Imsovcanin ned 2.1.2011 15:46

znam da ima 100 ovakvih tema ali sve sam vise manje prelisto i nisam naso odgovor koji trazim... zanima me gdje mogu gledati domace kanale (srpske,bosanske,hrvatske itd... balkanske) probao sam program jlc i raedeon tv ali nista... ovaj raedeon cim sam poceo gledat odma mi poceo stekat... dal imate neku stranicu gdje bi mogo naci sve te programe a da kvaliteta nije da si odmah oci morate vaditi kad pogledate xD

denix ned 2.1.2011 17:44
Imsovcanin kaže...

kako?

dok klikneš na neki link, odnosno neki program na toj stranici, odabereš da taj link otvara sa vlc-om. Normalno, prvo ga moraš instalirati. Valjda to tako ide, jer nisam nikad s njime gledao tv program streaman preko interneta.

A u ovoj temi uglavnom se priča o tome pa možeš baciti oko

gospic ned 23.1.2011 16:53
kImsovcanin kaže...

znam da ima 100 ovakvih tema ali sve sam vise manje prelisto i nisam naso odgovor koji trazim... zanima me gdje mogu gledati domace kanale (srpske,bosanske,hrvatske itd... balkanske) probao sam program jlc i raedeon tv ali nista... ovaj raedeon cim sam poceo gledat odma mi poceo stekat... dal imate neku stranicu gdje bi mogo naci sve te programe a da kvaliteta nije da si odmah oci morate vaditi kad pogledate xD

 moli vas kako da pokrenm saan tv pretplatnik sam probala sam par verzija ali ne ide