9.

Da ga ja uzimam, uzeo bih “Forest green” boju 

Koju boju ste vi kolega piknuli?!?! 

 Dvoumio sam se između Midnight Green i Silver, prevagnula je potonja jer je i trenutni, iPhone 8+, Silver.

playjob pon 16.9.2019 12:38

Budući da trenutno imam Silver iPhone 8+, odlučio sam da i iPhone 11 Pro Max bude Silver. Gledajući na YouTube-u Silver boju, nekako me sve više odvlačila ta boja pa sam donio odluku da promijenim i uzmem Midnight Green. Danas sam razgovarao s agentom u T-Mobile-u, te sam ju i promijenio. T-Mobile, također, daje uz Midnight Green 256GB i AirPods 2 slušalice s kutijicom za punjenje, tako da smatram da nisam pogriješio. 

ibosilj sri 18.9.2019 09:46

Neznam, ali vise mi se cini da je ova vrijednost (3969) tocnija. Skoro pa nikad nisu neki "cijeli"/zaokruzeni brojevi kod iphone baterija, a i ovo je vrijednost koju je zabiljezila firma za certificiranje, a ovo drugo je "leak" jos od davna na gsmareni. Nije sluzbeno jos potvrdeno nigde. 

mile59 sri 18.9.2019 14:43
playjob sri 18.9.2019 14:59

Besana, ajde molim te da u ovoj temi sudjeluješ na konstruktivan način ili postavi pitanje i čekaj odgovor. Ovaj tvoj komentar ,,volim i ja tebe" me asocira na na tinejdžera ili pak na nedovoljno obrazovanu osobu.

iPhone 11 i 11 Pro (Max) od 64, 256 i 512GB memorije imaju apsolutno iste specifikacije. Što se tiče veličine najbolje bi bilo da odeš na GSM Arenu i ondje ih uspoređuješ.

Besana sri 18.9.2019 15:36

"Volim i ja tebe" znaci "Ne zelim da se raspravljam".
Znam da imaju iste specifikacije i ne mislim da se razlikuju vec imam novac da kupim pro sa 64 gige ili pak 11 sa 256.Zato pitam da li su razlike velike (recimo x i xs razlike su neznatne)

Da i obrazovana sam ,da se razumijemo,imam 2 godine faksa samo sam tuta za tehnologiju i ne znam Engleski.

Meni kad neka osoba ne odgovara ne citam post i zaobicem ali ne vrijedjam nikada.

playjob sri 18.9.2019 15:38

Ekspresije kao takve ostavite za ljude s kojima ste bliski, komunikacija u vidu takve zbilja ne doprinosi kvaliteti.

Naravno da ima razlike između obične 11-ice i Pro verzije, veličina uređaja i zaslona, treća kamera, veći kapacitet baterije...

NorthBlue sri 18.9.2019 17:10

Danas sam imao u rukama XS i XR, jebiga, šteta ekrana na novoj 11-ici. Ne skužiš na prvu, al definitivno ti je jasno da nešto nije uredu sa ekranom na XR, isto tako na 11.

Šteta što nisu podigli rezoluciju. Ja to primjetim a nisam "pixel pepper". Tako ds za mene odmah ispada iz igre.

Budemo vidjeli što će A1 ponuditi za par mjeseci prilikom produženja.

mile59 sri 18.9.2019 18:08
Besana kaže...

"Volim i ja tebe" znaci "Ne zelim da se raspravljam".
Znam da imaju iste specifikacije i ne mislim da se razlikuju vec imam novac da kupim pro sa 64 gige ili pak 11 sa 256.Zato pitam da li su razlike velike (recimo x i xs razlike su neznatne)

Da i obrazovana sam ,da se razumijemo,imam 2 godine faksa samo sam tuta za tehnologiju i ne znam Engleski.

Meni kad neka osoba ne odgovara ne citam post i zaobicem ali ne vrijedjam nikada.

 treba te banirati sa svih foruma jer si lijena trolerica, a ne tuta za tehnologiju.. te sve jebene gluposti koje pitaš nađeš na google sa 2 klika mišem.