Internet

YouTube - tips & tricks

CyberDemonVZ uto 28.5.2019 15:11

Zna netko kako bi pronašao sve videe određene vrste. Npr 360, VR.

Sad trebam pretražiti neki pojam, staviti filter i odabrati 360 i VR.

A bilo bi fora vidjeti sve VR videe, pa pregledati prema broju pregleda, ili ocjeni...

zombie pon 15.7.2019 08:18

Imao bih nekoliko pitanja u vezi YouTube-a.

1. Da li je ograničen broj YouTube kanala kojih mogu pratiti, kao što na Facebook-u mogu imati najviše 4 000 prijatelja?

2. Ako kliknem na zvono pored opcije "subscribe" da dobijam obaviještenja za svaki novi video, da li ću ih redovno dobijati? Neće se desiti da YouTube jednostavno preskoči da me obavijesti o novom videozapisu?

3. Da li je ograničen broj YouTube kanala od kojih mogu dobijati informacije o novim videozapisima?

4. Da li ću imati posebnu listu kanal gdje ću imati uvid u one kanale koje sam odabrao da dobijam notifikacije za nove videozapise? 

CyberDemonVZ pon 15.7.2019 10:00
zombie kaže...

Imao bih nekoliko pitanja u vezi YouTube-a.

1. Da li je ograničen broj YouTube kanala kojih mogu pratiti, kao što na Facebook-u mogu imati najviše 4 000 prijatelja?

2. Ako kliknem na zvono pored opcije "subscribe" da dobijam obaviještenja za svaki novi video, da li ću ih redovno dobijati? Neće se desiti da YouTube jednostavno preskoči da me obavijesti o novom videozapisu?

3. Da li je ograničen broj YouTube kanala od kojih mogu dobijati informacije o novim videozapisima?

4. Da li ću imati posebnu listu kanal gdje ću imati uvid u one kanale koje sam odabrao da dobijam notifikacije za nove videozapise? 

1. 2000. Ali s malim slovima piše da raste s brojem ljudi koji se pretplate na tvoj kanal, i ovo nije dalje objašnjeno.

2. Da. Ako se ne dogodi neki bug kod njih.

3. Ne. Tj. možeš dobijati obavijesti od svih onih iz pitanja 1

4. Ne znam

CyberDemonVZ sri 17.7.2019 09:36
zombie kaže...

Spasio sam link videa sa YouTube-a, međutim, korisnik je uklonio videozapis. Da li mogu pomoću sačuvanog linka da ponovo nađem o kojem profilu je riječ?

Izravno na YouTube ne, ali možda preko Googlea pretražiti pa pogledati povijest stranice. Ili preko servisa koji prikazuju prošli izgled nekih stranica. Ne sjećam se više koja je adresa... Ali Google sigurno zna :)

turbo112 pet 19.7.2019 01:14

imam jedan problem, neznam kako to ispraviti

znaci nekako su mi se povecali tumbnail-i na početnoj stranici youtuba

ne mogu vratiti nikako na pocetno stanje, osim ako se odjavim s acca ili se prijavim sa drugim onda je ponovno ok

je li to do youtuba ili sam ja to nekako povecao ?

g29log pet 19.7.2019 01:53
turbo112 kaže...

imam jedan problem, neznam kako to ispraviti

znaci nekako su mi se povecali tumbnail-i na početnoj stranici youtuba

ne mogu vratiti nikako na pocetno stanje, osim ako se odjavim s acca ili se prijavim sa drugim onda je ponovno ok

je li to do youtuba ili sam ja to nekako povecao ?

Zoom... drzi ctrl onda klikni + ili -

turbo112 pet 19.7.2019 01:58

nije zoom, probao sam vec, pogledaj slike, sve je ostalo isto cim se odjavim, 

probao sam i na drugom browseru i na mobu, pocetna strana je normalna na početku ali čim se prijavim s accom odamah se tumbnaili povećaju

kao da je to za acc vezano