iPhone

Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

exampLe1337 uto 30.4.2019 18:11

Zdravo ljudi. 

Ovako. Kupio sam koristen 8 plus pod garancijom i imam 2 stvari koje su mi sumnjive;

1. Unutar kamere se nalazi kao neki otisak prsta oko camera lensa. Isti ne pravi probleme jer nije “oslikan” skroz nego samo okolo. 

2. Na poledjini pise samo “Iphone” bez onog standardnog “CE” i “Designed by Apple in California” teksta. 

CrossDeath uto 30.4.2019 18:43
exampLe1337 kaže...

Zdravo ljudi. 

Ovako. Kupio sam koristen 8 plus pod garancijom i imam 2 stvari koje su mi sumnjive;

1. Unutar kamere se nalazi kao neki otisak prsta oko camera lensa. Isti ne pravi probleme jer nije “oslikan” skroz nego samo okolo. 

2. Na poledjini pise samo “Iphone” bez onog standardnog “CE” i “Designed by Apple in California” teksta. 

Mijenjano je straznje staklo

exampLe1337 uto 30.4.2019 18:46
CrossDeath kaže...
exampLe1337 kaže...

Zdravo ljudi. 

Mijenjano je straznje staklo

To sam i mislio. :D

ATJLučko uto 25.6.2019 16:13
Gale92 kaže...

Ekipa zanima me s čim bi se moglo "očistiti" donji zvučnik. One rupice su se napunile prašine i pjeska s plaže.... pa ako netko ima kvalitetan savijet bio bih zahvalan

Ja takve škulje čistim ali oprezno sa čačkalicama 

Ako nije dovoljno špičasta, oštrim nožem učinim vrlo tanak fini vrh kojim samo onda lagano potkooam svako i ponedino zrnce! 

FiCoO uto 25.6.2019 16:34
Gale92 kaže...

Ekipa zanima me s čim bi se moglo "očistiti" donji zvučnik. One rupice su se napunile prašine i pjeska s plaže.... pa ako netko ima kvalitetan savijet bio bih zahvalan

Četkica za zube i ribaj, najsigurniji način jer svime ostalim možeš oštetiti onu mrežicu. Samo se nemoj previše igrati s kompresorom ako nisi stručan da si ne zeznes mikrofon na dnu :)

Gale92 sri 26.6.2019 20:41
FiCoO kaže...

Četkica za zube i ribaj, najsigurniji način jer svime ostalim možeš oštetiti onu mrežicu. Samo se nemoj previše igrati s kompresorom ako nisi stručan da si ne zeznes mikrofon na dnu :)

to sam i ja mislio ali reko ajde da "provjerim"...